نمایندگی تعمیرات برانت در مشهد

نمایندگی برانت در مشهد به جهت راحتی شما مشتریان محترم، تمامی خدمات تعمیرات و سرویس لوازم خانگی این برند را در محل و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. نمایندگی این شرکت با ارائه جدیدترین خدمات تعمیرات و سرویس لوازم خانگی توانسته نظر بسیاری از مشتریان را به خدمات پس از فروش خود جلب نماید و در همین راستا به جهت بهبود خدمت رسانی به مشتریان محترم، پذیرای تمامی نظرات و انتقادات سازنده مشتریان و منتقدین نسبت به محصولات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی خود است. در صورتی که قصد دارید، نسبت به هرگونه خدمات و پاسخگویی های نمایندگی این شرکت فرانسوی مطلبی را بیان کنید، می توانید به سایت رسمی شرکت مراجعه کرده و در بخش نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را برای بهبود خدمت رسانی به مشتریان بازگو کنید.

نمایندگی تعمیرات برانت در مشهد

نمایندگی تعمیرات برانت در مشهد متعهد به ارائه بهترین خدمات تعمیرات و سرویس محصولات این شرکت فرانسوی است تا مشتریان این شرکت بیشترین رضایت را از محصولات و خدمات پس از فروش داشته باشند.  تعمیر ظرفشویی برانت در مشهد با توجه به نبود قطعات اورجینال شرکتی در ایران،  تحریمات و نوسانات دلاری که کشور عزیزمان تجربه می کند، بسیار چالش برانگیز است و برای نمایندگی های غیر مجاز یا تکنسین هایی که به قطعات اصلی این دستگاه دسترسی ندارند، تعمیرات این دستگاه تقریبا غیر ممکن است. تعمیر یخچال برانت در مشهد نیازمند حضور یک تکنسین فنی و با تجربه در حوزه تعمیرات لوازم خانگی این کمپانی فرانسوی است تا از ایجاد هرگونه مشکل  و آسیب جدی تر در  دستگاه و لوازم خانگی شما جلوگیری شود. برای تعمیر لباسشویی برانت در مشهد تماس بانمایندگی های مجاز و قابل اطمینان این برند را فراموش نکنید تا بهترین نتیجه از تعمیرات، سرویس یا نصب دستگاه خود را بگیرید. مجموعه تکنیک سرویس مشهد با سابقه ای بیش از 15 سال تعمیرات تخصصی و حرفه ای لوازم خانگی، برای ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی تعمیرات از مجرب ترین تکنسین های مشهد استفاده می کند تا شما مشتریان محترم، بهترین تجربه از تعمیرات لوازم خانه خود را داشته باشید.

نمایندگی برانت در مشهد

تاریخچه لوازم خانگی برانت

شرکت برانت در سال 1924 توسط فردی به نام ادگار BRANDT در فرانسه تاسیس شد. این شرکت فرانسوی چالش ها و شکست های زیادی را در طو سال های تاسیس خود تجربه کرده است و نهایتا در سال 1966 این شرکت فرانسوی با Thomson ادغام شد و در سال 2000 برای گسترش و جلوگیری از نابودی کامل شرکت با شرکت مونیلیکس ادغام شد. این شرکت فرانسوی به دلیل چالش ها و عدم وجود منابع مالی کافی در سال 2002 توسط یک فرد اسرائیلی خریداری شد تا شرکت از برشکستگی نجات پیدا کند. در طی سال های مختلف، شرکت ها و افراد مختلفی، کمپانی BRANDT را خریداری کردند و نهایتا در سال 2014 این شرکت فرانسوی توسط شرکت الجزایری سیویتال خریداری شد. با تمام چالش ها و مشکلاتی که این شرکت فرانسوی از سال های اولیه تاسیس خود با آن درگیر بود اما توانست طی دهه های مختلف زیر مجموعه های بزرگ و کاملی را به جهت گسترش خط تولید شرکت ایجاد نماید که این شرکت های زیر مجموعه عبارتند از:

 1. برانت
 2. ساتر
 3. دی دیتریش
 4. ودت

تمامی زیر مجموعه های این شرکت فرانسوی به صورت مستقل و کاملا حرفه ای درحال حاضر فعالیت می کنند و محصولات خود را وارد چرخه تولید و عرضه کرده اند.

افتخارات و دستاوردهای مهم شرکت BRANDT از زمان تاسیس تا کنون

 1. در سال 1963 این شرکت فرانسوی، اولین برند ماشین لباسشویی در فرانسه را به نام خود زد.
 2. در سال ۱۹۷۰ موسس این کمپانی فرانسوی، کمپین تبلیغاتی موفقی را راه اندازی کرد.
 3. در سال 1972کارخانه La Roche اولین ماشین ظرفشویی فرانسوی را با نام تجاری Brandt تولید کرد.
 4. در سال ۱۹۸۳ موسس لوازم خانگی BRANDT، کوره های پیرولتیک را راه اندازی کرد.
 5. در 15 ژوئن سال 2005 برای حفظ BRANDT گروه FagorBrandt به عنوان یک برند در فرانسه و اسپانیا ایجاد شد.

کیفیت لوازم خانگی برانت چگونه است؟

کیفیت لوازم خانگی برانت با توجه به کشور سازنده و رعایت تمامی استانداردهای جهانی بسیار بالا است و این شرکت فرانسوی با وجود تمامی چالش هایی که تا کنون داشته است، توانسته به خوبی کیفیت محصولات خود را حفظ نماید و نیاز مشتریان خود را برآورده سازد. این برند فرانسوی هرساله برای برآورده کردن نیاز مشتریان سعی داشته تا طراحی های مدرن و نوآورانه ای را در محصولات خود داشته باشد و علاوه بر اضافه کردن تکنولوژی های جدید، دسترسی و نحوه استفاده از محصولات خود را نیز تغییر داده است. برای اطلاع دقیق از کیفیت لوازم خانگی این برند فرانسوی مراجعه به سایت رسمی یا خواندن نظرات افرادی که لوازم خانگی این برند را تهیه کرده اند، بی تاثیر نخواهد بود.

خدمات پس از فروش لوازم خانگی برانت

خدمات پس از فروش لوازم خانگی BRANDT یکی از سوالات افرادی است که قصد خرید و تهیه لوازم خانگی این برند فرانسوی را دارند. این برند فرانسوی هرساله برای جذب مشتری بیشتر، برنامه های متفاوتی را برا ارائه خدمات پس از فروش محصولات خود در نظر می گیرد. خدمات پس از فروش پر طرفدار این برند فرانسوی که بسیاری از کاربران از آن استقبال کرده اند، به شرح زیر می باشد:

 1. تعمیرات و سرویس لوازم خانگی به صورت حرفه ای
 2. نصب رایگان لوازم خانگی این برند
 3. استفاده از قطعات اصل، حتی پس از تعویض قطعات لوازم خانگی
 4. ارائه ضمانت نامه معتبر و گارانتی شرکتی 12 ماهه

خدمات پس از فروش نام برده در این بخش، فقط برخی از مهم ترین خدمات این شرکت بود که به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت تمامی خدمات حمل و نقل رایگان لوازم خانگی، مشاوره خرید، پشتیبانی از محصولات، برگزاری دوره های مختلف برای سرویس کاران خود و .... را به جهت راحتی و تمایز از دیگر برندهای مطرح جهانی برای مشتریان خود ارائه می کند.