تکنیک سرویس | نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در مشهد
تکنیک سرویس

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد

اگر به دنبال نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد هستید، مجموعه تکنیک سرویس یک انتخاب عالی است. اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به تعمیر و راه اندازی مجدد لباسشویی پاکشوما دارید؛ میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

پاکشوما از جمله شرکت های مهم ایرانی است که انواع لوازم خانگی را به بازار عرضه میکند این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار ایران را در دست بگیرد. برند پاکشوما با داشتن امکانات به روز  و متناسب با نیاز مشتریان توانسته خود را در جمع بهترین و با کیفیت ترین برند های ایرانی قرار دهد.

چرا  نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد را انتخاب کنیم؟

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد یکی از بهترین نمایندگی ها در ارائه خدمات می باشد. برند پاکشوما با داشتن سرویس هایی به روز و متناسب با نیاز مشتریان توانسته خود را در جمع بهترین و با کفیت ترین برندهای ایرانی قرار دهد. یکی از سرویس هایی که باعث ایجاد آسایش و راحتی خانواده های ایرانی شده است؛ برنامه تاخیر در شستشو لباس ها می باشد. شما می توانید با تنظیم این برنامه از شستشو لباس هایتان در ساعت اوج مصرف جلوگیری کرده و در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید. این سرویس برند پاکشوما به شما امکان می دهد با تنظیم ساعت هر زمان که می خواهید به صورت اتومات، لباسشویی اقدام به شستشو نماید.

لباسشویی های تولیدی شرکت پاکشوما تولید شده از بهترین قطعات برقی الکترونیکی است و ضمن پاک کنندگی کم مصرف نیز می باشد. اگر قصد خرید لباسشویی این برند را دارید با خیال راحت این کار را انجام دهید ما در نماینگی لباسشویی پاکشوما در مشهد این اطمینان را به شما می دهید که در طول شبانه روز پاسخگوی تمام سوالات شما باشیم و در صورت بروز هر گونه مشکل در کمترین زمان تعمیر کاران حرفه ای را به محل اعزام خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما شعبات مختلفی را در سراسر کشور دارد و میزان دسترسی مردم برای خرید محصولات شرکت در این مراکز بالاست و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما نیاز به تعمیرکاران متخصص دارد.

پاکشوما از جمله شرکت های مهم ایرانی است که انواع لوازم خانگی را در بازار عرضه می کند. این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار های ایران را در دست بگیرد.

از آنجا که تعداد نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما زیاد است خدمات پس از فروش و محصولات را می توان از این مراکز دریافت کرد و هزینه های کمتری نیز برای مشتریان خواهد داشت.

این کار باعث می شود تا خریداران کمتر در بازار ضرر کنند و هر گونه عیوب احتمالی در محصولات در ابتدای فروش و نصب مشخص گردد.

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد همچنین قیمت های ثابتی دارد که شرکت برای آن مشخص کرده و بنابراین خریداران می توانند بدون واسطه از شرکت اصلی خرید انجام دهند.

روش فروش محصولات از طریق نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد باعث افزایش رضایت مشتریان شده و تاثیر زیادی روی روند رضایتمندی آن ها خواهد داشت.

بسیاری از مراکز نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما همچنین از تکنسین فنی و تخصصی برای نصب این محصولات بهره می برد و بدین سبب کارکرد و عملکرد دستگاه ارتقا خواهد یافت.

خدمات مختلف عرضه شده در نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد موجب شده تا خریداران بتوانند به بهترین نحو در بازار و میان برند های مختلف، انتخاب درست داشته باشند.

یکی از سرویس هایی که باعث ایجاد آسایش و راحتی خانواده های ایرانی شده استفاده از برنامه تاخیر در شستشو لباسها می باشد که شما میتوانید با تنظیم دستگاه روی این برنامه از شستشو لباسهایتان در ساعات اوج مصرف جلوگیری کرده و  در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. این سرویس برند پاکشوما به شما اجازه میدهد با تنظیم ساعت هر زمان که بخواهید به صورت اتوماتیک لباسشویی شروع به شستشو نماید.

لباسشویی تولیدی شرکت پاکشوما تولید شده از بهترین قطعات الکترونیکی و متریال ها موجود میباشد که ضمن پاک کنندگی عالی، کم مصرف نیز میباشند اگر قصد خرید لباسشویی این برند را دارید این کار را با خیال راحتی انجام دهید.

ماشین لباسشویی پاکشوما هم مانند بقیه لوازم خانگی الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد کردن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن بالاخره دچار خرابی میشود و حتی شاید موجب از کار افتادن کامل دستگاه نیز شود. در چنین شرایط تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر و یا به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی میتواند خسارات بیشتری به بار اورد.

 

اگر به تازگی نقل مکان کرده اید؛ مجموعه تکنیک سرویس ، برترین سرویس دهنده و نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد با نصب لباسشویی شما بر طبق اصول استاندارد آن می تواند در راه اندازی  ماشین لباسشویی به شما کمک کند.

 نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد با تعمیر صدها لباسشویی و با داشتن تجربه و داشتن دانش فنی متخصصین ما صلاحیت انها برای رسیگی به دستگاه شماست.

عیب یابی لباسشویی پاکشوما

عدم ورود اب به داخل لباسشویی پاکشوما

 اگر بعد از روشن کردن لباسشویی پاکشوما متوجه شدید که داخل دستگاه اب وارد نمیشود ابتدا فشار اب منزل خود را چک کرده در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی اب دستگاه بروید امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود امده باشد که از ورود اب به داخل دستگاه جلوگیری میکند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد امکان دارد بعد از چک همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که بعد این موارد امکان دارد شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل از سیم کشی دستگاه باشد و در نهایت مشکل از برد دستگاه باشد.

نحوه جرم زدایی دستگاه

 علت جرم زدایی ماشین لباسشویی پاکشوما به چه منظور است؟ ممکن است شما هم به مشکل پایین امدن کیفیت شستشو البسه بعد از چند سال بربخورید که ما به شما پیشنهاد میکنیم دستگاه را جرم زدایی کنید تا کیفیت شستشو دستگاه مثل روز اول شود. حال نحوه جرم زدایی ماشین لباسشویی پاکشوما به چه شکل است؟

شما با مراجعه به یک هاپر مارکت یک بسته جرم گیر لباسشویی خریداری کرده دستگاه را روشن نمایید. ورودی برنامه کتان تنظیم کنید و دمای اب را نیز  روی 90 درجه تنطیم نموده و استارت برنامه را بزنید بعد از گذشت 20 دقیقه از شروع برنامه یک چهارم پودر جرم گیر خود را داخل جا پودری اصلی ریخته و کمی از ان را به داخل لباسشویی هدایت کنید تا اتمام برنامه منتظر بمانید تا برنامه به پایان برسیدو

لرزش بیش از اندازه دستگاه در هنگام خشک کردن

 از دلایل لرزش بیش از حد دستگاه در هنگام خشک کردن میتوان از عدم تنظیم مناسب پایه های دستگاه باشد. پایه های عقب دستگاه را کاملا بسته و با پایه های جلو تنظیم دستگاه را انجام دهید. اگر با تنظیم پایه مشکل شما حل نشد؛ امکان دارد کمک های دستگاه شما دچار خرابی شده باشد و در نهایت سه نظام و بلبرینگ های دستگاه شما دچار اشکال شده است.

 

لباسشویی پاکشوما

 

عدم تخلیه اب از لباسشویی پاکشوما

  اگر در حین کار دستگاه شما ارور تخلیه اب نمایش داد؛ ابتدا به سراغ فیلتر های داخلی دستگاه بروید امکان دارد مجاری فیلتر ها گرفته شده باشد.

 در صورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاضلاب بیرون کشیده و تخلیه دستگاه را بزنید. امکان دارد لوله فاضلاب منزل شما گرفته باشد.

 اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخیله و سیم کشی و در  نهایت برد دستگاه بروید.

آبریزی و نشتی اب در لباسشویی پاکشوما

 از علت های ابریزی و نشتی در لباسشویی پاکشوما می توان به شیلنگ ورودی اب اشاره کرد که دچار نشتی شده است و یا اگر بعد از روشن شدن دستگاه دچار ابریزی شدید میشود دستگاه می توان به پارگی خرطومی دیگ به پمپ و خرطومی جاپودری به دیگ اشاره کرد.

عدم روشن شدن لباسشویی پاکشوما

 در صورت عدم روشن شدن دستگاه، ما به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا به سراغ پریز و دو شاخه دستگاه بروید در صورت اطمینان از برق دار بودن پریز مربوطه امکان دارد پارازیت گیر دستگاه دچار خرابی شده باشد. اگر با چک همه این موارد برق تا ورودی برق وجود داشت خرابی از برد شما می باشد.

کثیف شستن البسه در لباسشویی پاکشوما

 علت اصلی کثیف شستن لباس در ماشین لباسشویی پاکشوما به پایین بودن کیفیت مواد شوینده می باشد. مواد شوینده خود را عوض کرده دستگاه را جرم زدایی کنید (نحوه جرم زدایی در قسمت بالا توضیح داده شده) دمای اب دستگاه را برای شستشوی البسه افزایش دهید مشکل شما حل خواهد شد.

مواد شوینده مناسب برای لباسشویی پاکشوما

پیشنهاد ما به شما استفاده از مایع شستشو به جای پودر است چون هم کیفیت شستشوی بالاتری دارد و هم بافت لباسهای شما کمتر دچار اسیب میشود.

علت پاره شدن البسه داخل لباسشویی

 ابتدا به سراغ داخل محفظه قرار دادن لباس داخل دستگاه بروید امکان دارد فنر یا یک شئ تیز داخل دستگاه گیر کرده باشد یا درام دستگاه دچار پارگی شده باشد.

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

 علت برق دار بودن بدنه دستگاه نداشتن ارت منزل شماست پیشنهاد ما برای رفع این مشکل  وصل کردن سیم ارت سیار به دستگاه است یا انداختن یه موکت جلوی دستگاه تا از انتقال برق القایی به شما جلوگیری کند.

بعد از اتمام شستشو درب دستگاه باز نمیشود

 بعد از اتمام شستشو شما حتما باید بین 3 الی 5 دقیقه صبر کنید تا بتوانید درب دستگاه را باز کنید.

اگر بعد از پنج دقیقه درب دستگاه باز نشد میکروسویچ درب دستگاه شما خراب است و امکان دارد برد شما را نیز اسیب رسانده باشد.

لباسها بعد از خارج کردن از دستگاه خیلی چروک وداغ هستند

 اگر بعد از اسباب کشی این اتفاق برای شما افتاده است باید به سراغ ورودی اب گرم و سرد دستگاه بروید که برعکس بسته شده اند.

  و اگر جابه جایی نداشته اید این اشکال از برد دستگاه شما می باشد که میتونید برای رفع ایراد با  مجموعه ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی صدای زیاد و غیر طبیعی دارد

 صدا و لرزش زیاد در پایان هر برنامه نشانگر خرابی بلبرینگ و کاسه نمد و سه نظام دستگاه است که اگر سریع دست به تعمیر نشوید هزینه های سنگینی برای شما میتراشد.

سرویس دوره ای

شما با انجام سرویس دوره ای لباسشویی پاکشوما از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش داده و کیفیت شستشوی ماشین لباسشویی پاکشوما افزایش می یابد.

بازه سرویس دوره ای هر شش ماه یکبار میباشد

امتیازات تعمیر لباسشویی پاکشوما توسط مجموعه تکنیک سرویس

امتیازات تعمیر لباسشویی پاکشوما توسط مجموعه تکنیک سرویس عبارت اند از:

استفاده از قطعات اصلی

  مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اورجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد میکند که میتواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند.

کارشناسان مجرب و دوره دیده تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد

 این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان اموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب و تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند.

کارشناسان مجرب و دوره دیده تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد

سرعت خدمات

 سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت های مجموعه تکنیک سرویس می باشد که در تلاش هستیم در کمترین زمان ممکن  به نیاز مشتری پاسخ داده شود.

 تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد
نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد

ماشین لباسشویی پاکشوما هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
لباسشویی پاکشوما از جمله باکیفیت ترین لباسشویی های موجود در بازار است که قدم بعد از خرید آن باید به دنبال حفظ و نگهداری آن باشیم. که این امر از طریق متخصص و تعمیر کار  برند پاکشوما در نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد می باشد.ما برای کمک به شما و ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی پاکشوما در مشهد در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
اگر به تازگی نقل مکان کرده اید ، نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد با نصب لباسشویی شما بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی ماشین لباسشویی به شما کمک کنند. سرویس لباسشویی پاکشوما با عیب یابی دقیق به وسیله متخصصان این حوزه انجام میپذیرد. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد با تعمیر صدها لباسشویی و داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

تکنیک سرویس کدام مشکلات لباسشویی پاکشوما را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی شما به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی ما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

ما کدام قطعات لباسشویی را تعمیر می کنیم؟

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی پاکشوما ، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی پاکشوما که توسط ما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

 

مجله خبری