تکنیک سرویس | نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در مشهد
تکنیک سرویس

نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد

همانطور که میدانید امروزه با توجه به رشد و پیشرفت تکنولوژی امروزه وجود یک لباسشویی در همه منازل یک امر اجباری به حساب می آید. عدم وجود یک لباسشویی در منزل، یا خراب شدن لباسشویی میتواند مشکلاتی مانند جمع شدن لباس های کثیف ایجاد کند که یا باید آنها را با دست شست، یا باید آنها را به خشک شویی که در دو حالت برای شما هزینه خواهد داشت، یکی هزینه زمانی و خستگی، دیگری هزینه مالی.

بنابراین هنگام خرید یک لباسشویی خوب دقت کنید تا از برند خوبی خرید کنید تا حداکثر کارایی را برای شما داشته باشد. ما در این نوشته قصد داریم در مورد ماشین لباسشویی کندی و نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد صحبت کنیم، بنابراین پیشنهاد میکنیم تا انتها همراه ما باشید.

مجموعه تکنیک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات کندی در مشهد می باشد. اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است ویا نیاز به تعمیر وراه اندازی مجدد لباسشویی کندی دارید میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

کندی از جمله شرکت‌های مهم ایتالیا است که انواع لوازم خانگی را به بازار عرضه می‌کند.
این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار ایران را در دست بگیرد. برند کندی با داشتن امکانات بروز و متناسب با نیاز مشتریان توانسته خود را در جمع بهترین وبا کیفیت ترین برند‌های ایتالیا قرار دهد.

یکی از سرویس‌هایی که باعث ایجاد آسایش و راحتی خانواده‌های ایرانی شده استفاده از برنامه تاخیر در شستشو لباس‌ها می‌باشد که شما می‌توانید با تنظیم دستگاه روی این برنامه از شستشو لباس‌هایتان در ساعات اوج مصرف جلوگیری کرده و در مصرف انرژی صرفه جویی کنید، این سرویس برند کندی به شما اجازه می‌دهد با تنظیم ساعت در هر زمان که بخواهید به صورت اتوماتیک لباسشویی شروع به شستشو نماید.

لباسشویی تولیدی شرکت کندی تولید شده از بهترین قطعات الکترونیکی و متریال‌های موجود می‌باشد که ضمن پاک کنندگی عالی، کم‌مصرف نیز می‌باشند. اگر قصد خرید لباسشویی این برند را دارید این کار را با خیال راحتی انجام دهید.

ماشین لباسشویی کندی مانند بقیه لوازم خانگی و دستگاه‌های الکتریکی ومکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر هر دلیلی همچون وارد کردن ضربه، فشار واستفاده نادرست از دستگاه و... ویا صرفا کارکرد طولانی مدت آن بالاخره دچار خرابی می‌شود و حتی شاید موجب از کار افتادن دستگاه گردد، در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر ویا به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی میتواند خسارات بیشتری به بار آورد.

اگر به تازگی نقل مکان کرده‌اید، مجموعه‌ تکنیک سرویس  نمایندگی تعمیرات کندی با نصب لباسشویی شما برطبق اصول استاندارد آن می‌تواند در راه اندازی  ماشین لباسشویی به شما کمک کند.

مجموعه تکنیک سرویس نمایندگی تعمیرات کندی در مشهد با تعمیر صدها لباسشویی و با داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین، صلاحیت کافی برای رسیگی به دستگاه شما را دارد.

 

شماره تماس

 

بدون نگرانی دستگاه خود را به ما بسپارید و بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید وکیفیت خدمات ارائه شده را با گارانتی معتبر تجربه کنید.

عیب یابی لباسشویی کندی

 عدم ورود آب به داخل لباسشویی کندی

 اگر بعد از روشن کردن لباسشویی کندی متوجه شدید که به داخل دستگاه آب وارد نمی‌شود، ابتدا فشار آب منزل خود را چک کرده و در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی آب دستگاه بروید. امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود آمده باشد که از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری می‌کند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد. امکان دارد بعد از چک کردن همه‌ی این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که ممکن است شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل ازسیم کشی دستگاه باشد ودر نهایت مشکل از برد دستگاه هم می‌تواند باشد.

نحوه جرم زدایی دستگاه

 علت جرم زدایی ماشین لباسشویی کندی به چه منظور است؟ ممکن است شما هم به مشکل پایین آمدن کیفیت شستشوی البسه بعد از چند سال بربخورید که ما به شما پیشنهاد میکنیم دستگاه را
جرم زدایی کنید تا کیفیت شستشو دستگاه مثل روز اول شود. حال نحوه جرم زدایی ماشین لباسشویی کندی به چه شکل است؟ شما با مراجعه به یک هایپر‌مارکت یک بسته جرم گیر لباسشویی خریداری کرده و دستگاه را روشن نمایید  وروی برنامه کتان تنظیم کنید ودمای آب را نیز روی 90 درجه تنطیم نموده و استارت برنامه را بزنید، بعد از گذشت 20 دقیقه از شروع برنامه یک چهارم پودر جرم گیر خود را داخل جا پودری اصلی ریخته وبا کمی آب آن را به داخل لباسشویی هدایت کنید تا اتمام برنامه منتظر بمانید تا برنامه به پایان برسد.

لرزش بیش از اندازه دستگاه در هنگام خشک کرن

 از دلایل لرزش بیش از حد دستگاه درهنگام خشک کردن می‌تواند تنظیم نا‌‌مناسب پایه‌های دستگاه باشد. پایه های عقب دستگاه را کاملا بسته و با پایه‌های جلو تنظیم دستگاه را انجام دهید. اگر با تنظیم پایه مشکل شما حل نشد امکان دارد کمک های دستگاه شما دچار خرابی شده باشد ودر نهایت سه نظام و بلبرینگ‌های دستگاه شما دچاراشکال شده است.

عدم تخلیه‌ اب از لباسشویی کندی

  اگر در حین کار دستگاه شما، ارور تخلیه آب نمایش داده شد، ابتدا به سراغ فیلتر‌های داخلی دستگاه بروید امکان دارد مجاری فیلترها گرفته شده باشد.

 درصورت عدم تخیله در گام دوم، به سراغ شیلنگ تخیله رفته واز داخل لوله فاضلاب بیرون کشیده و تخلیه دستگاه را بزنید. امکان دارد لوله فاظلاب منزل شما گرفته باشد.

 اگر با موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخیله و سیم کشی و در نهایت برد دستگاه بروید.

آبریزی ونشتی آب در لباسشویی کندی

 از علت‌های آبریزی و نشتی در لباسشویی کندی می‌توان به شیلنگ ورودی آب اشاره کرد که

 دچار نشتی شده است. و یا اگر بعد از روشن شدن دستگاه دچار آبریزی شدید می‌شود، می‌توان به پارگی خرطومی دیگ به پمپ وخرطومی جاپودری به دیگ اشاره کرد.

عدم روشن شدن لباسشویی کندی

 در صورت عدم روشن شدن دستگاه، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا به سراغ پریز و دوشاخه دستگاه بروید و در صورت اطمینان از برق دار بودن پریز مربوطه امکان دارد پارازیت گیر دستگاه دچار خرابی شده باشد، اگر با چک کردن همه این موارد برق تا ورودی برد وجود داشت خرابی از برد شما می باشد.

کثیف شستن البسه در لباسشویی کندی

   علت اصلی کثیف شستن لباس در ماشین لباسشویی کندی پایین بودن کیفیت مواد شوینده
می‌باشد مواد شوینده خود را عوض کرده، دستگاه را جرم زدایی کنید (نحوه جرم زدایی در قسمت بالا توضیح داده شده است) و دمای آب دستگاه را برای شستشوی البسه افزایش دهید سپس مشکل شما حل خواهد شد.

مواد شوینده مناسب برای لباسشویی کندی

پیشنهاد ما به شما استفاده از مایع شستشو به جای پودر است. چون هم کیفیت شستشوی بالاتری دارد و هم بافت لباسهای شما کمتر دچار آسیب می‌شود.

علت پاره شدن البسه داخل لباسشویی

 ابتدا به سراغ محفظه قرار دادن لباس داخل دستگاه بروید امکان دارد فنر یا یک شئ تیز داخل دستگاه گیر کرده باشد یا درام دستگاه دچار پارگی شده باشد.

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

 علت برق دار بودن بدنه دستگاه نداشتن ارت منزل شماست پیشنهاد ما برای رفع این مشکل  وصل کردن سیم ارت سیار به دستگاه است یا انداختن یه موکت جلوی دستگاه  تا از انتقال برق القایی به شما جلوگیری کند.

بعد از اتمام شستشو درب دستگاه باز نمیشود

 بعد از اتمام شستشو حتما باید بین 3 الی 5 دقیقه صبر کنید تا بتوانید درب دستگاه را باز کنید.

اگر بعد از پنج دقیقه درب دستگاه باز نشد میکروسویچ درب دستگاه شما خراب است وامکان دارد به برد دستگاه شما نیز آسیب رسانده باشد.

لباس‌ها بعد از خارج کردن از دستگاه خیلی چروک وداغ هستند

 اگر بعد از اسباب کشی این اتفاق برای شما افتاده است باید به سراغ ورودی آب گرم وسرد دستگاه بروید که برعکس بسته شده‌اند.

واگر جابه جایی نداشته‌اید این اشکال از برد دستگاه شما می‌باشد که می‌توانید برای رفع ایراد با مجموعه ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی صدای زیاد وغیر طبیعی دارد

 صدا ولزش زیاد در پایان هر برنامه نشانگر خرابی بلبرینگ وکاسه نمد وسه نظام دستگاه است که اگر سریع دست به تعمیر نشوید هزینه های سنگینی برای شما می‌تراشد.

سرویس دوره ای

انجام سرویس دوره‌ای لباسشویی کندی از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت وطول عمر مفید دستگاه را افزایش داده وا

صطلاک دستگاه کاهش وکیفیت شستشوی ماشین لباسشویی کندی افزایش می‌یابد.

بازه سرویس دوره‌ای هر شش ماه یکبار می‌باشد.

امتیازات تعمیر لباسشویی کندی توسط مجموعه تکنیک سرویس

استفاده از قطعات اصلی

  مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اوجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد می‌کند که می‌تواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند.

کارشناسان مجرب و دوره دیده

   این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان آموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در زمینه نصب و تعمیر لوازم خانگی به بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر می‌کنند.

سرعت خدمات

  سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت های مجموعه می‌باشد که در تلاش هستیم در کمترین زمان ممکن به نیاز مشتری پاسخ داده شود.

گارانتی خدمات و قطعات

 تمامی قطعات وخدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می‌باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.

معرفی شرکت کندی

برند کندی در سال  1945 توسط بردران فوماگالی در ایتالیا تاسیس شد. این برند توانست اولین لباسشویی اتوماتیک را روانه بازار ایتالیا کند. پس از استقبال از این محصول و موفقیت این برند، تا به امروز 75 سال از تولد این برند میگذرد. برند کندی در حال حاضر مشغول تولید لوازم خانگی مانند: جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی و انواع لوازم توکار است.

همچنین در حال حاضر شرکت کندی سالانه حدود 10,000,000 محصول لوازم خانگی را وارد بازار جهانی میکند و موفق شده سهم بزرگی از این بازار را به خود اختصاص دهد. اگر بخواهیم مهم ترین خصوصیت محصولات کندی را بگوییم میتوانیم به کاربری آسان و سهولت استفاده آن اشاره کنیم.

خطا یا ارورهای لباسشویی کندی

هنگامی که لباسشویی یک کد خطا نمایش میدهد به این معنی است که دستگاه شما با مشکلی مواجه شده است. دانستن اینکه کدام کد مربوط به کدام مشکل می باشد میتواند به شما در امر عیب یابی و تعمیر کمک زیادی کند. در ادامه قصد داریم برخی از رایج ترین خطاهایی که ممکن است برای ماشین لباسشویی کندی شما اتفاق بیفتد را به همراه راه حل آن بیان کنیم.

ارور E00 لباسشویی کندی

این خطا میتواند دو دلیل داشته باشد که عبارتند از: 1- ماژول کنترل دستگاه ضعیف شده است 2- برنامه ریزی کنترل کننده الکترونیکی برنامه ریزی نشده است.  برای رفع این ارور میتوانید کنترلر را برنامه ریزی کنید یا کنترل کننده را تعویض نمایید.

ارور E01 لباسشویی کندی

این ارور هم مانند خطای قبلی ممکن است به دو دلیل نمایش داده شود. علت اول قفل درب ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده است و علت دوم هم ممکن است درب لباسشویی را باز گذاشته باشید. برای رفع این ارور میتوانید ابتدا سیم برق لباسشویی را چک کنید، سپس قفل درب را بررسی کنید و در آخر هم ترمز درام را بررسی کنید.

ارور E02 ماشین لباسشویی کندی

علت نمایش این ارور معمولا مسدود شدن یا گرفتگی شیلنگ آب است. برای رفع این مشکل میتوانید شیلنگ های ورودی آب را چک کنید. سپس فیلتر ورودی را بررسی کنید. دریچه ورودی آب را هم باید بررسی کنید. احتمال دارد سوئیچ فشار شما دچار مشکل شده باشد پس آن را هم بررسی کنید. در آخر بهتر است با یک تعمیرکار برای بررسی سیم کشی و اتصالات ماشین لباسشویی مشورت کنید.

ارور E03 لباسشویی کندی

این خطا معمولا زمانی نمایش داده میشود که چیزی در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی گیر کرده باشد یا اینکه مدار تخلیه دستگاه با مشکل مواجه شده است و دستگاه نمیتواند آب را تخلیه کند. برای رفع این ارور، میتوانید شینگ تخلیه را بررسی کنید، سیم برق مربوط به پمپ تخلیه را بررسی کنید، چک کنید که آیا فیلتر مسدود میباشد یا خیر، ممکن است خود پمپ تخلیه ایراد داشته باشد، سنسور سطح و سوئیچ را بررسی کنید و در آخر میتوانید سیم کشی لباسشویی را کنترل کنید.

کد خطای E04 لباسشویی کندی

این خطا به 4 دلیل ممکن است اتفاق بیفتد. 1- احتمال دارد سوئیچ فشار سنج خراب شده باشد. 2- دستگاه دچار نشتی شده است. 3- سوپاپ ورودی آب باز است. 4 سنسور ضد سیل مشکل دارد. برای رفع این ارور میتوانید، نشتی آب را پیدا کنید و آن را برطرف کنید. سوئیچ فشارسنج را کنترل کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. مرحله آخر هم سیم کشی را کنترل کنید.

تعمیرات لباسشویی کندی در مشهد

تکنیک سرویس در مشهد توانسته با کادری مجرب و با تجربه تمامی نیازهای مشتریان خود را به بهترین شکل پاسخگو باشد. این شرکت نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد  می باشد. بنابراین شما عزیزان میتوانید در صورت خرابی ماشین لباسشویی کندی خود، با مشاوران ما در گروه تکنیک سرویس تماس بگیرید و در صورت نیاز تقاضای فرستادن تکنسین متخصص را داشته باشید.

بسیاری از تکنسین های تازه وارد اولین اقدام را برای شما تعویض قطعات میدانند که این موضوع میتواند هزینه های زیادی را برای شما داشته باشد. اما متخصصین گروه تکنیک سرویس تا حد امکان سعی در تعمیر قطعات معیوب دارند که باعث میشود تا حد زیادی از هزینه های شما کاسته شود.

در نهایت امید است در مرحله اول با استفاده از راهنمایی که در این صفحه توضیح داده شد خودتان بتوانید مشکلات لباسشویی کندی که دارید را برطرف کنید. اما در صورتی که نتوانستید مشاورین ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند، همین حالا با ما تماس بگیرید.

نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد

نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد با ارائه خدمات متمایز همراه شما مشتریان عزیز است. لباسشویی های تولیدی شرکت کندی تمام اتوماتیک و تهیه شده از بهترین مواد اولیه و قطعات برقی-الکترونیکی می باشد که ضمن پاک کنندگی مناسب و کم مصرف بودن میزان آب و برق دارای دوام و عمر طولانی می باشد.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی کندی در مشهد توسط شرکت تکنیک سرویس با بهترین خدمات ارائه میشود این خدمات به صورت تمام وقت و با بهترین کادر متخصص انجام میشود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی شعبات مختلفی را در سراسر کشور دارد و میزان دسترسی مردم برای خرید محصولات شرکت در این مراکز بالاست و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی کندی نیاز به تعمیرکاران متخصص دارد.

برند کندی از سال ۱۹۴۵ ، زمانی که "مدل ۵۰" خود، اولین ماشین لباسشویی خانوارها را ارائه کرد، بخشی از تاریخ صنعتی ایتالیا بوده است. بیش از ۷۵ سال است که برند ایتالیایی کندی محصولی را ارائه می کند که ترکیبی از قابلیت دسترسی، نوآوری و سهولت استفاده با هدف تأمین نیازهای مصرف کنندگان خود و همراهی آنها در زندگی روزمره با راه حل های هوشمند است. کندی که در بین برندهای برجسته اروپایی در صنعت کالاهای سفید قرار دارد، در حال حاضر طیف کاملی از لوازم مستقل و داخلی را با راه حل های قابل دسترسی و هوشمند برای شستشو ، پخت و پز و نگهداری ارائه می دهد. کندی نتیجه ی تجربه طولانی ، سوابق مکرر و باثبات ، موفقیت ها و نوآوری های عملکردی و هوشمند است. به لطف دانش خود در مورد نیازهای مصرف کنندگان ، در سال ۲۰۱۴ این برند "simply-Fi"را توسعه داده است و اولین طیف کاملی از وسایل Wi-Fi می باشد که از طریق یک برنامه اختصاصی می تواند از راه دور مدیریت شود. این برند با فعالیت روز افزون خود توانسته تا به امروز که ۷۵ سال از تولد آن می گذرد محبوبیت زیادی در سراسر جهان برای خود کسب کند و سبد کالایی کاملی اعم از لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی و یخچال و فریزر را با بالاترین کیفیت و تکنولوژی روانه بازار دنیا کند. گروه کندی هم اکنون سالیانه تعداد ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ انواع لوازم خانگی را در سراسر جهان روانه بازار می کند و توانسته با علم و تکنولوژی و همچنین کیفیت بالای محصولات، سهم قابل توجهی از بازار لوازم خانگی را در دنیا از آن خود کند. این مجموعه بزرگ در سال ۱۳۹۵ به طور رسمی با نام تجاری کندی در ایران شروع به فعالیت کرد و هم اکنون توانسته تمامی گروه های محصولی خود را با کیفیت و تکنولوژی روز دنیا و همچنین خدمات پس از فروش استاندارد وارد بازار مصرف ایران کند.

از آنجا که تعداد نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی زیاد است خدمات پس از فروش و محصولات را می توان از این مراکز دریافت کرد و هزینه های کمتری نیز برای مشتریان خواهد داشت.

این کار باعث می شود تا خریداران کمتر در بازار ضرر کنند و هر گونه عیوب احتمالی در محصولات در ابتدای فروش و نصب مشخص گردد.

نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد همچنین قیمت های ثابتی دارد که شرکت برای آن مشخص کرده و بنابراین خریداران می توانند بدون واسطه از شرکت اصلی خرید انجام دهند.

روش فروش محصولات از طریق نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد باعث افزایش رضایت مشتریان شده و تاثیر زیادی روی روند رضایتمندی آن ها خواهد داشت.

بسیاری از مراکز نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی همچنین از تکنسین فنی و تخصصی برای نصب این محصولات بهره می برد و بدین سبب کارکرد و عملکرد دستگاه ارتقا خواهد یافت.

خدمات مختلف عرضه شده در نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی موجب شده تا خریداران بتوانند به بهترین نحو در بازار و میان برند های مختلف، انتخاب درست داشته باشند.

نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد
نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد

ماشین لباسشویی کندی هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
لباسشویی کندی از جمله باکیفیت ترین لباسشویی های موجود در بازار است که قدم بعد از خرید آن باید به دنبال حفظ و نگهداری آن باشیم. که این امر از طریق متخصص و تعمیر کار  برند کندی در نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد می باشد. ما برای کمک به شما و ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی کندی در مشهد در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
اگر به تازگی نقل مکان کرده اید ، نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد با نصب لباسشویی شما بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی ماشین لباسشویی به شما کمک کنند. سرویس لباسشویی کندی با عیب یابی دقیق به وسیله متخصصان این حوزه انجام میپذیرد. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، نمایندگی لباسشویی کندی در مشهد با تعمیر صدها لباسشویی و داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

تکنو سرویس کدام مشکلات لباسشویی کندی را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی شما به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی ما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

ما کدام قطعات لباسشویی را تعمیر می کنیم؟

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی کندی ، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی کندی که توسط ما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مجله خبری