نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد

وقتی صحبت از تعمیر ماشین لباسشویی مدیا به میان می آید، باید از متخصصان مجرب کمک بگیرید. نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد بهترین گزینه برای تعمیر تخصصی لباسشویی مدیا بوسیله تعمیرکاران حرفه ای و متخصص این برند است. ما در تکنیک سرویس دارای تیمی از تکنسین های ماهر هستیم که می توانند تعمیرات در محل را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام دهند. مجموعه ما به صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل، نیز برای کمک به شما در دسترس است.

نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد با ارائه بالاترین و بهترین خدمات در خدمت مشتریان عزیز است. مدیا با بهره مندی از بهترین و به روز ترین تکنولوژی ها در حوزه شستشو لباس توانسته خود را به یکی از برندهای برتر در لوازم خانگی در بیاورد. لباسشویی های تولیدی شرکت مدیا تمام اتوماتیک و تهیه شده از بهترین مواد اولیه و قطعات برقی-الکترونیکی می باشند که ضمن پاک کنندگی مناسب و کم مصرف بودن میزان آب و برق دارای دوام و عمر طولانی است. نمایندگی مدیا در مشهد در صورت هر گونه مشکل می تواند به شما کمک کند و تنها کافی است با نمایندگی لباسشویی مدیا تماس بگیرید.

دلایل انتخاب مرکز خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد

مرکز خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد دارای چندین مزیت است که آن را به انتخابی ایده آل برای تعمیر ماشین لباسشویی شما تبدیل می کند:

 1. استفاده از قطعات اصلی: ما در نمایندگی ماشین لباسشویی مدیافقط از قطعات اصلی برای تعمیر ماشین لباسشویی شما استفاده می کنیم که طول عمر و عملکرد دستگاه شما را تضمین می کند.
 2. سرویسکاران و تکنسین های مجرب: تکنسین های مجرب ما بسیار ماهر و متعهد به ارائه خدمات عالی هستند.
 3. سرعت بالا: تعمیرکاران لباسشویی مدیا در مشهد سرعت و کارایی را در اولویت قرار می دهند و تعمیرات را در محل در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند.

با سپردن ماشین لباسشویی مدیا خود به تکنسین های متخصص ما، می توانید از رفع صحیح ایراد و بازگشت ماشین به شرایط کار بهینه اطمینان حاصل کنید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در مشهد

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در مشهد ، مناطق و محله های مختلف را پوشش می دهد. ما تلاش می کنیم تا خدمات تعمیرات خود را تا حد امکان به مشتریان ساکن در مناطق مختلف شهر مشهد ارائه دهیم. برخی از مناطق تحت پوشش ما عبارتند از:

 1. قاسم آباد
 2. هفت تیر
 3. بلوار مصلی
 4. احمد آباد
 5. و ....

 اگر در هر یک از این مناطق و دیگر نقاط مشهد ساکن هستید، می توانید به راحتی به خدمات تعمیر لباسشویی مدیا دسترسی داشته باشید.

قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا در مشهد

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا در مشهد بسته به نوع و شدت خرابی و قطعات مورد نیاز متفاوت است. تکنسین های ما مشکل را ارزیابی کرده و پس از تشخیص، هزینه تخمینی را در اختیار شما قرار می دهند. قیمت به عواملی مانند نوع و شدت قطعات خراب بستگی دارد. نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد در تلاش است تا ضمن استفاده از قطعات اورجینال و رعایت شیوه های استاندارد تعمیر، قیمت های رقابتی را ارائه دهد.

شماره تلفن نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد

برای تعیین وقت تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید با شماره تلفن های زیر با مرکز خدمات مجاز نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد تماس بگیرید:

تلفن: 05132710000

تلفن: 09159004867

شماره تلفن نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد

 

نمایندگی نصب لباسشویی مدیا در مشهد

اگر به تازگی نقل مکان کرده‌اید، مجموعه تکنیک سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد با نصب لباسشویی مدیا برطبق اصول استاندارد آن می‌تواند در راه اندازی ماشین لباسشویی به شما کمک کند. نمایندگی نصب لباسشویی مدیا در مشهد با نصب، سرویس و تعمیر صدها لباسشویی و با داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین خود، صلاحیت کافی برای رسیگی به دستگاه شما را دارد. بدون نگرانی دستگاه خود را به ما بسپارید و بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات ارائه شده را با گارانتی معتبر تجربه کنید.

نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد

عیب یابی لباسشویی مدیا

عیب یابی لباسشویی مدیا

عدم ورود آب به داخل لباسشویی مدیا

اگر بعد از روشن کردن لباسشویی مدیا متوجه شدید که به داخل دستگاه آب وارد نمی شود، ابتدا فشار آب منزل خود را چک کرده و در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی آب دستگاه بروید. امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود آمده باشد که از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری می کند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد. امکان دارد بعد از چک کردن همه ی این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که ممکن است شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل ازسیم کشی دستگاه باشد ودر نهایت مشکل از برد دستگاه هم می تواند باشد.

نحوه جرم زدایی دستگاه

 علت جرم زدایی ماشین لباسشویی مدیا به چه منظور است؟ ممکن است شما هم به مشکل پایین آمدن کیفیت شستشوی البسه بعد از چند سال بربخورید که ما به شما پیشنهاد میکنیم دستگاه را جرم زدایی کنید تا کیفیت شستشو دستگاه مثل روز اول شود. حال نحوه جرم زدایی ماشین لباسشویی مدیا به چه شکل است؟ شما با مراجعه به یک هایپر مارکت یک بسته جرم گیر لباسشویی خریداری کرده و دستگاه را روشن نمایید  وروی برنامه کتان تنظیم کنید ودمای آب را نیز روی 90 درجه تنطیم نموده و استارت برنامه را بزنید، بعد از گذشت 20 دقیقه از شروع برنامه یک چهارم پودر جرم گیر خود را داخل جا پودری اصلی ریخته وبا کمی آب آن را به داخل لباسشویی هدایت کنید تا اتمام برنامه منتظر بمانید تا برنامه به پایان برسد.

لرزش بیش از اندازه دستگاه در هنگام خشک کردن

از دلایل لرزش بیش از حد دستگاه درهنگام خشک کردن می تواند تنظیم نا مناسب پایه های دستگاه باشد. پایه های عقب دستگاه را کاملا بسته و با پایه های جلو تنظیم دستگاه را انجام دهید. اگر با تنظیم پایه مشکل شما حل نشد امکان دارد کمک های دستگاه شما دچار خرابی شده باشد ودر نهایت سه نظام و بلبرینگ های دستگاه شما دچاراشکال شده است.

عدم تخلیه اب از لباسشویی مدیا

  اگر در حین کار دستگاه شما، ارور تخلیه آب نمایش داده شد، ابتدا به سراغ فیلتر های داخلی دستگاه بروید امکان دارد مجاری فیلترها گرفته شده باشد.

 درصورت عدم تخیله در گام دوم، به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاضلاب بیرون کشیده و تخلیه دستگاه را بزنید امکان دارد لوله فاضلاب منزل شما گرفته باشد.

 اگر با موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخیله و سیم کشی و در  نهایت برد دستگاه بروید.

آبریزی ونشتی آب در لباسشویی مدیا

 از علت های آبریزی و نشتی در لباسشویی مدیا می توان به شیلنگ ورودی آب اشاره کرد که دچار نشتی شده است. و یا اگر بعد از روشن شدن دستگاه دچار آبریزی شدید می شود، می توان به پارگی خرطومی دیگ به پمپ وخرطومی جاپودری به دیگ اشاره کرد.

عدم روشن شدن لباسشویی مدیا

 در صورت عدم روشن شدن دستگاه، ما به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا به سراغ پریز و دوشاخه دستگاه بروید و در صورت اطمینان از برق دار بودن پریز مربوطه امکان دارد پارازیت گیر دستگاه دچار خرابی شده باشد، اگر با چک کردن همه این موارد برق تا ورودی برد وجود داشت خرابی از برد شما می باشد.

کثیف شستن البسه در لباسشویی مدیا

   علت اصلی کثیف شستن لباس در ماشین لباسشویی مدیا پایین بودن کیفیت مواد شوینده می باشد مواد شوینده خود را عوض کرده، دستگاه را جرم زدایی کنید (نحوه جرم زدایی در قسمت بالا توضیح داده شده است) و دمای آب دستگاه را برای شستشوی البسه افزایش دهید سپس مشکل شما حل خواهد شد.

مواد شوینده مناسب برای لباسشویی مدیا

پیشنهاد ما به شما استفاده از مایع شستشو به جای پودر است. چون هم کیفیت شستشوی بالاتری دارد و هم بافت لباسهای شما کمتر دچار آسیب می شود.

علت پاره شدن البسه داخل لباسشویی

 ابتدا به سراغ محفظه قرار دادن لباس داخل دستگاه بروید امکان دارد فنر یا یک شئ تیز داخل دستگاه گیر کرده باشد یا درام دستگاه دچار پارگی شده باشد.

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

 علت برق دار بودن بدنه دستگاه نداشتن ارت منزل شماست پیشنهاد ما برای رفع این مشکل  وصل کردن سیم ارت سیار به دستگاه است یا انداختن یه موکت جلوی دستگاه  تا از انتقال برق القایی به شما جلوگیری کند.

بعد از اتمام شستشو درب دستگاه باز نمی شود

 بعد از اتمام شستشو حتما باید بین 3 الی 5 دقیقه صبر کنید تا بتوانید درب دستگاه را باز کنید.

اگر بعد از پنج دقیقه درب دستگاه باز نشد میکروسویچ درب دستگاه شما خراب است وامکان دارد به برد دستگاه شما نیز آسیب رسانده باشد.

لباس ها بعد از خارج کردن از دستگاه خیلی چروک وداغ هستند

 اگر بعد از اسباب کشی این اتفاق برای شما افتاده است باید به سراغ ورودی آب گرم وسرد دستگاه بروید که برعکس بسته شده اند.

واگر جابه جایی نداشته اید این اشکال از برد دستگاه شما می باشد که می توانید برای رفع ایراد با مجموعه ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی صدای زیاد و غیر طبیعی دارد

 صدا ولزش زیاد در پایان هر برنامه نشانگر خرابی بلبرینگ وکاسه نمد و سه نظام دستگاه است که اگر سریع دست به تعمیر نشوید هزینه های سنگینی برای شما می تراشد.

خطاهای رایج در ماشین لباسشویی  مدیا

مدیا  یک برند شناخته شده است که از سیستم های پیشرفته در تولید لوازم خانگی خود استفاده می کند. در اینجا برخی از کدهای خطای اصلی و معانی آنها برای ماشین لباسشویی مدیا  آورده شده است:

 1. کد خطا E6: این ارور مربوط به مشکل در سیستم گرمایش آب دستگاه است. برای رفع این مشکل، تمام المنت ها و بخاری های دستگاه را بررسی کنید.
 2. کد خطا E10: اگر فرآیند آبگیری بیش از حد معمول طول بکشد، با این خطا مواجه خواهید شد. برای رفع آن، شیر برق، هیدرواستات، ورودی آب و فشار آب ساختمان را بررسی کنید.
 3. کد خطا E21: زمان تخلیه دستگاه از مدت زمان عادی بیشتر شده است. شلنگ تخلیه، فیلتر و پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کنید.
 4. کدهای خطا E30 و E31: درب ماشین به درستی بسته نشده است یا میکروسوئیچ ماشین لباسشویی خراب است. پس از بستن مجدد درب، میکروسوئیچ را برای هر گونه مشکل بررسی کنید.
 5. کدهای خطا E40 و E41: این خطاها نشان دهنده مشکل در برد الکترونیکی دستگاه است. با توجه به اهمیت برد توصیه می شود برای تعمیر ماشین لباسشویی میدیا خود در مشهد با یک تکنسین حرفه ای و مجرب مشورت نمایید.