تکنیک سرویس | نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در مشهد
تکنیک سرویس

 تعمیر لباسشویی درمشهد|تعمیر در منزل

تعمیر لباسشویی در مشهد اهمیت زیادی دارد، می خواهید بدانید چرا؟ از آن جا که ماشین لباسشویی یا ماشین رخت شویی، نقش بسیار مهم و اساسی را در زندگی افراد جامعه ایفا می کنند. بسیاری از ما بیشتر وقت خود را مشغول کار یا پرداختن به مسائل مهم زندگی هستیم و وقت زیادی برای شست و شوی لباس ها نداریم. از همین رو، ماشین های لباسشویی می توانند کمک زیادی به افراد جامعه داشته باشند. به همین دلیل حفظ و نگه داری از آن ها نیز اهمیت می یابد. اما به هر دلیلی ممکن است روزی ماشین لباسشویی شما به تعمیرات نیاز داشته باشد، پس باید بهترین و مجهزترین مرکز خدمات را انتخاب کنید.

نمایندگی ارائه دهنده ی بهترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد می باشد. این مرکز با داشتن متخصصانی حرفه ای و مجرب که به روزترین آموزش ها را دیده اند، خدمت رسانی می کنند.

تعمیر لباسشویی در مشهد شامل چه مواردی است؟

متخصصین تعمیر لباسشویی در مشهد ، تمامی مشکلات لباسشویی شما را می توانند حل کنند. اگر لباسشویی شما روشن نمی شود، و یا نمی چرخد، نمایندگی برای رفع این مشکل در خدمت شما است. خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی در مشهد شامل موارد زیر است:

 1. تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی
 2. تعمیر موتور لیاسشویی
 3. تعویض المنت لباسشویی
 4. تعویض پمپ تخلیه لباسشویی
 5. تعمیر صدای غیر طبیعی ماشین لباسشویی
 6. رفع مشکل خشک کن ماشین 
 7. تعمیر خرابی باز و بسته شدن درب
 8. تعمیر تکان های شدید ماشین لباسشویی
 9. حل مشکل تخلیه و آبگیری

این ها بخشی از خدماتتکنیک سرویس، تخصصی ترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد هستند. بنابراین برای یافتن پاسخ هرگونه سوالی از جمله:

 • روشن نشدن دکمه ی استارت ماشین لباسشویی
 • بسته نشدن درب ماشین 
 • روشن نشدن صفحه ی نمایش 

 با ما که بهترین نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد هستیم تماس بگیرید. 

چرا تکنیک سرویس برترین نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد است؟

نمایندگی حرفه ای ترین و متخصص ترین کادر تعمیرات ماشین لباسشویی را در اختیار دارد. علاوه بر برترین نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد می باشد. خدمات نمایندگی همیشه متمایز بوده و می باشد،زیرا:

 • دارای متخصصینی حرفه ای و مجرب است
 • خدمات آن شبانه روزی است
 • آموزش متخصصین با تکتیک های روز دنیا
 • تعمیر ماشین لباسشویی بدون جابه جایی

هزینه‌‌ی تعمیر لباسشویی در مشهد چقدر است؟

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد به عوامل مختلفی همچون، برند ماشین لباسشویی، میزان خرابی، قطعات مورد نیاز برای تعمیر و ... بستگی دارد. اما نگران نباشید، متخصصین نمایندگی با کم ترین هزینه در خدمت شما هستند. پس اگر به دنبال ارزان ترین مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد هستید با نمایندگی تماس بگیرید.

بهترین تعمیرکاران لباسشویی در مشهد چه کسانی هستند؟

تیمی متخصص از به روزترین، حرفه ای ترین و مجرب ترین کارشناسان تعمیر ماسن لباسشویی در مشهد در نمایندگی حضور دارند. فقط کافی است برای رفع هرگونه مشکلی با ما تماس بگیرید. ما برترین نمایندگی مجیک در مشهد، نمایدگی هاردستون در مشهد، نمایندگی ارج در مشهدو یا دیگر برندهای ماشین لباسشویی هستیم.

تاریخچه ماشین های لباسشویی

نخستین نسل از ماشین های لباسشویی، مدل سطلی بودند. این مدل لباسشویی ها، دارای ساختاری بسیار ساده بودند، زیرا تنها یک سطل داشتند که درون آن با آب پر می شد، سپس رخت های کثیف به همراه پودر لباسشویی داخل آن ریخته می شد و دکمه استارت را فشار می دادند. پس از آن، فقط با مکانیزم چرخش، لباس ها شسته می شد و بعد از اتمام وقت و خاموش شدن، مجددا باید رخت ها را به صورت دسته شسته و آبکشی می کردند. سپس در نهایت؛ لباس ها در محلی مناسب برای خشک شدن پهن می شد.

اما نسل بعدی ماشین های لباسشویی، تحت عنوان ماشین لباسشویی دو قلو معرفی شد. در این مدل، لباس ها شسته و آبکشی می شدند، سپس باید رخت ها از سبد اول جمع می شدند و در سبد دوم که خشک کن نام داشت، قرار داده می شد. بعد از مرحله خشک کن، لباس ها تقریبا آماده جمع کردن بودند.

در نهایت؛ آخرین نسل ماشین های لباسشویی که ارائه شد و در حال حاضر افراد جامعه در حال استفاده از هستند، ماشین های لباسشویی اتوماتیک بودند.

ماشین لباسشویی چه کاربردی دارد؟

این دستگاه ها، برنامه های مختلفی برای شستشو دارند که برای مصارف مختلف و انواع پارچه از آن ها استفاده می شود. به راحتی رخت های خود را داخل ماشین لباسشویی قرار دهید، برنامه شستشوی مورد نظر خود را انتخاب کنید، بقیه کارها را به ماشین لباسشویی بسپارید.

دقت داشته باشید که نصب و راه اندازی یا تعمیر لباسشویی در مشهد حتما نیاز به یک کارشناس یا سرویس کار ماهر دارد، بنابراین در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما در گروه تکنیک سرویس تماس حاصل فرمایید. تراز بودن دستگاه در محل قرار گیری، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، که این کار را می توانید به راحتی و به کمک پیچ هایی که در زیر ماشین قرار داده شده است، انجام دهید.

حتما فاصله 5 سانتی متری دستگاه از دیوار را رعایت کنید. همچنین هنگامی که از لباس شویی استفاده نمی کنید، توصیه می کنیم شیر ورودی آب به دستگاه را ببندید. توجه داشته باشید که تحت هیچ شرایطی نباید ماشین لباسشویی خود را در معرض رطوبت، سرما، باران یا نور شدید آفتاب قرار دهید. اگر به دنبال افزایش طول عمر لباسشویی خود هستید، می توانید با خشک کردن مخزن و باز گذاشتن درب لباس شویی بعد از هربار شست و شو، از زنگ زدگی جلوگیری کنید.

 

تعمیرات لباسشویی

معرفی بخش های یک ماشین لباسشویی

در ادامه به معرفی مهم ترین بخش های یک لباس شویی می پردازیم:

 1. شیر کنترل ورودی آب ماشین لباسشویی

احتمالا مشاهده کرده اید که در نزدیک محل ورودی آب ماشین لباسشویی، یک شیر برای کنترل آب ورودی وجود دارد. زمانی که لباس های کثیف را در داخل ماشین لباس شویی قرار می دهید، این شیر خود به خود باز می شود و با توجه به مقدار البسه، آب وارد دستگاه می کند؛ سپس بعد از اینکه آب مورد نیاز برای شست و شو تامین شد، به صورت خودکار بسته می شود. شیر کنترل آب، در حقیقت دریچه ای الکترونیکی است که می تواند عبور آب سرد و داغ را فراهم کند.

 1. پمپ تخلیه یا پمپ آب ماشین لباسشویی

این پمپ به وسیله خود دستگاه، شروع به گردش می کند. پمپ آب در ماشین های لباس شویی، در حقیقت دو عمل را انجام می دهد، گردش مجدد آب در چرخه شستشو؛ و تخلیه آب در چرخه چرخش، کارهایی هستند که توسط این پمپ انجام می شوند. همچنین آب از طریق این پمپ تخلیه می شود.

 1. دیگ داخلی ماشین لباس شویی

البسه در داخل دیگ قرار داده می شوند و در همان مکان شسته، آبکشی و در نهایت خشک می شوند. این دیگ همراه با همزن به حرکت در می آید و برای مدت زمان مشخص شده ای، تکرار می شود. دیگ مورد نظر دارای سوراخ های کوچک و ریزی برای تخلیه آب است. همچنین نیروی گریز از مرکز باعث بیرون کشیده شدن آب از لباس ها به دیگ خارجی می گردد.

 

تعمیرات لباسشویی

 

 1. دیگ خارجی ماشین لباسشویی

دیگ خارجی، در حقیقت دیگ داخلی را می پوشاند و در طی فرآیندهای مختلف شست و شوی البسه، از آن پشتیبانی می کند. دیگ خارجی ثابت است و آب از آن پمپ می شود. بعد از اینکه آب به صورت کامل خارج شد، دیگ داخلی مجددا با آب تمیز پر می شود، همزن مجددا شروع به کار می کند تا لباس ها بچرخند. این فرآیند، در حقیقت همان چرخه دوم یا آبگیری است. هدف کلی در این بخش، جدا کردن ذرات مواد شوینده از پارچه می باشد. در نهایت، پس از آب گیری، آب دوباره تخلیه می شود. دقت داشته باشید، در صورتی که دیگ خارجی لباسشویی شما با مشکل مواجه شده است، یا به هر دلیلی نیاز به تعمیر لباسشویی در مشهد دارید، همین حالا با متخصصین ما در تیم تکنیک سرویس تماس حاصل فرمایید.

 1. همزن یا دیسک چرخان ماشین لباسشویی

همزن، در مرکز داخل دیگ دستگاه قرار گرفته شده است. همزن در واقع یکی از مهم ترین بخش های ماشین های لباس شویی است. زیرا در واقع عملیات تمیز کردن لباس ها، به وسیله آن انجام می شود. در طی فرآیند شست و شو، همزن به صورت مداوم در حال چرخش است و جریان های چرخشی به صورت قوی در آب ایجاد می کند. دقیقا به همین دلیل است که لباس ها درون دیگ، در حال چرخش هستند. چرخیدن البسه در داخل آبی که حاوی مواد شونده است، سبب می شود ذرات آلوده به راحتی از بات لباس خارج شود. بر همین اساس، همزن اصلی ترین عملکرد را در تماس لباس ها با یکدیگر و همچنین با آب ایجاد می کند. 

کلام آخر

در این صفحه به صورت خلاصه و با بیانی ساده؛ سعی کردیم چگونگی کارکردن ماشین لباس شویی را توضیح دهیم تا بتوانید شناخت بهتری نسبت به این دستگاه داشته باشید. در صورتی که دستگاه شما خراب شده است و جهت برطرف کردن مشکل خود به دنبال تعمیر لباسشویی در مشهد هستید، همین حالا با کارشناسان تکنیک سرویس تماس حاصل فرمایید تا در صورت نیاز، تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شود.