نمایندگی لباسشویی پارس در مشهد

مجموعه تکنیک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات پارس در مشهد می‌باشد. اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به تعمیر و راه‌اندازی مجدد لباسشویی پارس  دارید می‌توانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

پارس از جمله شرکت‌های مهم ایران است که انواع لوازم خانگی را به بازار عرضه می‌کند این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار ایران را در دست بگیرد. برند پارس با داشتن امکانات بروز ومتناسب با نیاز مشتریان توانسته خود را در جمع بهترین و با کیفیت‌ترین برند‌های پارس قرار دهد.

یکی از سرویس‌هایی که باعث ایجاد آسایش و راحتی خانواده‌های ایرانی شده استفاده از برنامه تاخیر در شستشو لباس‌ها می‌باشد که شما می‌توانید با تنظیم دستگاه روی این برنامه از شستشو لباس‌هایتان در ساعات اوج مصرف جلوگیری کرده و در مصرف انرژی صرفه جویی کنید این سرویس برند پارس به شما اجازه می‌دهد با تنظیم ساعت هر زمان که بخواهید به صورت اتوماتیک لباسشویی شروع به شستشو نماید.

لباسشویی تولیدی شرکت پارس تولید شده از بهترین قطعات الکترونیکی و متریال‌ها موجود می‌باشد که ضمن پاک کنند‌گی عالی کم مصرف نیز می‌باشند اگر قصد خرید لباسشویی این برند را دارید این کار را با خیال راحتی انجام دهید.

ماشین لباسشویی پارس هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه الکتریکی ومکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر هر دلایلی همچون وارد کردن ضربه فشار واستفاده نادرست از دستگاه و ... یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن بالاخره دچار خرابی می‌شود و حتی شاید از کار افتادن گردد در چنین شرایط تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر و یا به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می‌تواند خسارات بیشتری به بار آورد.

      ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

      ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

اگر به تازگی نقل مکان کرده‌اید مجموعه تکنیک سرویس نمایندگی تعمیرات پارس با نصب لباسشویی شما برطبق اصول استاندارد آن می‌تواند در راه‌اندازی ماشین لباسشویی به شما کمک کند.

مجموعه تکنیک سرویس نمایندگی تعمیرات پارس در مشهد با تعمیر صدها لباسشویی و با داشتن تجربه و داشتن دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آن‌ها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود و بیمه آن در طول تعمیرات از ما بخواهید وکیفیت خدمات ارائه شده را با گارانتی معتبر را تجربه کنید.

عیب یابی لباسشویی پارس

عدم ورود آب به داخل لباسشویی پارس

نحوه جرم زدایی دستگاه

لرزش بیش از اندازه دستگاه در هنگام خشک کرن

عدم تخله آب از لباسشویی پارس

آبریزی و نشتی آب در لباسشویی پارس

عدم روشن شدن لباسشویی پارس

کثیف شستن البسه در لباسشویی پارس

مواد شوینده مناسب برای لباسشویی پارس

علت پاره شدن البسه داخل لباسشویی

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

ماشین لباسشویی از کار افتاده و روشن نمی‌شود

بعد از اتمام شستشو درب دستگاه باز نمی‌شود

لباس‌ها بعد از خاج کردن از دستگاه خیلی چروک و داغ هستند

ماشین لباسشویی صدای زیاد وغیر طبیعی دارد

 

عدم ورود آب به داخل لباسشویی پارس

 اگر بعد از روشن کردن لباسشویی پارس متوجه شدید که داخل دستگاه آب وارد نمیشود ابتدا فشار آب منزل خود را چک کرده در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی آب دستگاه بروید امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود آمده باشد که از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری می‌کند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد امکان دارد بعد از چک همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که بعد این موارد امکان دارد شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل ازسیم‌کشی دستگاه باشد و در نهایت مشکل از برد دستگاه باشد.

نحوه جرم زدایی دستگاه

علت جرم زدایی ماشین لباسشویی پارس به چه منظور است ممکن است شما هم به مشکل پایین آمدن کیفیت شستشو البسه بعد از چند سال بربخورید که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم  دستگاه را جرم‌زدایی کنید تا کیفیت شستشو دستگاه مثل روز اول شود حال نحوه جرم‌زدایی ماشین لباسشویی پارس به چه شکل است؟

شما با مراجعه به یک هایپر مارکت یک بسته جرم‌گیر لباسشویی خریداری کرده دستگاه را روشن نمایید  وروی برنامه کتان تنظیم کنید و دمای آب را نیز  روی 90 درجه تنطیم نموده و استارت برنامه را بزنید بعد از گذشت 20 دقیقه از شروع برنامه یک چهارم پودر جرم‌گیر خود را داخل جا پودری اصلی ریخته و کمی آن را به داخل لباسشویی هدایت کنید تا اتمام برنامه منتظر بمانید تا برنامه به پایان برسد.

لرزش بیش از اندازه دستگاه در هنگام خشک کردن

 از دلایل لرزش بیش از حد دستگاه  در هنگام خشک کردن می‌تواند از عدم تنظیم مناسب پایه‌های دستگاه باشد پایه‌های عقب دستگاه را کاملا بسته و با پایه‌های جلو تنظیم دستگاه را انجام دهید اگر با تنظیم پایه مشکل شما حل نشد امکان دارد کمک‌های دستگاه شما دچار خرابی شده باشد و در نهایت سه‌نظام و بلبرینگ‌های دستگاه شما دچار اشکال شده است.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

عدم تخله آب از لباسشویی پارس

اگر در حین کار دستگاه شما ارور تخلیه آب نمایش داده شد ابتدا به سراغ فیلترهای داخلی دستگاه بروید امکان داد مجاری فیلتر ها گرفته شده باشد.

درصورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاضلاب       

بیرون کشیده تخیلیه دستگاه را بزنید امکان داد لوله فاظلاب منزل شما گرفته باشد.

اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ‌تخیله و سیم‌کشی و در نهایت برد دستگاه بروید.برای انجام این کار می توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد تماس برقرار کنید.

آبریزی و نشتی آب در لباسشویی پارس

از علت های آبریزی و نشتی در لباسشویی پارس می‌توان به شیلنگ ورودی آب اشاره کرد که دچار نشتی شده است و یا اگر بعد از روشن شدن دستگاه دچار آبریزی شدید می‌شود دستگاه می‎توان به پارگی خرطومی دیگ به پمپ و خرطومی جاپودری به دیگ اشاره کرد.

عدم روشن شدن لباسشویی پارس

در صورت عدم روشن شدن دستگاه ما به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا به سراغ پریز و دوشاخه دستگاه بروید در صورت اطمینان از برق‌دار بودن پریز مربوطه امکان دارد پارازیت‌گیر دستگاه دچار خرابی شده باشد اگر با چک همه این موارد برق تا ورودی برد وجود داشت خرابی از برد شما می‌باشد.

 ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

کثیف شستن البسه در لباسشویی پارس

علت اصلی کثیف شستن لباس در ماشین لباسشویی پارس به پایین بودن کیفیت مواد‌شوینده می‌باشد. مواد شوینده خود را عوض کرده دستگاه را جرم‌زدایی کنید (نحوه جرم‌زدایی در قسمت بالا توضیح داده شده) دمای آب دستگاه را برای شستشوی البسه افزایش دهید مشکل شما حل خواهد شد.

مواد شوینده مناسب برای لباسشویی پارس

پیشنهاد ما به شما استفاده از مایع شستشو به جای پودر است چون هم کیفیت شستشوی بالاتری دارد و هم بافت لباس‌های شما کمتر دچار آسیب می‌شود.

علت پاره شدن البسه داخل لباسشویی

ابتدا به سراغ داخل محفظه قرار دادن لباس داخل دستگاه بروید امکان دارد فنر یا یک شئ تیز داخل دستگاه گیر کرده باشد یا درام دستگاه دچار پارگی شده باشد.

ثبت درخواست تعمیر در ساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

علت برق دار بودن بدنه دستگاه نداشتن ارت منزل شماست پیشنهاد ما برای رفع این مشکل  وصل کردن سیم ارت سیار به دستگاه است یا انداختن یه موکت جلوی دستگاه  تا از انتقال برق القایی به شما جلوگیری کند.

بعد از اتمام شستشو درب دستگاه باز نمی‌شود

بعد از اتمام شستشو شما حتما باید بین 3 الی 5 دقیقه صبر کنید تا بتوانید درب دستگاه را باز کنید.

اگر بعد از پنج دقیقه درب دستگاه باز نشد میکروسویچ درب دستگاه شما خراب است و امکان دارد برد شما را نیز آسیب رسانده باشد.

ثبت درخواست تعمیر در ساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

لباسها بعد از خارج کردن از دستگاه خیلی چروک و داغ هستند

اگر بعد از اسباب‌کشی این اتفاق برای شما افتاده است باید به سراغ ورودی ‌ب گرم وسرد دستگاه بروید که برعکس بسته شده‌اند. و اگر جابه‌جایی نداشته‌اید این اشکال از برد دستگاه شما می‌باشد که می‌توانید برای رفع ایراد با مجموعه ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی صدای زیاد وغیر طبیعی دارد

صدا و لرزش زیاد در پایان هر برنامه نشانگر خرابی بلبرینگ و کاسه نمد و سه‌نظام دستگاه است که اگر سریع دست به تعمیر نشوید هزینه‌های سنگینی برای شما می‎تراشد.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

تعمیر ماشین لباسشویی پارس در مشهد

ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

سرویس دوره‌ای

شما با انجام سرویس دوره‌ای لباسشویی پارس از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش داده واصطلاک دستگاه کاهش و کیفیت شستشوی ماشین لباسشویی پارس افزایش یابد.

بازه سرویس دوره‌ای هر شش ماه یک‌بار می‌باشد.

تعمیرات ماشین لباسشویی پارس

ما کدام قطعات لباسشویی پارس را تعمیر می‌کنیم

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه‌های دستگاه شما کاهش یابد همچنین در مواقعی که قطعه در بازار و انبار موجود نباشد می‌توان به رفع اشکال لباسشویی پارس و ارئه خدمات ادامه داد با این وجود بعد از عیب یابی دقیق تکنسین لباسشویی پارس در صورت نیاز به تعویض قطعه از دستگاه تمامی مراحل تعمیر تست و نصب قطعه بر طبق استاندارد‌های موجود بر‌عهده متخصص لباسشویی پارس بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه نصب می‌شود.

برخی از قطعات لباسشویی پارس که  توسط کارشناسان لباسشویی پارس تعمیر یا تعویض می‌شود.

امتیازات تعمیر لباسشویی پارس توسط مجموعه تکنیک سرویس

استفاده از قطعات اصلی

مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اورجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد می‌کند که می‌تواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند.

کارشناسان مجرب و دوره دیده

این مجموعه با در اختیار داشتن کاشناسان آموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند.

سرعت خدمات

سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت‌های مجموعه می‌باشد که در تلاش هستیم در کمترین زمان ممکن به نیاز مشتری پاسخ داده شود.

گارانتی خدمات و قطعات

 تمامی قطعات وخدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.

 

نمایندگی لباسشویی پارس در مشهد

نمایندگی لباسشویی پارس در مشهد با خدماتی منحصر به فرد و ارائه سرویس دهی پس از فروش توانسته خود را در جمع بهترین نمایندگی های کشور قرار دهد. برند ایرانی و قوی پارس با بهره مندی از تکنولوژی های به روز  توانسته جزء برندهای ایرانی خوب در بازار فروش محصولات خانگی قرار گیرد.

لباسشویی های تولیدی شرکت پارس، تمام اتوماتیک و تهیه شده از بهترین مواد اولیه و قطعات برقی-الکترونیکی می باشد که ضمن پاک کنندگی مناسب و کم مصرف بودن میزان آب و برق دارای دوام و عمر طولانی است. برند ایرانی پارس با 50 سال سابقه درخشان در تولید و فروش وسایل خانه اکنون جزء برندهای نام آشنا و پرفروش در  وسایل برقی و خانگی به شمار می رود. وجود نمایندگی لوازم خانگی پارس در مشهد این اطمینان را به شما می دهد تا با خیال آسوده تری این محصول را خریداری کنید.

نمایندگی لباسشویی پارس شعبات مختلفی را در سراسر کشور دارد و میزان دسترسی مردم برای خرید محصولات شرکت در این مراکز بالاست و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی پارس نیاز به تعمیرکاران متخصص دارد.

پارس از جمله برندهایی است که انواع لوازم خانگی را در بازار عرضه می کند. این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده است.

از آنجا که تعداد نمایندگی لباسشویی پارس زیاد است خدمات پس از فروش و محصولات را می توان از این مراکز دریافت کرد و هزینه های کمتری نیز برای مشتریان خواهد داشت.

این کار باعث می شود تا خریداران کمتر در بازار ضرر کنند و هر گونه عیوب احتمالی در محصولات در ابتدای فروش و نصب مشخص گردد.

نمایندگی لباسشویی پارس در مشهد همچنین قیمت های ثابتی دارد که شرکت برای آن مشخص کرده و بنابراین خریداران می توانند بدون واسطه از شرکت اصلی خرید انجام دهند.

از ویژگی های حائز اهمیت این محصول می توان به باز شدن راحت و زیاد درب ان اشاره کرد که این موضوع باعث شستشو راحت پتوها و لباس های حجیم می شود. همچنین قرار دادن 2 ورودی برای آب سرد و گرم نیز از ویژگی های ماشین لباسشویی های پارس است که باعث افزایش طول عمر ان می شود.

روش فروش محصولات از طریق نمایندگی لباسشویی پارس در مشهد باعث افزایش رضایت مشتریان شده و تاثیر زیادی روی روند رضایتمندی آن ها خواهد داشت.

بسیاری از مراکز نمایندگی تعمیر لباسشویی پارس همچنین از تکنسین فنی و تخصصی برای نصب این محصولات بهره می برد و بدین سبب کارکرد و عملکرد دستگاه ارتقا خواهد یافت.

خدمات مختلف عرضه شده در نمایندگی تعمیر لباسشویی پارس موجب شده تا خریداران بتوانند به بهترین نحو در بازار و میان برندهای مختلف، انتخاب درست داشته باشند.

نمایندگی لباسشویی پارس در مشهد
نمایندگی لباسشویی پارس در مشهد

ماشین لباسشویی پارس هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
لباسشویی پارس از جمله باکیفیت ترین لباسشویی های موجود در بازار است که قدم بعد از خرید آن باید به دنبال حفظ و نگهداری آن باشیم. که این امر از طریق متخصص و تعمیر کار  برند پارس در نمایندگی لباسشویی پارس در مشهد می باشد. ما برای کمک به شما و ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی پارس در مشهد در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
اگر به تازگی نقل مکان کرده اید ، نمایندگی ماشین لباسشویی پارس در مشهد با نصب لباسشویی شما بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی ماشین لباسشویی به شما کمک کنند. سرویس لباسشویی پارس با عیب یابی دقیق به وسیله متخصصان این حوزه انجام میپذیرد. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، نمایندگی لباسشویی پارس در مشهد با تعمیر صدها لباسشویی و داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

تکنو سرویس کدام مشکلات لباسشویی پارس را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی شما به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی ما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

ما کدام قطعات لباسشویی را تعمیر می کنیم؟

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی پارس ، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی پارس که توسط ما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…