نمایندگی تعمیرات باکنشت در مشهد

نمایندگی باکنشت در مشهد با سابقه ای طولانی در امر تعمیرات انواع لوازم خانگی این برند آلمانی و جذاب به جهت رفع نیاز مشتریان و افزایش فروش سالانه محصولات خود، هرساله ایده های جدید و نوآورانه ای را اجرا می کند تا علاوه بر جذب مشتری بیشتر و ترغیب افراد به خرید محصولات این شرکت آلمانی، نظر منتقدین ونیاز روز بازار را از بین ببرد. نمایندگی این شرکت آلمانی در مشهد با ارائه تمامی خدمات مورد نیاز شما مشتریان محترم، مفتخر است تا به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های محصولات آلمانی در مشهد فعالیت کند.

نمایندگی تعمیرات باکنشت در مشهد

نمایندگی تعمیرات باکنشت در مشهد به عنوان یکی از برترین نمایندگی های محصولات خارجی در سطح شهر مشهد شناخته می شود. نمایندگی این شرکت آلمانی مفتخر است تا به جهت رفع نیاز تمامی مشتریان خود، برای تعمیرات لوازم خانگی این برند محبوب از بهترین ابزار و متدهای تعمیرات لوازم خانگی استفاده نماید. تعمیر ظرفشویی باکنشت در مشهد برای تمامی افرادی که از این دستگاه استفاده می کنند، یک مسئله بسیار مهم و حائز اهمیت است تا در زمان تعمیرات این دستگاه کاربردی، آسیب جدی تری به دستگاه وارد نشود. تعمیر یخچال باکنشت در مشهد یکی از تعمیرات تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانه محسوب می شود و حضور یک تکنسین با تجربه و ماهر در امر تعمیرات بسیار مهم و حیاتی است. تعمیر لباسشویی باکنشت در مشهد برای همه اقشار جامعه به خصوص، افرادی که از لوازم خانگی این برند به عنوان ابزارکار خود استفاده می کنند، بسیار مهم است تا علاوه بر تعمیر صحیح دستگاه، دستگاه مجددا به خوبی کار خود را انجام دهد. مجموعه تکنیک سرویس مشهد افتخار دارد تا با سابقه ای بیش از 10 سال تعمیرات تخصصی لوازم خانگی،  تمامی خدمات مورد نیاز شما مشتریان عزیز را به بهترین نحو انجام دهد.

نمایندگی باکنشت در مشهد

تاریخچه لوازم خانگی باکنشت

برند Bauknecht درسال 1919 توسط فردی به نام گاتلوب باکنشت در آلمان تاسیس شد. این برند در سال های اولیه تاسیس خود به عنوان کارگاه برق فعالیت می کرد و پس از جنگ 1948 خط تولید خود را به سمت تولید لوازم خانگی سوق داد. این برند آلمانی برای تولید هریک از لوازم خانه، یک کارخانه کاملا جدا و مجزا داشت تا نهایتا با تمام چالش ها و شکست هایی که تجربه کرد در سال 1989 به صورت رسمی توسط شرکت آمریکایی لوازم خانگی ویرپول خریداری شد. پس از خرید این شرکت آلمانی توسط ویرپول در سال های اولیه قطعات و محصولات لوازم خانگی در داخل شرکت Bauknecht تولید می شد اما از سال2012 به صورت رسمی تمامی محصولات و قطعات این شرکت آلمانی در خارج از شرکت و توسط مجموعه ویرپول تولید و عرضه می شد. درحال حاضر تمامی محصولات شرکت Bauknecht توسط کارخانه ویرپول در آمریکا تولید می شود.

خدمات پس از فروش لوازم خانگی باکنشت

خدمات پس از فروش لوازم خانگی باکنشت یکی از دغدغه های اصلی و مهم افرادی است که قصد خرید محصولات این شرکت آلمانی _ آمریکایی را دارند.این شرکت با توجه به این که زیر مجموعه شرکت ویرپول محسوب می شود، تمامی خدمات و امکاناتی را که شرکت آمریکایی لوازم خانگی ویرپول برای محصولات خود درنظر گرفته است را شامل می شود که برخی از این خدمات به شرح زیر است:

تعمیر یا تعویض قطعات

تعمیر یا تعویض قطعات لوازم خانگی Bauknecht از منحصر به فردترین ویژگی های این شرکت لوازم خانگی است. این شرکت به جهت کسب رضایت مشتریان و افزایش طول عمر محصولات و لوازم خانگی خود، تعمیر و تعویض قطعات لوازم خانگی خود را در سریع ترین زمان برای مشتریان انجام می دهد. البته این شرکت به دلیل استفاده از قطعات اوجینال و رعایت آخرین استاندارهای جهانی از قطعات با کیفیتی برخوردار است و در بسیاری از مواقع  حتی تا 10 سال پس از خرید لوازم خانگی این شرکت، نیازی به تعویض یا تعمیر قطعات لوازم خانگی وجود ندارد.

راهنمای استفاده از محصول

راهنمای استفاده از محصول یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد محصولات این شرکت آلمانی است. این شرکت به جهت آموزش و نحوه صحیح استفاده از محصولات خود، کاتالوگ، دفترچه راهنما و در برخی موارد ویدیوهای آموزشی را تهیه کرده است تا کاربران بتوانند به درستی از محصولات این شرکت آلمانی استفاده کنند و نحوه صحیح نگهداری از محصولات را بدانند. البته راهکارهای ارائه شده و راهنمای محصولات صرفا برای کاربران عادی نیست و نکات درج شده در کاتالوگ ها و دفترچه راهنمای شرکتی برند Bauknecht، برای بسیاری از فنی کاران مفید است. این شرکت با اجرا و دادن راهنمای محصول از بسیاری خرابی ها و اختلالاتی که در اوایل استفاده از محصولات اتفاق می افتد، جلوگیری کرده است.

حمل و نقل و سرویس نصب

حمل و نقل رایگان و سرویس نصب یکی دیگر از ویژگی های جذاب این برند آلمانی است که به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت با ارائه خدمات پس از فروشی که برای مشتریان خود در تمامی 70 کشوری که نمایندگی رسمی دارد؛ تدارک دیده است، باعث شده تا هرساله افراد بیشتری ترغیب به خرید از این شرکت آلمانی شوند. افزایش مشتریان این شرکت و سرعت پیشرفت تکنولوژی، سبب شده تا مشتریان و منتقدین حوزه لوازم خانگی انتظاربیشتری از این برند آلمانی داشته باشند و هر سال منتظر جدیدترین لوازم خانگی کمپانی Bauknecht با جدیدترین فن آوری های روز دنیا باشند.

طرح تعویض کالا

طرح تعویض کالا یکی از برنامه های تبلیغاتی جذاب این کمپانی آلمانی است که سبب افزایش فروش سالانه این شرکت شده است. در این طرح به مشتری اطمینان داده می شود که در صورت هرگونه نارضایتی یا ایجاد خرابی در سریع ترین زمان ممکن کالا یا لوازم خانگی خریداری شده، توسط مشتری با یکی دیگر از محصولات شرکت جایگزین می شود. با انجام این طرح افراد بیشتری به این برند آلمانی لوازم خانگی اعتماد می کنند و علاوه بر افزایش فروش سالیانه، به صورت کاملا غیر مستقیم این شرکت تبلغیاتی درجهت اطمینان از کیفیت و اصالت خود ارائه داده است.