تکنیک سرویس | نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در مشهد
تکنیک سرویس

نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در مشهد

نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در مشهد با ارائه خدمات حرفه ای در خدمت مشتریان گرامی می باشد. این مجموعه تمامی خدمات نصب، تعمیر و سرویس دوره ای را برای خریداران این برند لباسشویی انجام می دهد. تعمیر انواع ماشین های لباسشویی اتوماتیک و درب از جلو را همراه با ضمانت تعمیر از ما بخواهید. در هر نقطه از شهر مشهد که سکونت داشته باشید، سرویسکاران ما برای خدمت رسانی به شما عزیزان حاضر هستند.

خدمات تعمیر نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در مشهد کنار شماست تا بتوانید تجربه استفاده از ماشین لباسشویی راحت و با کبفیت را داشته باشید. کافیست با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان کنار شما باشیم.

چرا نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در مشهد را انتخاب کنیم؟

نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در مشهد با داشتن شعبات مختلف و تعداد زیادی از تکنسین های متخصص، یکی از بهترین گزینه ها برای تعمیر و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت است. این نمایندگی همچنین به خریداران امکان دسترسی آسان به محصولات بلومبرگ را در مشهد و برخی شهرهای اطراف فراهم می کند.

همچنین، نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ در مشهد از جمله مراکزی است که در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان، تکنولوژی های روز دنیا و تجهیزات پیشرفته را برای تعمیرات و خدمات پس از فروش استفاده می کند. همچنین، این نمایندگی قیمت های ثابتی برای محصولات بلومبرگ در نظر گرفته است که به مشتریان کمک می کند تا بدون نگرانی از قیمت، از محصولات شرکت خرید کنند.

از دیگر مزایای انتخاب این نمایندگی می توان به عرضه خدمات مختلفی اشاره کرد که شامل نصب، تعمیر و خدمات پس از فروش محصولات بلومبرگ است. همچنین، با توجه به اینکه این نمایندگی از تکنسین های فنی و تخصصی برای نصب و تعمیر محصولات بلومبرگ استفاده می کند، مشتریان از کارکرد و عملکرد بهتر دستگاه خود برخوردار خواهند بود.

نصب و سرویس ماشین لباسشویی بلومبرگ در مشهد

اگر به تازگی نقل مکان کرده اید، نصب و سرویس ماشین لباسشویی بلومبرگ در مشهد را به ما بسپارید. نمایندگی بلومبرگ در مشهد با نصب لباسشویی شما بر طبق اصول استاندارد می تواند در راه اندازی لباسشویی به شما کمک کند. سرویس لباسشویی بلومبرگ با عیب یابی دقیق به وسیله متخصصان این حوزه انجام می پذیرد. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباس ها را به خوبی نمی شوید، نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ در مشهد با تعمیر صدها ماشین لباسشویی و داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین در این حوزه، می توانند برای رسیدگی و تعمیر ماشین لباسشویی به شما کمک کنند. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

چند دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در مشهد

 1. تکنیک سرویس از تکنسین های با سابقه کاری حداقل 8 سال و مختص تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در مشهد استفاده میکند
 2. تکنسین های این مجموعه دوره دیده و آشنا به زبان هستند
 3. تکنسین های این مجموعه سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن ها دارند
 4. زمان حداقلی که برای حاظر شدن این تکنسین ها با توجه به منزل و شرکت شما در نظر گرفته میشود منطبق بر وقت تعیین شده شما می باشد.
 5. تعمیر لباسشویی بلومبرگ در مشهد با گارانتی و بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی 
 6. سرویس دهی به مشتریان عزیز به طور شبانه روزی می باشد، حتی در تعطیلات و جمعه ها

هشدار!!

از دستکاری لباسشویی بلومبرگ خود توسط تعمیرگاه ها و تکنسین های غیر مجاز پرهیز شود. توجه کنید که هزینه بالای قطعات به خصوص برد الکترونیک دستگاه به دلیل دستکاری برد توسط افراد غیر متخصص، گاها ایراداتی وارد میکند که غیر قابل جبران بوده و نهایتا برد دیگر قابل استفاده نیست.

برخی از دلایل مشتریان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در مشهد

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی شما به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی ما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایع ترند در اینجا ذکر شده اند:

 1. ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش این محصول روشن نمیشود
 2. بعضی اوقات برنامه تنظیم شده جلو نمیرود و در یکی از مراحل گیر میکند
 3. موقع خشک کردن سر و صدای زیادی دارد
 4. بعد ازاینکه لباس ها شسته می شود آب را تخلیه نمی کند
 5. لباس هارا تمیز نمی شوید
 6. هنگام شستن لباس بیش از اندازه تکان می خورد
 7. درب ماشین لباسشویی بسته نمی شود
 8. لاستیک دور درب خراب است و از جلوی درب آبریزش دارد
 9. باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. آبریزش آب از زیر ماشین لباسشویی
 11. عدم ورود آب به ماشین لباسشویی
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

شماره تلفن نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ مشهد با تعمیرکار مجاز

برای درخواست خدمات تعمیر و یا مشاوره با شماره تماس 09159004867 یا با شماره ثابت 05132710000 نمایندگی لباسشویی بلومبرگ مشهد تماس بگیرید.

تماس با نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در مشهد
تعرفه خدمات ماشین لباسشویی بلومبرگ

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در مشهد چقدر می شود؟

درست موقعی که یک ماشین لباسشویی با مشکل مواجه می شود اولین سوالی که به ذهنتان می رسد این است که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر می شود؟ برای اینکه به پاسخ این سوال برسید باید با یک نمایندگی تعمیر لباسشویی تماس بگیرید و مشکل ماشینتان را بیان کنید.

متخصصان تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ با بررسی مشکل بوجود آمده و برآورد هزینه تعمیر یا تعویض قطعات، قیمت حدودی تعمیر ماشین لباسشویی را به شما اعلام می کنند. با توجه به میزان خسارت تعرفه تعیین شده برای تعمیر متفاوت خواهد بود.
در صورتی که نیاز به تعویض قطعه نباشد هزینه تعمیر چندان زیاد نمی شود زیرا ما در تکنیک سرویس، تعرفه خدمات را بسیار منصفانه در نظر گرفته ایم. پس با خیال برای تعمیر لباسشویی در مشهد با ما تماس بگیرید.

رایج ترین هزینه های خدمات لباسشویی بلومبرگ در مشهد عبارتند از:

هزینه نصب لباسشویی بلومبرگ
هزینه سرویس دوره ای لباسشویی بلومبرگ

هزینه تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی
هزینه تعمیر تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی
هزینه تعمیر تایمر دیجیتالی

هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
هزینه تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی
هزینه تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی
هزینه تعویض میکرو سوئیچ ماشین لباسشویی
هزینه تعویض سه نظام، کاسه نمد و بلبرینگ
هزینه تعویض خرطومی لباسشویی
هزینه تعویض برد ماشین لباسشویی
هزینه تعویض موتور ماشین لباسشویی
هزینه تعمیر صفحه دیجیتالی لباسشویی

آشنایی با برند بلومبرگ

تاریخچه لوازم خانگی بلومبرگ

برند بلومبرگ در زمینه لوازم خانگی یکی از با سابقه ترین برند های لوازم خانگی است که تا این لحظه توانسته روز به روز به موفقیت های خود اضافه کند. این کمپانی در سال 1883 تاسیس شده است. در ابتدای کار این شرکت در زمینه های متالوژی و جوش فلزات به بازار رقابت قدم نهاد. اما در سال 1935، حیطه کاری خود را تغییر داده و به بازار رقابت لوازم خانگی روی آورده است. یکی از ویژگی های این شرکت استفاده از فناوری های به روز و در نظر گرفتن استاندارد های جهانی توانسته نامی برای خود دست و پا کند.

معرفی محصولات لوازم خانگی بلومبرگ

برند بلومبرگ تخصص حیطه کاری خود را بر روی تولید لوازم خانگی بزرگ گذاشته است. یکی از ویژگی های این برند به روز بودن محصولاتش است که نیاز تمامی مشتریان خود را در نظر گرفته است. شما در صورت استفاده از محصولات بلومبرگ میتوانید زندگی مدرنی را تجربه کنید. برای جلب اعتماد مشتریان خود این برند محصولات خود را در نمایندگی های بلومبرگ عرضه میکند.

یخچال فریزر بلومبرگ

در خصوص یکی از ویژگی های برند بلومبرگ میتوان به این 2نکته اشاره داشت، ابعاد مختلف و طراحی های متنوع که دست شما را در خرید باز میگذارد. با توجه به جادار بودن کابین این یخچال فریزرها و همچنین قابلیت پخش هوای خنک را به طور یکنواخت در تمام طبقه های این محصول مشاهده کرد.

ماشین ظرفشویی بلومبرگ

به طور کلی ماشین های ظرفشویی  برند بلومبرگ دارای چندین ویژگی از جمله برنامه شستشو، استفاده بهینه از آب و انرژی و قابلیت تنظیم ارتفاع در ظرفشویی های بلومبرگ، باعث میشود تا مشتریان به سمت این برند محبوب کشیده شوند. این دستگاه ها به صورت ظاهری شیک و مدرن تولید شده اند ومشتریانی زیادی رو به سوی خود میکشد.

اجاق گاز بلومبرگ

اجاق گاز های این برند را میتوان به دو دسته رومیزی و مبله تقسیم بندی کرد. برخی  از ویژگی های این اجاق گاز ها میتوان به قابلیت پخت غذا در سریع ترین زمان ، مجهز بودن به ترموکوبل، فندک و ... هستند. این برند با توجه به سلیقه مشتریان خود فرگاز هم تولید کرده که با استفاده از برنامه هایی که به صورت از پیش تعیین شده دارند، انواع غذاهای مطبوع و مطابق میل شما را تهیه کند.

ماشین لباسشویی بلومبرگ

شاید نام لباسشویی بلومبرگ کمتر به گوش شما خورده باشد، اما با توجه به تحقیق و بررسی های فراوان در خصوص محصولات این شرکت، ما به شما استفاده از لباسشویی های این شرکت را پیشنهاد می کنیم. همچنین در مورد عیب یابی و تعمیر لباسشویی بلومبرگ در مشهد از تعمیرکاران ماهر در شرکت تکنو سرویس غافل نشوید.

نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در مشهد را میتوانید نمایندگی رسمی بلومبرگ شرکت تکنیک سرویس مشهد خریداری کنید. این برند، لباسشویی های خود را در ظرفیت های مختلفی تولید کرده تا تمام نیاز های مشتریان خود را تحت پوشش قرار دهد. از ویژگی های این برند میتوان به امکان شستشوی سریع لباس ها، استفاده از برنامه های متعدد شستشو و همچنین داشتن صفجه نمایش LED، استفاده از این محصول را راحت تر کرده است.

 

مجله خبری