نمایندگی ظرفشویی برانت در مشهد

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی برانت

مجموعه تکنیک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات برانت در مشهد می‌باشد اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به راه‌اندازی مجدد ظرفشویی برانت دارید می‌توانید با مجموعه ما تماس بگیرید. برانت از جمله شرکت‌های مهم فرانسه است که انواع لوازم خانگی را به بازار عرضه می‌کند این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار ایران را در دست بگیرد. برند برانت با داشتن امکانات بروز و متناسب با نیاز مشتریان توانسته خود را در جمع بهترین و با کیفیت‌ترین برند‌های فرانسه قرار دهد.

یکی از سرویس‌هایی که باعث ایجاد آسایش و راحتی خانواده‌های ایرانی شده استفاده از برنامه تاخیر در شستشو ظرف‌ها می باشد که شما می‌توانید که شما می‌توانید با تنظیم دستگاه روی این برنامه از شستشو ظروف در ساعات اوج مصرف جلوگیری کرده و در مصرف انرژی صرفه جویی کنید این سرویس برند برانت به شما اجازه می‌دهد با تنظیم ساعت هرزمان که بخواهید به‌صورت اتوماتیک ظرفشویی شروع به شستشو نماید.

ظرفشویی تولیدی شرکت برانت تولید شده از بهترین قطعات الکترونیکی و متریال‌ها موجود می‌باشد که ضمن پاک کنند‌گی عالی کم مصرف نیز می‌باشند اگر قصد خرید ظرفشویی این برند را دارید این کار را با خیال راحتی انجام دهید. ماشین لباسشویی برانت هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر هر دلایلی همچون وارد کردن ضربه فشار و استفاده نادرست از دستگاه و ... و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن بالاخره دچار خرابی می‌شود و حتی شاید باعث از کار افتادن گردد در چنین شرایط تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر و یا به‌تعویق انداختن تعمیرات ظرفشویی می‌تواند خسارات بیشتری به بار آورد.

      ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

      ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

اگر به تازگی نقل مکان کرده‌اید مجموعه تکنیک سرویس  نمایندگی تعمیرات برانت با نصب ظرفشویی شما برطبق اصول استاندارد آن می‌تواند در راه‌اندازی ماشین ظرفشویی به شما کمک کند. مجموعه تکنیک سرویس نمایندگی تعمیرات برانت در مشهد با تعمیر صدها ظرفشویی و با داشتن تجربه و داشتن دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آن‌ها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود و بیمه آن در طول تعمیرات از ما بخواهید وکیفیت خدمات ارائه شده را با گارانتی معتبر را تجربه کنید.

ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

 

عیب‌یابی ظرفشویی برانت

عدم ورود آب به داخل ظرفشویی برانت

اگر بعد از روشن کردن ظرفشویی برانت متوجه شدید که داخل دستگاه آب وارد نمی‌شود ابتدا فشار آب منزل خود را چک کرده در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی آب دستگاه بروید امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود آمده باشد که از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری می‌کند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر‌برقی بروید که کثیف نباشد. امکان دارد بعد از چک همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که بعد این موارد امکان دارد شیر‌برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل ازسیم‌کشی دستگاه باشد و در نهایت مشکل از برد دستگاه باشد.

اگر مشکل دستگاه شما حل نشد با ما تماس بگیرید

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

عدم تخلیه آب از ظرفشویی برانت

اگر در حین کار دستگاه شما ارور تخلیه آب نمایش داده شد ابتدا به سراغ فیلتر‌های داخلی دستگاه بروید امکان دارد مجاری فیلتر‌ها گرفته شده باشد.

درصورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاظلاب بیرون کشیده تخلیه دستگاه را بزنید امکان دارد لوله فاظلاب منزل شما گرفته باشد. اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ‌تخیله و سیم‌کشی و در نهایت برد دستگاه بروید.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

تست عدم شستشوی ظروف در ظرفشویی

اگر متوجه شدید دستگاه شما به هیچ وجه ظروف شما را خیس نکرده و شستشو نداده  امکان دارد موتور دستگاه شما قفل کرده باشد که این مورد به علت عدم استفاده کردن شما می‌باشد آب داخل دستگاه را خالی کرده 2 لیتر آبجوش داخل دستگاه ریخته و دستگاه را روشن کنید امید‌واریم موتور دستگاه شما راه اندازی مجدد شود. اگر اطمینان دارید که موتور دستگاه شما کار می‌کند باید به سراغ آبفشان‌های دستگاه بروید امکان دارد به ظروف گیر کرده باشد.

اگر مشکل شما حل نشد با در تماس باشید

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

علت بیشتر آبریزی‌ها در ظرف‌شویی عدم تراز بودن دستگاه می‌باشد به دستگاه باید 10 درجه به سمت عقب شیب داشته باشد.

علت دیگر آبریزی امکان نشتی آب از شیلنگ تخلیه یا ورودی آب می‌باشد و دیگر علت‌های آبریزی به علت فرسودگی دستگاه است که کابین دچار سوراخ شده است.

عدم روشن شدن ظرفشویی برانت

در صورت عدم روشن شدن ظرفشویی ابتدا اطمینان حاصل کنید که پریز دستگاه برق دارد بعد به سراغ دستگاه بیاید.

از علت‌های دیگر عدم روشن‌شدن ظرفشویی کابل برق دستگاه است که امکان دارد دچار قطعی شده باشد. درنهایت مشکل در خرابی برد دستگاه است که فرمان روشن شدن دستگاه را نمی‌دهد.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

کثیف شستن ظروف در ظرفشویی برانت

علت اصلی کثیف شستن ظروف در دستگاه عدم چیدمان مناسب ظروف  کیفیت پایین مواد شوینده و گیر بودن ابفشان‌های دستگاه می‌باشد.

مواد شوینده مناسب برای ظرفشویی برانت

اگر کیفیت عالی شستشو  مد نظر شما نیست ما پیشنهاد می‌کنیم به سراغ انواع پودر و ژل مانند پریل، فدیشه، فست و ... بروید. اگر کیفیت بالا مدنظر شماست از قرص‌های چند کاره مانند ماک فنیش، نت کلرو فری‌نت‌پلاس بروید.

تعمیر ماشین ظرفشویی برانت در مشهد

  ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

  ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

سرویس دوره‌ای

شما با انجام سرویس دوره‌ای ظرفشویی برانت از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش داده و اصطحلاک دستگاه کاهش پیدا می‌کند و کیفیت شستشوی ماشین ظرفشویی برانت افزایش یابد.

بازه سرویس دوره‌ای هر6 ماه یکبار می‌باشد

تعمیرات ظرفشویی برانت

ما کدام قطعات ظرفشویی برانت را تعمیر می‌کنیم

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه‌های دستگاه شما کاهش یابد

همچنین در مواقعی که قطعه در بازار و انبار موجود نباشد می‌توان به رفع اشکال ظرفشویی برانت و ارئه خدمات ادامه داد با این وجود بعد از عیب‌یابی دقیق تکنسین ظرفشویی برانت در صورت نیاز به تعویض قطعه از دستگاه تمامی مراحل تعمیر تست و نصب قطعه بر طبق استاندارد‌های موجود بر عهده متخصص ظرفشویی برانت بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه نصب می‌شود.

برخی از قطعات ظرفشویی برانت که توسط کارشناسان ظرفشویی برانت تعمیر یا تعویض می‌شود

امتیازات تعمیر ظرفشویی برانت توسط مجموعه تکنیک سرویس

استفاده از قطعات اصلی

مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اورجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد می‌کند که می‌تواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند.

کارشناسان مجرب و دوره دیده

این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان آموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند.

سرعت خدمات

سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت‌های مجموعه می‌باشد که در تلاش هستیم در کمترین زمان ممکن به نیاز مشتری پاسخ داده شود.

گارانتی خدمات و قطعات

تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می‌باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.

تماس با ما

آدرس طبرسی جنوبی خیابان نبوت، نبوت ،15 پلاک 58

شماره تماس:05132170000     

تمامی حقوق این سایت نزد مجموعه تکنیک سرویس محفوظ است

نمایندگی ظرفشویی برانت در مشهد

ظرفشویی های تولیدی شرکت برانت، تمام اتوماتیک و تهیه شده از بهترین مواد اولیه و قطعات برقی-الکترونیکی می باشد که ضمن پاک کنندگی مناسب و کم مصرف بودن میزان برق، دارای دوام و عمر طولانی است. 

نمایندگی ظرفشویی برانت شعبات مختلفی را در سراسر کشور دارد و میزان دسترسی مردم برای خرید محصولات شرکت در این مراکز بالاست و همچنین تعمیر ظرفشویی برانت نیاز به تعمیرکاران متخصص دارد.

برانت از جمله برندهایی است که انواع لوازم خانگی را در بازار عرضه می کند. این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده است.

از آنجا که تعداد نمایندگی ظرفشویی برانت زیاد است خدمات پس از فروش و محصولات را می توان از این مراکز دریافت کرد و هزینه های کمتری نیز برای مشتریان خواهد داشت.

این کار باعث می شود تا خریداران کمتر در بازار ضرر کنند و هر گونه عیوب احتمالی در محصولات در ابتدای فروش و نصب مشخص گردد.

نمایندگی ظرفشویی برانت در مشهد همچنین قیمت های ثابتی دارد که شرکت برای آن مشخص کرده و بنابراین خریداران می توانند بدون واسطه از شرکت اصلی خرید انجام دهند.

روش فروش محصولات از طریق نمایندگی تعمیر ظرفشویی برانت در مشهد باعث افزایش رضایت مشتریان شده و تاثیر زیادی روی روند رضایتمندی آن ها خواهد داشت.

بسیاری از مراکز نمایندگی تعمیر ظرفشویی برانت همچنین از تکنسین فنی و تخصصی برای نصب این محصولات بهره می برد و بدین سبب کارکرد و عملکرد دستگاه ارتقا خواهد یافت.

خدمات مختلف عرضه شده در نمایندگی تعمیر ظرفشویی برانت موجب شده تا خریداران بتوانند به بهترین نحو در بازار و میان برندهای مختلف، انتخاب درست داشته باشند.

نمایندگی ظرفشویی برانت در مشهد
نمایندگی ظرفشویی برانت در مشهد

ماشین ظرفشویی برانت هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات ظرفشویی می تواند خسارت بیشتری را به بار آورد.
ظرفشویی برانت از جمله باکیفیت ترین ظرفشویی های موجود در بازار است که بعد از خرید آن باید به دنبال حفظ و نگهداری آن باشیم که این امر از طریق متخصص و تعمیر کار برند برانت در نمایندگی ظرفشویی برانت در مشهد می باشد. ما برای کمک به شما و ارائه خدمات تعمیرات ظرفشویی برانت در مشهد در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
اگر به تازگی نقل مکان کرده اید، نمایندگی ظرفشویی برانت در مشهد با نصب ظرفشویی شما بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی ظرفشویی به شما کمک کند. سرویس ظرفشویی برانت با عیب یابی دقیق به وسیله متخصصان این حوزه انجام می پذیرد. همچنین اگر ظرفشویی شما دچار مشکل شده، نمایندگی ظرفشویی برانت در مشهد با تعمیر صدها ماشین ظرفشویی و داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین در این حوزه، می توانند برای رسیدگی و تعمیر ماشین ظرفشویی به شما کمک کنند. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید  

مشکلات ماشین ظرفشویی

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین ظرفشویی شما به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی ما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل های ماشین ظرفشویی پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایع ترند در اینجا ذکر شده اند:

ما کدام قطعات ظرفشویی را تعمیر می کنیم؟

اولویت نمایندگی برند برانت در مشهد تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل ظرفشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار ظرفشویی برانت، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص ظرفشویی بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات ظرفشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات ظرفشویی برانت که توسط ما تعمیر/ تعویض می شوند: