نمایندگی لباسشویی سونی در مشهد

مجموعه تکنیک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات سونی در مشهد می‌باشد اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به تعمیر و راه‌اندازی مجدد لباسشویی سونی دارید می‌توانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

یکی از سرویس‌هایی که باعث ایجاد آسایش و راحتی خانواده‌های ایرانی شده استفاده از برنامه تاخیر در شستشو لباس‌ها می‌باشد که شما می‌توانید با تنظیم دستگاه روی این برنامه از شستشو لباس‌هایتان در ساعات اوج مصرف جلوگیری کرده و در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید این سرویس برند ژاپن به شما اجازه می‌دهد با تنظیم ساعت هر زمان که بخواهید به صورت اتوماتیک لباسشویی شروع به شستشو نماید.

لباسشویی تولیدی شرکت ژاپن تولید شده از بهترین قطعات الکترونیکی و متریال‌ها موجود می‌باشد که ضمن پاک‌کنند‌گی عالی، کم مصرف نیز می‌باشند اگر قصد خرید لباسشویی این برند را دارید این کار را با خیال راحتی انجام دهید.

ماشین لباسشویی سونی هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه الکتریکی ومکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر هر دلایلی همچون وارد کردن ضربه فشار و استفاده نادرست از دستگاه و ... و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن بالاخره دچار خرابی می‌شود و حتی شاید از کار افتادن گردد در چنین شرایط تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر ویا به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می‌تواند خسارات بیشتری به بار آورد.

      ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

      ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

اگر به تازگی نقل مکان کرده‎اید مجموعه تکنیک سرویس  نمایندگی تعمیرات سونی با نصب لباسشویی شما برطبق اصول استاندارد آن می‌تواند در راه‌اندازی ماشین لباسشویی به شما کمک کند. مجموعه تکنیک سرویس نمایندگی تعمیرات سونی در مشهد با تعمیر صدها لباسشویی  و با داشتن تجربه وداشتن دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آن‌ها برای رسیدگی به دستگاه شماست.

بدون نگرانی بابت دستگاه خود و بیمه آن در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات ارائه شده را با گارانتی معتبر را تجربه کنید.

عیب‌یابی لباسشویی سونی

عدم ورود آب به داخل لباسشویی سونی

اگر بعد از روشن کردن لباسشویی سونی متوجه شدید که داخل دستگاه آب وارد نمی‌شود ابتدا فشار آب منزل خود را چک کرده در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی آب دستگاه بروید امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود آمده باشد که از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری می‌کند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر‌برقی بروید که کثیف نباشد امکان دارد بعد از چک همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که بعد این موارد امکان دارد شیر‌برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل ازسیم‌کشی دستگاه باشد و در نهایت مشکل از برد دستگاه باشد.

نحوه جرم زدایی دستگاه

علت جرم زدایی ماشین لباسشویی سونی به چه منظور است ممکن است شما هم به مشکل پایین آمدن کیفیت شستشو البسه بعد از چند سال بربخورید که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم دستگاه را جرم‌زدایی کنید تا کیفیت شستشو دستگاه مثل روز اول شود حال نحوه جرم زدایی ماشین لباسشویی سونی به چه شکل است شما با مراجعه به یک هایپر مارکت یک بسته جرم‌گیر لباسشویی خریداری کرده دستگاه را روشن نمایید و روی برنامه کتان تنظیم کنید و دمای آب را نیز روی 90 درجه تنظیم نموده و استارت برنامه را بزنید بعد از گذشت 20 دقیقه از شروع برنامه یک چهارم پودر جرم‌گیر خود را داخل جا پودری اصلی ریخته و با کمی با آن را به داخل لباسشویی هدایت کند تا اتمام برنامه منتظر بمانید تا برنامه به پایان برسید.

لرزش بیش از اندازه دستگاه در هنگام خشک کردن

از دلایل لرزش بیش از حد دستگاه  در هنگام خشک کردن می‌تواند از عدم تنظیم مناسب پایه‌های دستگاه باشد پایه‌های عقب دستگاه را کاملا بسته و با پایه‌های جلو تنظیم دستگاه را انجام دهید اگر با تنظیم پایه مشکل شما حل نشد امکان دارد کمک‌های دستگاه شما دچار خرابی شده باشد و در نهایت سه‌نظام و بلبرینگ‌های دستگاه شما دچار اشکال شده است.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

عدم تخله آب از لباسشویی سونی

اگر در حین کار دستگاه شما ارور تخلیه آب نمایش داده شد ابتدا به سراغ فیلتر‌های داخلی دستگاه بروید امکان دارد مجاری فیلتر‌ها گرفته شده باشد. درصورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاظلاب بیرون کشیده تخلیه دستگاه را بزنید امکان دارد لوله فاظلاب منزل شما گرفته باشد. اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخلیه و سیم‌کشی و در نهایت برد دستگاه بروید.

آبریزی ونشتی آب در لباسشویی سونی

از علت‌های آبریزی و نشتی در لباسشویی سونی می‌توان به شیلنگ ورودی آب اشاره کرد که دچار نشتی شده است و یا اگر بعد از روشن شدن دستگاه دچار آبریزی شدید می‌شود دستگاه می‌توان به پارگی خرطومی دیگ به پمپ و خرطومی جاپودری به دیگ اشاره کرد.

عدم روشن شدن لباسشویی سونی

در صورت عدم روشن شدن دستگاه ما به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا به سراغ پریز و دوشاخه دستگاه بروید در صورت اطمینان از برق‌دار بودن پریز مربوطه امکان دارد پارازیت گیر دستگاه دچار خرابی شده باشد اگر با چک همه این موارد برق تا ورودی برد وجود داشت خرابی از برد شما می‌باشد.

 ثبت درخواست تعمیر در ساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

کثیف شستن البسه در لباسشویی سونی

علت اصلی کثیف شستن لباس در ماشین لباسشویی سونی به پایین بودن کیفیت مواد شوینده می‌باشد مواد شوینده خود را عوض کرده دستگاه را جرم‌زدایی کنید (نحوه جرم‌زدایی در قسمت بالا توضیح داده شده) دمای آب دستگاه را برای شستشوی البسه افزایش دهید مشکل شما حل خواهد شد.

مواد شوینده مناسب برای لباسشویی سونی

پیشنهاد ما به شما استفاده از مایع شستشو به جای پودر است چون هم کیفیت شستشوی بالاتری دارد و هم بافت لباس‌های شما کمتر دچار آسیب می‌شود.

علت پاره شدن البسه داخل لباسشویی

ابتدا به سراغ داخل محفظه قرار دادن لباس داخل دستگاه بروید امکان دارد فنر یا یک شئ تیز داخل دستگاه گیر کرده باشد یا درام دستگاه دچار پارگی شده باشد.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

علت برق دار بودن بدنه دستگاه نداشتن ارت منزل شماست پیشنهاد ما برای رفع این مشکل  وصل کردن سیم ارت سیار به دستگاه است یا انداختن یه موکت جلوی دستگاه تا از انتقال برق القایی به شما جلوگیری کند.

بعد از اتمام شستشو درب دستگاه باز نمی‌شود

بعد از اتمام شستشو شما حتما باید بین 3 الی 5 دقیقه صبر کنید تا بتوانید درب دستگاه را باز کنید. اگر بعد از پنج دقیقه درب دستگاه باز نشد میکروسویچ درب دستگاه شما خراب است و امکان دارد برد شما را نیز آسیب رسانده باشد.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

لباس‌ها بعد از خارج کردن از دستگاه خیلی چروک و داغ هستند

اگر بعد از اسباب کشی این اتفاق برای شما افتاده است باید به سراغ ورودی آب گرم وسرد دستگاه بروید که برعکس بسته شده‌اند. و اگر جابه‌جایی نداشته‌اید این اشکال از برد دستگاه شما می‎باشد که می‌توانید برای رفع ایراد با مجموعه ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی صدای زیاد و غیر طبیعی دارد

صدا ولزش زیاد در پایان هر برنامه نشانگر خرابی بلبرینگ و کاسه‌نمد و سه‌نظام دستگاه است که اگر سریع دست به تعمیر نشوید هزینه‌های سنگینی برای شما می‌تراشد.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

تعمیر ماشین لباسشویی سونی در مشهد

  ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

  ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

سرویس دوره‌ای

شما با انجام سرویس دوره‌ای لباسشویی سونی از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش داده واصطحلاک دستگاه کاهش و کیفیت شستشوی ماشین لباسشویی سونی افزایش یابد. بازه سرویس دوره‌ای هر شش ماه یکبار میباشد

تعمیرات ماشین لباسشویی سونی

ما کدام قطعات لباسشویی سونی را تعمیر می‌کنیم

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه‌های دستگاه شما کاهش یابد. همچنین در مواقعی که قطعه در بازار و انبار موجود نباشد می‌توان به رفع اشکال لباسشویی سونی و ارائه خدمات ادامه داد با این وجود بعد از عیب‌یابی دقیق تکنسین لباسشویی سونی در صورت نیاز به تعویض قطعه از دستگاه تمامی مراحل تعمیر تست و نصب قطعه بر طبق استاندارد‌های موجود بر عهده متخصص لباسشویی سونی بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه نصب میشود.

برخی از قطعات لباسشویی سونی که توسط کارشناسان لباسشویی سونی تعمیر یا تعویض می‌شود

امتیازات تعمیر لباسشویی سونی توسط مجموعه تکنیک سرویس

استفاده از قطعات اصلی

مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اورجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد می‌کند که می‌تواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند.

کارشناسان مجرب و دوره دیده

این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان آموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند.

سرعت خدمات

سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت‌های مجموعه می‌باشد که در تلاش هستیم   در کمترین زمان ممکن  به نیاز مشتری پاسخ داده شود.

گارانتی خدمات و قطعات

تمامی قطعات وخدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می‌باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.

عضو رسمی اتحادیه مشهد

تماس با ما

آدرس طبرسی جنوبی خیابان نبوت نبوت 15 پلاک 58

شماره تماس: 05132170000    

 

تمامی حقوق این سایت نزد مجموعه تکنیک سرویس محفوظ است

 

نمایندگی لباسشویی سونی در مشهد

نمایندگی تکنیک سرویس به عنوان نمایندگی‌ لوازم خانگی سونی در مشهد در زمینه تعمیرات وسایل خانگی مشغول فعالیت است. ما به کمک نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات لباسشویی سونی در تلاش هستیم تا مشتریان مان با آرامش خاطر لباسشویی خود را جهت تعمیر در اختیار تیم متخصص ما قرار دهند. ما این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهیم که هیچگاه از قطعات تقلبی و غیر اصل استفاده نمی‌کنیم و همچنین در حین جابه‌جایی جهت تعمیر کالا دقت لازم و کافی را برای جلوگیری از آسیب به بدنه‌ی محصول خواهیم داشت.

ماشین لباسشویی سونی

ماشین لباسشویی سونی همانند انواع ماشین‌های لباسشویی‌ دیگر برندها، لازم است به درستی استفاده شود تا در طول زمان مصرف آسیب کمتری دیده و عمر مصرف آن طولانی‌تر شود. به این منظور لازم است به نکات موجود در دفترچه‌ی راهنمای همراه محصول و توصیه‌های نصاب در هنگام نصب ماشین لباسشویی توجه ویژه‌ای شود.

نکات مهم درباره استفاده صحیح از لباسشویی سونی

لازم است توجه داشته باشید که حتما طبق دفترچه‌ی راهنمای همراه محصول در مکان مشخص شده برای برنامه‌ی انتخابی خود، پودر یا مایع بریزید.

ما به عنوان تیم متخصص نمایندگی تکنیک سرویس با سال‌ها تجربه همراه شما هستیم تا پس از عیب‌ یابی ماشین‌ لباسشویی شما، خدمات تعمیر را در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

نمایندگی لباسشویی سونی در مشهد
نمایندگی لباسشویی سونی در مشهد

برخی از مشکلات رایج ماشین‌های لباسشویی

در طول مدت زمان استفاده از یک دستگاه مکانیکی همانند ماشین لباسشویی، ممکن است مشکلاتی از قبیل عدم چرخش دیگ
ماشین لباسشویی، غیرفعال شدن دکمه‌های آن، صداهای عجیب و گوش‌خراش در زمان روشن بودن ماشین دستگاه، عدم تخلیه‌ی آب و غیره می‌باشد. تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تکنیک سرویس به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن مشکل ماشین لباسشویی را شناسایی و در جهت رفع آن اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

چرا باید نمایندگی تکنیک سرویس را انتخاب کنید؟

از دلایلی که می‌تواند شما را مجاب کند که نمایندگی تکنیک سرویس را برای تعمیر ماشین لباسشویی خود انتخاب کنید، تیم متخصص، جوان و البته با تجربه‌ی تکنیک سرویس است.

متخصصین فنی این مجموعه تسلط مورد نیاز به زبان را دارند و همچنین آموزش‌های اصولی و لازم را نیز گذرانده‌اند.

کارشناسان ما جهت بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی، طبق برنامه‌ی زمانی شما در محل حضور خواهند یافت.

نمایندگی لباسشویی سونی در مشهد به عنوان نماینده رسمی سونی در مشهد به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته خدمات خود را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

ماشین لباسشویی همانند تمام دستگاه‌های برقی و مکانیکی، فقط باید توسط نمایندگان مجاز و متخصصین امر بازگشایی و تعمیر شود، در غیر اینصورت علاوه بر اینکه می‌توانید باعث آسیب رساندن به کالای خود شوید، ماشین لباسشویی شما از گارانتی نیز خارج خواهد شد.

ما در نمایندگی تکنیک سرویس، به عنوان نماینده رسمی برند سونی در مشهد برآنیم تا شما مشتریان گرامی با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن، بهترین خدمات را دریافت کنید.