نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد ارائه دهنده کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد است. تعمیرکاران حرفه ای ما با تجربه در تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما از توانایی های فنی بالا برخوردارند. آن ها قادرند در کمترین زمان ممکن به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما شما بپردازند و با استفاده از ابزارها و تجهیزات مدرن، هر گونه خرابی را به سرعت و به نحو احسنت رفع کنند. در صورتی که ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض قطعات دارد، تعمیرکاران ما از قطعات اصلی لباسشویی پاکشوما و با کیفیت بهره می برند تا عمر مفید دستگاه شما را به حداکثر برسانند. کارشناسان ما در نمایندگی برند پاکشوما در مشهد با ارائه راهنمایی های لازم برای نگهداری بهینه و جلوگیری از مشکلات آتی، شما را در استفاده درست و اصولی از لباسشویی راهنمایی می کنند.

با اعتماد به تعمیرکاران حرفه ای مجموعه تکنیک سرویس از دستگاه لباسشویی خود با بهره وری بیشتری استفاده کنید و نگرانی های مرتبط با تعمیرات لباسشویی پاکشوما را به کمترین حد ممکن برسانید. شهروندان مشهدی می توانند برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما خود به صورت 24 ساعته در هفته با نمایندگی لباسشویی پاکشوما مشهد تماس بگیرند و از خدمات حرفه ای این مجموعه بهره ببرند.

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد

تعمیرکار لباسشویی پاکشوما در مشهد

اگر به دنبال یک تعمیرکار خوب برای لباسشویی پاکشوما خود هستید با نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد تماس بگیرید. تکنسین های حرفه ای ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما هستند. در هر نقطه از شهر مشهد که سکونت دارید می توانید درخواست تعمیر لباسشویی خود را ثبت کنید تا سرویسکار لباسشویی پاکشوما به محل شما اعزام شود.

سرویس دوره ای لباسشویی پاکشوما در مشهد

شما با انجام سرویس دوره ای لباسشویی پاکشوما در مشهد از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش می دهید. بازه سرویس دوره ای هر شش ماه یکبار می باشد. 

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد
نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در مشهد

برای تعمیر ماشین لباسشویی خود به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای در نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد باشید. ماشین لباسشویی به دلیل استفاده مکرر بیشتر از دیگر وسایل در معرض خرابی و نیاز به تعمیر است. تعمیرکاران حرفه ای ما با تجربه در تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما از توانایی های فنی بالا برخوردارند. آن ها قادرند به تشخیص دقیق مشکلات ماشین لباسشویی شما بپردازند و با استفاده از ابزارها و تجهیزات مدرن، هر گونه خرابی را به سرعت و به نحو احسنت رفع کنند.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض قطعات دارد، تعمیرکاران ما از قطعات اصلی و با کیفیت بهره می برند تا عمر مفید دستگاه شما را به حداکثر برسانند. همچنین، با ارائه راهنمایی های لازم برای نگهداری بهینه و جلوگیری از مشکلات آتی، آن ها به شما کمک می کنند تا از ماشین لباسشویی خود به بهترین نحو استفاده کنید.

با اعتماد به تعمیرکاران حرفه ای از دستگاه لباسشویی خود با بهره وری بیشتری استفاده کنید و نگرانی های مرتبط با تعمیرات را به کمترین حد ممکن برسانید. به یاد داشته باشید که تعمیرات به موقع و توسط متخصصین، علاوه بر حفظ عملکرد بهینه دستگاه، هزینه های ناشی از خرابی های بزرگتر را نیز کاهش می دهد.

هزینه تعمیرات لباسشویی پاکشوما در مشهد چقدر است؟

هزینه تعمیرات لباسشویی پاکشوما در مشهد به عوامل مختلفی از جمله قطعه خراب شده، مدل لباسشویی، علت خرابی و ... بستگی دارد. در صورتی که شما عزیزان با مجموعه تکنیک سرویس مشهد تماس بگیرید، می توانید علاوه بر دریافت آخرین هزینه تعمیرات مصوب با نرخ اتحادیه از بهترین خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی پاکشوما در مشهد نیز بهرمند شوید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما در مشهد

برای تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما در مشهد حتما از یک تکنسین حرفه ای کمک بگیرید. برد ماشین لباسشویی پاکشوما قطعه ای الکتریکی است که وظیفه هدایت و کنترل تمامی قطعات داخلی لباسشویی را برعهده دارد. به عبارت دیگر برد لباسشویی مغز ماشین لباسشویی محسوب می شود. در صورت خرابی این قطعه مهم بقیه اجزاء لباسشویی برای انجام وظایفشان دچار اختلال می شوند. در نتیجه تعمیر صحیح و اصولی این قطعه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای تعمیر این قطعه مهم شما می توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد تماس بگیرید.

ارور های رایج در لباسشویی پاکشوما

  1. کد خطا DE لباسشویی پاکشوما

 ارور DE در لباسشویی پاکشوما نشان دهنده خرابی میکروسوییچ درب دستگاه یا سوختگی آن است.

  1. کد خطا OE لباسشویی پاکشوما

 دلیل نمایش کد خطای OE در لباسشویی های پاکشوما خرابی پمپ تخلیه یا ایراد برد الکترونیکی است.

  1. کد خطا PE

 کد خطای PE نشاده دهده خرابی قطعه هیدروستات لباسشویی پاکشوما است.

  1. کد خطا E10

  زمانی که ماشین لباسشویی شما آبگیری نکند، ارور E10 نمایش داده می شود.

  1. کد خطا E12

 کدخطای E12 بیانگر پرشدن بیش ازحد لباسشویی از آب است.

  1. کد خطا E20

     کد خطای E20 به دلیل اختلال در مدار پمپ تخلیه نمایش داده می شود.

  1. کد خطا E21

 در صورت عدم تخلیه درست دستگاه لباسشویی شما، ارور E21 نمایش داده می شود.

  1. کد خطا E33

کد خطای E33 نمایش دهنده خرابی قطعه سنسور سطح آب لباسشویی پاکشوما است.

  1. کد خطا E3D

نوسان زیاد ولتاژ برق باعث به وجود آمدن ارور E3D در ماشین لباسشویی شما می شود.

 

ارور های رایج در لباسشویی پاکشوما

عیب یابی لباسشویی پاکشوما در مشهد

عدم ورود اب به داخل لباسشویی پاکشوما

 اگر بعد از روشن کردن لباسشویی پاکشوما متوجه شدید که داخل دستگاه اب وارد نمیشود ابتدا فشار اب منزل خود را چک کرده در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی اب دستگاه بروید امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود امده باشد که از ورود اب به داخل دستگاه جلوگیری میکند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد امکان دارد بعد از چک همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که بعد این موارد امکان دارد شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل از سیم کشی دستگاه باشد و در نهایت مشکل از برد دستگاه باشد.

نحوه جرم زدایی لباسشویی پاکشوما

 علت جرم زدایی ماشین لباسشویی پاکشوما به چه منظور است؟ ممکن است شما هم به مشکل پایین امدن کیفیت شستشو البسه بعد از چند سال بربخورید که ما به شما پیشنهاد میکنیم دستگاه را جرم زدایی کنید تا کیفیت شستشو دستگاه مثل روز اول شود. حال نحوه جرم زدایی ماشین لباسشویی پاکشوما به چه شکل است؟

شما با مراجعه به یک هاپر مارکت یک بسته جرم گیر لباسشویی خریداری کرده دستگاه را روشن نمایید. ورودی برنامه کتان تنظیم کنید و دمای اب را نیز  روی 90 درجه تنطیم نموده و استارت برنامه را بزنید بعد از گذشت 20 دقیقه از شروع برنامه یک چهارم پودر جرم گیر خود را داخل جا پودری اصلی ریخته و کمی از ان را به داخل لباسشویی هدایت کنید تا اتمام برنامه منتظر بمانید تا برنامه به پایان برسیدو

لرزش بیش از اندازه دستگاه در هنگام خشک کردن

 از دلایل لرزش بیش از حد دستگاه در هنگام خشک کردن میتوان از عدم تنظیم مناسب پایه های دستگاه باشد. پایه های عقب دستگاه را کاملا بسته و با پایه های جلو تنظیم دستگاه را انجام دهید. اگر با تنظیم پایه مشکل شما حل نشد؛ امکان دارد کمک های دستگاه شما دچار خرابی شده باشد و در نهایت سه نظام و بلبرینگ های دستگاه شما دچار اشکال شده است.

 

لباسشویی پاکشوما

 

عدم تخلیه اب از لباسشویی پاکشوما

  اگر در حین کار دستگاه شما ارور تخلیه اب نمایش داد؛ ابتدا به سراغ فیلتر های داخلی دستگاه بروید امکان دارد مجاری فیلتر ها گرفته شده باشد.

 در صورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاضلاب بیرون کشیده و تخلیه دستگاه را بزنید. امکان دارد لوله فاضلاب منزل شما گرفته باشد.

 اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخیله و سیم کشی و در  نهایت برد دستگاه بروید.

آبریزی و نشتی اب در لباسشویی پاکشوما

 از علت های ابریزی و نشتی در لباسشویی پاکشوما می توان به شیلنگ ورودی اب اشاره کرد که دچار نشتی شده است و یا اگر بعد از روشن شدن دستگاه دچار ابریزی شدید میشود دستگاه می توان به پارگی خرطومی دیگ به پمپ و خرطومی جاپودری به دیگ اشاره کرد.

عدم روشن شدن لباسشویی پاکشوما

 در صورت عدم روشن شدن دستگاه، ما به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا به سراغ پریز و دو شاخه دستگاه بروید در صورت اطمینان از برق دار بودن پریز مربوطه امکان دارد پارازیت گیر دستگاه دچار خرابی شده باشد. اگر با چک همه این موارد برق تا ورودی برق وجود داشت خرابی از برد شما می باشد.

کثیف شستن البسه در لباسشویی پاکشوما

 علت اصلی کثیف شستن لباس در ماشین لباسشویی پاکشوما به پایین بودن کیفیت مواد شوینده می باشد. مواد شوینده خود را عوض کرده دستگاه را جرم زدایی کنید (نحوه جرم زدایی در قسمت بالا توضیح داده شده) دمای اب دستگاه را برای شستشوی البسه افزایش دهید مشکل شما حل خواهد شد.

مواد شوینده مناسب برای لباسشویی پاکشوما

پیشنهاد ما به شما استفاده از مایع شستشو به جای پودر است چون هم کیفیت شستشوی بالاتری دارد و هم بافت لباسهای شما کمتر دچار اسیب میشود.

علت پاره شدن البسه داخل لباسشویی

 ابتدا به سراغ داخل محفظه قرار دادن لباس داخل دستگاه بروید امکان دارد فنر یا یک شئ تیز داخل دستگاه گیر کرده باشد یا درام دستگاه دچار پارگی شده باشد.

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

 علت برق دار بودن بدنه دستگاه نداشتن ارت منزل شماست پیشنهاد ما برای رفع این مشکل  وصل کردن سیم ارت سیار به دستگاه است یا انداختن یه موکت جلوی دستگاه تا از انتقال برق القایی به شما جلوگیری کند.

بعد از اتمام شستشو درب دستگاه باز نمیشود

 بعد از اتمام شستشو شما حتما باید بین 3 الی 5 دقیقه صبر کنید تا بتوانید درب دستگاه را باز کنید.

اگر بعد از پنج دقیقه درب دستگاه باز نشد میکروسویچ درب دستگاه شما خراب است و امکان دارد برد شما را نیز اسیب رسانده باشد.

لباسها بعد از خارج کردن از دستگاه خیلی چروک وداغ هستند

 اگر بعد از اسباب کشی این اتفاق برای شما افتاده است باید به سراغ ورودی اب گرم و سرد دستگاه بروید که برعکس بسته شده اند.

  و اگر جابه جایی نداشته اید این اشکال از برد دستگاه شما می باشد که میتونید برای رفع ایراد با  مجموعه ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی صدای زیاد و غیر طبیعی دارد

 صدا و لرزش زیاد در پایان هر برنامه نشانگر خرابی بلبرینگ و کاسه نمد و سه نظام دستگاه است که اگر سریع دست به تعمیر نشوید هزینه های سنگینی برای شما میتراشد.