نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد

نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد جزء قوی ترین و بهترین برندهای لباسشویی از کشور آلمان می باشد. ما در نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد با ارائه خدمات تعمیر و سرویس دهی به مشتریان خود توانستیم جزء برترین نمایندگی ها در سطح کشور از سوی مشتریان شناخته شویم.

لباسشویی های تولیدی شرکت باکنشت تمام اتوماتیک و تهیه شده از بهترین مواد اولیه و قطعات برقی-الکترونیکی می باشد که ضمن پاک کنندگی مناسب و کم مصرف بودن میزان آب و برق دارای دوام و عمر طولانی می باشد. نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد با همکاری نیروهای متخصص و دوره دیده به شما در نصب و تعمیر این برند از لباسشویی کمک می کند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت شعبات مختلفی را در سراسر کشور دارد و میزان دسترسی مردم برای خرید محصولات شرکت در این مراکز بالاست و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت نیاز به تعمیرکاران متخصص دارد.

از آنجا که تعداد نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت زیاد است خدمات پس از فروش و محصولات را می توان از این مراکز دریافت کرد و هزینه های کمتری نیز برای مشتریان خواهد داشت.

این کار باعث می شود تا خریداران کمتر در بازار ضرر کنند و هر گونه عیوب احتمالی در محصولات در ابتدای فروش و نصب مشخص گردد.

نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد همچنین قیمت های ثابتی دارد که شرکت برای آن مشخص کرده و بنابراین خریداران می توانند بدون واسطه از شرکت اصلی خرید انجام دهند.

روش فروش محصولات از طریق نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد باعث افزایش رضایت مشتریان شده و تاثیر زیادی روی روند رضایتمندی آن ها خواهد داشت.

بسیاری از مراکز نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت همچنین از تکنسین فنی و تخصصی برای نصب این محصولات بهره می برد و بدین سبب کارکرد و عملکرد دستگاه ارتقا خواهد یافت.

خدمات مختلف عرضه شده در نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد موجب شده تا خریداران بتوانند به بهترین نحو در بازار و میان برند های مختلف، انتخاب درست داشته باشند.

 

نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد

بهترین نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد

مجموعه تکنیک سرویس به عنوان بهترین نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد ارائه دهنده خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی برند باکنشت می باشد. اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به تعمیر و راه اندازی مجدد لباسشویی باکنشت دارید می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید. باکنشت از جمله شرکت های مهم آلمان است که انواع لوازم خانگی را به بازار عرضه می کند این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار ایران را در دست بگیرد.

برند باکنشت با داشتن امکانات بروز و متناسب با نیاز مشتریان توانسته خود را در جمع بهترین و با کیفیت ترین برند های آلمان قرار دهد. یکی از سرویس هایی که باعث ایجاد آسایش و راحتی خانواده های ایرانی شده استفاده از برنامه تاخیر در شستشو لباسها می باشد که شما می توانید با تنظیم دستگاه روی این برنامه از شستشو لباس هایتان در ساعات اوج مصرف جلوگیری کرده و در مصرف انرژی صرفه جویی کنید این سرویس برند باکنشت به شما اجازه می دهد با تنظیم ساعت هر زمان که بخواهید به صورت اتوماتیک لباسشویی شروع به شستشو نماید.

لباسشویی تولیدی شرکت باکنشت تولید شده از بهترین قطعات الکترونیکی و متریال های موجود می باشد که ضمن پاک کنند گی عالی کم مصرف نیز می باشند اگر قصد خرید لباسشویی این برند را دارید این کار را با خیال راحتی انجام دهید.

راه اندازی مجدد لباسشویی باکنشت

اگر به تازگی نقل مکان کرده اید مجموعه تکنیک سرویس  نمایندگی تعمیرات باکنشت با نصب لباسشویی شما برطبق اصول استاندارد آن می تواند در راه اندازی ماشین لباسشویی به شما کمک کند. مجموعه تکنیک سرویس نمایندگی تعمیرات باکنشت در مشهد با تعمیر صدها لباسشویی  وبا داشتن تجربه و داشتن دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آن ها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود و بیمه آن در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات ارائه شده را با گارانتی معتبر تجربه کنید.

رایجترین مشکلات لباسشویی باکنشت | عیب یابی و تعمیر

عدم ورود آب به داخل لباسشویی باکنشت

 اگر بعد از روشن کردن لباسشویی باکنشت متوجه شدید که داخل دستگاه آب وارد نمی شود ابتدا فشار آب منزل خود را چک کرده در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی آب دستگاه بروید امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود آمده باشد که از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری می کند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد امکان دارد بعد از چک همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که بعد این موارد امکان دارد شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل ازسیم کشی دستگاه باشد ودر نهایت مشکل از برد دستگاه باشد.

نحوه جرم زدایی دستگاه

 علت جرم زدایی ماشین لباسشویی باکنشت به چه منظور است ممکن است شما هم به مشکل پایین آمدن کیفیت شستشو البسه بعد از چند سال بربخورید که ما به شما پیشنهاد می کنیم دستگاه را جرم زدایی کنید تا کیفیت شستشو دستگاه مثل روز اول شود حال نحوه جرم زدایی ماشین لباسشویی باکنشت به چه شکل است شما با مراجعه به یک هایپر مارکت یک بسته جرم گیر لباسشویی خریداری کرده دستگاه را روشن نمایید  ورودی برنامه کتان تنظیم کنید ودمای آب را نیز روی 90 درجه تنطیم نموده و استارت برنامه را بزنید بعد از گذشت 20 دقیقه از شروع برنامه یک چهارم پودر جرم گیر خود را داخل جا پودری اصلی ریخته و با کمی آن را به داخل لباسشویی هدایت کند تا اتمام برنامه منتظر بمانید تا برنامه به پایان برسید.

لرزش بیش از اندازه دستگاه در هنگام خشک کردن

از دلایل لرزش بیش از حد دستگاه  در هنگام خشک کردن می تواند از عدم تنظیم مناسب پایه های دستگاه باشد پایه های عقب دستگاه را کاملا بسته و با پایه های جلو تنظیم دستگاه را انجام دهید اگر با تنظیم پایه مشکل شما حل نشد امکان دارد کمک های دستگاه شما دچار خرابی شده باشد و در نهایت سه نظام و بلبرینگ های دستگاه شما دچار اشکال شده است.

عدم تخله آب از لباسشویی باکنشت

اگر در حین کار دستگاه شما ارور تخلیه آب نمایش داده شد ابتدا به سراغ فیلتر های       داخلی دستگاه بروید امکان دارد مجاری فیلتر ها گرفته شده باشد.

درصورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاظلاب       

بیرون کشیده تخلیه دستگاه را بزنید امکان دارد لوله فاظلاب منزل شما گرفته باشد اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخیله و سیم کشی و در         نهایت برد دستگاه بروید.

آبریزی و نشتی آب در لباسشویی باکنشت

از علت های آبریزی و نشتی در لباسشویی باکنشت می توان به شیلنگ  ورودی آب اشاره کرد که دچار نشتی شده است و یا اگر بعد از روشن شدن دستگاه دچار آبریزی شدید می شود دستگاه می توان به پارگی خرطومی دیگ به پمپ و خرطومی جاپودری به دیگ اشاره کرد.

عدم روشن شدن لباسشویی باکنشت

در صورت عدم روشن شدن دستگاه ما به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا به سراغ پریز و دوشاخه دستگاه بروید در صورت اطمینان از برق دار بودن پریز مربوطه امکان دارد پارازیت گیر دستگاه دچار خرابی شده باشد اگر با چک همه این موارد برق تا ورودی برد وجود داشت خرابی از برد شما می باشد.

کثیف شستن البسه در لباسشویی باکنشت

علت اصلی کثیف شستن لباس در ماشین لباسشویی باکنشت به پایین بودن کیفیت مواد شوینده می باشد مواد شوینده خود را عوض کرده دستگاه را جرم زدایی کنید (نحوه جرم زدایی در قسمت بالا توضیح داده شده) دمای آب دستگاه را برای شستشوی البسه افزایش دهید مشکل شما حل خواهد شد.

مواد شوینده مناسب برای لباسشویی باکنشت

پیشنهاد ما به شما استفاده از مایع شستشو به جای پودر است چون هم کیفیت شستشوی بالاتری دارد و هم بافت لباس های شما کمتر دچار آسیب می شود.

علت پاره شدن البسه داخل لباسشویی

ابتدا به سراغ داخل محفظه قرار دادن لباس داخل دستگاه بروید امکان دارد فنر یا یک شئ تیز داخل دستگاه گیر کرده باشد یا درام دستگاه دچار پارگی شده باشد.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

علت برق دار بودن بدنه دستگاه نداشتن ارت منزل شماست پیشنهاد ما برای رفع این مشکل  وصل کردن سیم ارت سیار به دستگاه است یا انداختن یه موکت جلوی دستگاه  تا از انتقال برق القایی به شما جلوگیری کند.

بعد از اتمام شستشو درب دستگاه باز نمی شود

بعد از اتمام شستشو شما حتما باید بین 3 الی 5 دقیقه صبر کنید تا بتوانید درب دستگاه را باز کنید  اگر بعد از پنج دقیقه درب دستگاه باز نشد میکروسوئیچ درب دستگاه شما خراب است وامکان دارد برد شما را نیز آسیب رسانده باشد.

لباس ها بعد از خارج کردن از دستگاه خیلی چروک و داغ هستند

اگر بعد از اسباب کشی این اتفاق برای شما افتاده است باید به سراغ ورودی آب گرم وسرد دستگاه بروید که برعکس بسته شده اند.

واگر جابه جایی نداشته اید این اشکال از برد دستگاه شما می باشد که می توانید برای رفع ایراد با مجموعه ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی صدای زیاد و غیر طبیعی دارد

صدا و لرزش زیاد در پایان هر برنامه نشانگر خرابی بلبرینگ و کاسه نمد و سه نظام دستگاه است که اگر سریع دست به تعمیر نشوید هزینه های سنگینی برای شما می تراشد.

ثبت درخواست تعمیر در ساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی باکنشت

شما با انجام سرویس دوره ای لباسشویی باکنشت از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش داده واصطحلاک دستگاه کاهش و کیفیت شستشوی ماشین لباسشویی باکنشت افزایش یابد. بازه سرویس دوره ای هر شش ماه یکبار می باشد.

تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت

ما کدام قطعات لباسشویی باکنشت را تعمیر می کنیم؟ اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های دستگاه شما کاهش یابد.

همچنین در مواقعی که قطعه در بازار و انبار موجود نباشد می توان به رفع اشکال لباسشویی باکنشت و ارائه خدمات ادامه داد با این وجود بعد از عیب یابی دقیق تکنسین لباسشویی باکنشت در صورت نیاز به تعویض قطعه از دستگاه تمامی مراحل تعمیر تست و نصب قطعه بر طبق استاندارد های موجود بر عهده متخصص لباسشویی باکنشت بوده و تنها قطعات اورجینال برروی دستگاه نصب می شود.

برخی از قطعات لباسشویی باکنشت که توسط کارشناسان لباسشویی باکنشت تعمیر یا تعویض می شود.

امتیازات تعمیر لباسشویی باکنشت توسط مجموعه تکنیک سرویس

تعمیر لباسشویی باکنشت خود را به سرویسکاران مجموعه تکنیک سرویس بسپارید تا از مزایای خدمات آن بهره مند شوید. ما در این مجموعه کیفیت قطعات و خدمات خود را تضمین می کنیم و بر این باوریم که رضایت مشتری اولویت اول ماست. در ادامه به برخی از امتیازات تعمیر لباسشویی توسط مجموعه تکنیک سرویس پرداخته ایم.

استفاده از قطعات اصلی

مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اورجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد می کند که می تواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند.

کارشناسان مجرب و دوره دیده

این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان آموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند.

سرعت خدمات

سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت های مجموعه می باشد که در تلاش هستیم در کمترین زمان ممکن  به نیاز مشتری پاسخ داده شود.

گارانتی خدمات و قطعات

تمامی قطعات وخدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.

عضو رسمی اتحادیه مشهد

نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد

نصب ماشین لباسشویی باکنشت در مشهد توسط سرویسکار نمایندگی لباسشویی باکنشت

ماشین لباسشویی باکنشت هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
لباسشویی باکنشت از جمله باکیفیت ترین لباسشویی های موجود در بازار است که قدم بعد از خرید آن باید به دنبال حفظ و نگهداری آن باشیم. که این امر از طریق متخصص و تعمیر کار  برند باکنشت در نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد می باشد. نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد محصولاتی با تعداد برنامه های زیاد و مجهز به بروز ترین امکانات ماشین های لباسشویی در دنیا را ارائه می دهد که باعث ایجاد آرامش و راحتی بین خانواده ها شده است. ما برای کمک به شما و ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی باکنشت در مشهد در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
اگر به تازگی نقل مکان کرده اید، نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد با نصب لباسشویی شما بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی ماشین لباسشویی به شما کمک کنند. سرویس لباسشویی باکنشت با عیب یابی دقیق به وسیله متخصصان این حوزه انجام میپذیرد. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، نمایندگی لباسشویی باکنشت در مشهد با تعمیر صدها لباسشویی و داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

تماس با مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی باکنشت در مشهد

ماشین لباسشویی باکنشت هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر هر دلایلی همچون وارد کردن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و ... و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن بالاخره دچار خرابی می شود و حتی شاید باعث از کار افتادن گردد. در چنین شرایط تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر و یا به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد. جهت تماس با مرکز تعمیرات لباسشویی باکنشت در مشهد با شماره های زیر تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

      ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

      ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867