نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد

نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد با داشتن تکنسین ها و مهندسین متخصص و ماهر، به عنوان یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی اسنوا در شهر مشهد شناخته شده است. این مرکز با به روز بودن نیروهای خود به فناوری های جدید و نوین دنیا، به مشتریان خود خدمات با کیفیت و به روز رسانی شده ای را ارائه می دهد. یکی از مزیت های این مرکز، توانایی منحصر به فرد نیروهای خود در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی اسنوا است.

مجموعه تکنیک سرویس بدون نیاز به جابجایی دستگاه، خدمات تعمیر لباسشویی اسنوا در محل را انجام دهد. با این کار، هزینه تعمیرات لباسشویی اسنوا در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یافته است. همچنین، این مرکز با داشتن خدمات شبانه روزی و بی وقفه، به مشتریان خود در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی روزهای هفته را خدمت رسانی می کند. با این ویژگی ها نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا مشهد، توانسته است به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر لباسشویی اسنوا شناخته شود.

 

نمایندگی اسنوا در مشهد

 

چرا نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد را انتخاب کنیم؟

انتخاب نمایندگی برند اسنوا در مشهد می تواند مزایای زیادی برای مشتریان داشته باشد، موارد زیر را می توان از جمله مزایای انتخاب یک نمایندگی معتبر دانست:

1- تجربه و تخصص کافی در تعمیر و نگهداری انواع لباسشویی های اسنوا

2- استفاده از قطعات اصلی و مرغوب اسنوا در تعمیرات لباسشویی

3- ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی لباسشویی های اسنوا

4- ضمانت کیفیت خدمات تعمیرات و رفع مشکلات احتمالی در کوتاه ترین زمان

5- به روز بودن تکنسین های نمایندگی در زمینه آخرین تکنولوژی های اسنوا

شماره نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد

معرفی کدهای خطای لباسشویی اسنوا

نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در مشهد

آیا ماشین لباسشویی شما خراب شده است؟ آیا نیاز به تعمیرات اسنوا دارید؟ دیگر نیازی به نگرانی نیست! ما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد با تجربه و متخصصان حرفه ای، ضمانت کیفیت و رضایت شما را به عهده می گیریم. با داشتن قطعات اورجینال و تجهیزات مدرن، تعمیرات سریع و با کیفیت را برای مشتریان خود فراهم می کنیم.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا مشهد، می توانید به آسانی مشکلات خود را حل کنید. ما قادر به تعمیر انواع مدل های ماشین لباسشویی اسنوا هستیم و با استفاده از قطعات اصلی، عمر و عملکرد ماشین شما را به حالت اولیه بازمی گردانیم. همچنین با دسترسی به تکنسین های حرفه ای، تعمیرات سریع و به روز را برای شما فراهم می کنیم.

به علاوه، نمایندگی اسنوا مشهد همچنین خدمات پس از فروش عالی و قابل اعتماد را به شما ارائه می دهد. ما نه تنها برای تعمیر مشکلات فوری در دسترس هستیم، بلکه به شما توصیه های لازم برای حفظ و نگهداری صحیح ماشین لباسشویی خود را نیز ارائه خواهیم کرد.

اهمیت تعمیرات حرفه ای لباسشویی اسنوا

هنگامی که ماشین لباسشویی شما خراب می شود، بسیار مهم است که از تکنسین های مجربی که با مدل خاص و قطعات الکترونیکی آن آشنا هستند کمک بگیرید. نمایندگی تعمیرات حرفه ای لباسشویی اسنوا در مشهد توسط تیمی متشکل از متخصصان ماهر و متخصص در تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا تشکیل شده است. با تخصص و خدمات تضمین شده خود، آنها می توانند به طور موثری هر مشکلی را تشخیص داده و برطرف کنند و اطمینان حاصل کنند که دستگاه شما در کمترین زمان به خوبی کار می کند.

عیب یابی و تعمیرات لباسشویی اسنوا در مشهد

یکی از مشکلاتی که خانم های خانه دار با آن دست و پنجه نرم می کنند خرابی ماشین لباسشویی است. زیرا میزان استفاده از این دستگاه در اکثر خانه ها بسیار زیاد می باشد. باید دقت کنید که عیب یابی و تعمیرات لباسشویی اسنوا در مشهد کار متخصصان حرفه ای و با تجربه این حوزه است. به همین منظور ما پیشنهاد می دهیم تا از تعمیر کاران خبره شرکت تکنیک سرویس استفاده نمایید.

رایج ترین کدهای خطای لباسشویی اسنوا

کدهای خطا یک ابزار تشخیصی مفید هستند که می توانند به شناسایی منبع مشکل ماشین لباسشویی شما کمک کنند. با آشنا شدن با این کدها، می توانید بینش هایی در مورد آنچه ممکن است اشتباه رخ داده باشد به دست آورید و اقدامات مناسب را برای حل مشکل انجام دهید. بیایید برخی از کدهای خطای رایج مرتبط با ماشین لباسشویی اسنوا را بررسی کنیم:

کد خطای E5: مشکل چرخش موتور

کد خطای E5 نشان دهنده مشکل در چرخش موتور است. این می تواند ناشی از یک موتور معیوب باشد که نیاز به تعویض دارد یا مشکلاتی در مدار موتور مانند اتصال کوتاه یا نقص دیود ایجاد شود. برای رفع این خطا توصیه می شود سیم کشی و اتصالات سوکت موتور را بررسی کنید. در صورت لزوم، برد مدار ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

کد خطای E6: مشکل داغ شدن بیش از حد موتور یا قفل شدن

کد خطای E6 زمانی که موتور بیش از حد گرم می شود یا قفل می شود فعال می شود. علل بالقوه عبارتند از سوختگی موتور، مشکلات سوکت یا سیم کشی، اتصال کوتاه یا خرابی برد رله. برای رفع این خطا، توصیه می شود موتور را از نظر علائم داغ شدن بیش از حد بررسی کنید و سیم کشی و اتصالات سوکت را بررسی کنید. در صورت نیاز، ممکن است موتور یا برد مدار نیاز به تعویض داشته باشد.

کد خطای E7: عملکرد موتور معکوس

کد خطای E7 نشان می دهد که موتور در جهت معکوس کار می کند. این ممکن است به دلیل فرسودگی موتور یا خرابی برد مدار باشد. برای حل این مشکل، بررسی فرسودگی موتور و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض برد مدار ضروری است.

کد خطا E8: خرابی موتور

کد خطا E8 مربوط به مشکلات موتور است. توصیه می شود سیم کشی و اتصالات سوکت به موتور را بررسی کنید. اگر مشکل ظاهری وجود نداشته باشد، ممکن است مشکل از برد مدار باشد. در چنین مواردی به کمک حرفه ای نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد برای تشخیص و تعمیر دقیق مشکل توصیه می شود.

کد خطا E9: خرابی هیدرواستات

کد خطای E9 مربوط به یک هیدرواستات نادرست است. بررسی مقدار مقاومت هیدرواستات و بازرسی برد مدار برای هر گونه ایراد ضروری است. در صورت لزوم، برد مدار ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

کد خطای H2: مشکل ترمیستور یا ترموستات

کد خطای H2 نشان دهنده خرابی ترمیستور در مدل های جدید یا معیوب بودن ترموستات در مدل های قدیمی است. تعویض ترمیستور و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض برد مدار توصیه می شود. بازرسی و عیب یابی صحیح توسط نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد می تواند به شناسایی و رفع موثر این مشکل کمک کند.

کد خطای H4: افزایش غیرعادی دما

کد خطای H4 زمانی فعال می شود که دمای درام بدون آب افزایش یابد. مهم است که سطح آب و مقدار مقاومت ترمیستور را بررسی کنید. تعویض ترمیستور ممکن است ضروری باشد و اگر مشکل همچنان ادامه داشت، خرابی برد مدار می تواند دلیل آن باشد.

کد خطای H5: خطای دمای آب

کد خطای H5 نشان دهنده دمای بالای آب در برنامه WOOL است. توصیه می شود مقدار مقاومت ترمیستور را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.

کد خطا H6: مشکل بخاری

کد خطای H6 نشان دهنده مشکل بخاری یا خرابی المنت است. بررسی مقاومت عنصر گرمایش ضروری است. علاوه بر این، بازرسی اتصالات سیم کشی دستگاه برای شناسایی هر گونه مشکل برد مدار توصیه می شود.

کد خطا H8: دمای عنصر بیش از حد

کد خطای H8 با افزایش دمای المنت به دلیل مشکلات سطح آب در مخزن همراه است. مهم است که بررسی کنید آیا المنت بدون آب کار می کند یا خیر و خرابی برد مدار را به عنوان یک علت احتمالی در نظر بگیرید.

کد خطای PFE : خرابی در تخلیه آب

کد خطای PFE نشان دهنده خرابی در تخلیه آب است. توصیه می شود پمپ تخلیه را بررسی کنید و سیم های ارتباطی را بررسی کنید. در صورت لزوم، تعویض برد مدار معیوب توصیه می شود.

کد خطا IE: مشکل ورودی آب

کد خطای IE زمانی نمایش داده می شود که مشکلی در ورود آب به ماشین لباسشویی وجود داشته باشد. دلایل احتمالی عبارتند از بسته بودن دریچه آب، سطح نامناسب آب در صفحه ورودی، عملکرد پمپ تخلیه در هنگام آبگیری، گرفتگی فیلتر آب، یا شیر برقی معیوب. نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد می تواند در تشخیص و رفع این خطا کمک کند.

کد خطای OE: مشکل تخلیه آب

کد خطای OE نشان دهنده مشکل در تخلیه آب است. این خطا می تواند به دلیل انسداد یا عملکرد نامناسب پمپ تخلیه یا تخته ورودی معیوب رخ دهد. نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد می تواند برای رفع این مشکل و اطمینان از تخلیه مناسب آب، تخصص لازم را ارائه دهد.

رایج ترین کدهای خطای لباسشویی اسنوا

نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد

بهترین نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد

در دنیای امروزی کمتر خانه ای را می توان پیدا کرد که ماشین لباسشویی در آن نباشد. همه ما می دانیم که شستن لباس ها با دست کاری نسبتا سخت و زمانبر می باشد. همین امر موجب شده تا با توجه به مشکلات و دغدغه هایی که افراد دارند، ماشین های لباس شویی اهمیت خود را بیشتر نشان دهند. اگر به دنبال بهترین نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد و آشنایی با این محصول هستید، این مطلب می تواند برای شما مفید باشد.

ماشین لباسشویی اسنوا

اگر قصد خرید لباسشویی اسنوا دارید، بهتر است ابتدا با خود شرکت اسنوا آشنا شوید. شرکت اسنوا یک شرکت ایرانی است که در سال 1384 فعالیت خود را در شهراصفهان آغاز کرد. اگر قصد خرید لوازم خانگی دارید بدون شک یکی از برندهایی که آن برخورد می کنید برند اسنوا است. این شرکت تولید کننده لوازم خانگی مانند: تلوزیون، جاروبرقی، یخچال، کولر، لباسشویی، ظرفشویی و ... می باشد.

ماشین لباسشویی اسنوا چه امکاناتی دارد؟

بدون شک یکی اصلی ترین سوالات مشتریان و خریدارن هنگام خرید این است که، ماشین لباسشویی اسنوا چه امکاناتی دارد؟ پاسخ این سوال میتواند به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید با توجه به نیاز خود آیا اقدام به خرید لباسشویی اسنوا بکنید یا خیر. برند اسنوا توانسته با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا محصولات با کیفیت و در حد رقابت با نمونه های خارجی تولید کند. در ادامه برخی از امکانات ماشین لباسشویی اسنوا را برای شما شرح میدهیم:

امکانات ماشین لباسشویی اسنوا

 1. برنامه های شست و شوی متفاوت برای ایجاد رفاه حال مشتریان هموطنان و مشتریان
 2. استفاده از موتور اینورتر که باعث میشود صدا و لرزش لباسشویی به حداقل برسد.
 3. امکان شست و شوی با تاخیر و شست و شوی سریع
 4. طراحی دلنشین و زیبا
 5. توان و قدرت بالای موتور

موتور لباسشویی اسنوا ساخت کدام کشور است؟

همه ما میدانیم که لباسشویی و یخچال از لوازمی هستند که مهم است موتور آنها چه نوع موتوری است و ساخت کدام کشور می باشد. امروزه شرکت های زیادی در جهان اقدام به تولید موتور لباسشویی میکنند که این موضوع باعث میشود تا این سوال برای مشتریان ایجاد شود که موتور لباسشویی اسنوا ساخت کدام کشور است.

شرکت اسنوا برای کم کردن صدای موتور و به حداقل رساندن میزان لرزش آن در هنگام کار، تصمیم گرفته تا از موتورهای اینورتر در لباسشویی های خود استفاده کند. این شرکت موتورهای مورد نیاز برای لباسشویی های خود را از کشور چین تهیه میکند. بنابراین میتوان گفت برند اسنوا، یک برند ایرانی با قطعات چینی می باشد.

ویژگی های ماشین لباس شویی اسنوا

لباسشویی های اسنوا ویژگی های زیادی دارند اما در اینجا قصد داریم برخی از آنها را برای شما عزیزان بیان کنیم:

 1. خشک کن و تخله
 2. شست و شوی لباس کودک
 3. شست و شوی سریع
 4. شستشوی لباس های ابریشمی
 5. شستشوی لباس های ظریف
 6. شستشو با دست
 7. شست و شوی اقتصادی
 8. توانای شستن لباس های پشمی
 9. توانای شستن لباس های کتان و نخی

مزایای لباسشویی اسنوا از نظر مصرف کنندگان

 1. طراحی دلنشین و زیبا
 2. استفاده از تکنولوژی های روز دنیا
 3. خدمات پس از فروش مناسب
 4. عمر طولانی و مفید

معایب لباس شویی های اسنوا از نظر مصرف کنندگان

 1. محصولات اسنوا نسبت به مدل ها و برندهای مشابه قیمت نسبتا بیشتری دارند.
 2. معمولا محصولات اسنوا نیاز دارند تا به صورت سالیانه یکبار سرویس شوند.

کیفیت ماشین لباسشویی اسنوا از دید تعمیرکاران

بدون شک بررسی نظرات افراد خبره و متخصص در هر زمینه ای، میتواند باعث اطمینان خاطر ما برای استفاده از آن محصول شود. از نظر متخصصانی که در این حوزه مشغول به کار هستند، معمولا شرکت های ایرانی ادعا میکنند که محصولاتی که تولید میکنند قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی است. این ادعا عمدتا درست نیست، اما در مورد لباسشویی های اسنوا این موضوع صدق میکند و واقعا قابل رقابت با نمونه های خارجی خود هستند.

اگر بخواهیم بزرگترین ایراد ماشین های لباسشویی اسنوا را بیان کنیم، فقط میتوانیم به قیمت بالای این محصول نسبت به نمونه های داخلی آن اشاره کنیم. اما اگر بخواهیم واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم، رقم بالای این محصولات ارزش آن را دارد و یکی از بهترین محصولات داخلی می باشد.

چگونه لباسشویی اسنوا را ریست کنیم؟

در اکثر مواقع یک دکمه برای ریست کردن دستگاه روی آن تعبیه شده است که میتوانید به راحتی بین 3 الی 5 ثانمیه آن دکمه را فشار دهید تا دستگاه شما ریست شود.

چنانچه دکمه را پیدا نکردید میتوانید لباسشویی خود را از برق بکشید و تقریبا 5 دقیقه منتظر بمانید، سپس آن را به برق متصل کنید تا لباسشویی شما ریست شود.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در مشهد

تکنیک سرویس، با بکارگیری نیروهای متخصص و جوان توانایی تعمیر لباسشویی اسنوا و انواع برندهای مختلف در سراسر مشهد را دارد. این مجموعه با کوله باری از تجربه بهترین نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد می باشد و توانایی عیب یابی، سرویس و تعمیر انواع لوازم خانگی و ماشین لباسشویی در برندهای مختلف را دارد. لازم به ذکر است خدمات شرکت تکنیک سرویس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت همراه با ضمانت خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

در صورت نیاز به مشاوره یا اعزام به کارشناس به محل کافیست همین حالا با کارشناسان ما در تیم تکنیک سرویس تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد
نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد

تکنیک سرویس کدام مشکلات لباسشویی اسنوا را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی شما به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی ما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

ما کدام قطعات لباسشویی اسنوا را تعمیر می کنیم؟

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی اسنوا ، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی اسنوا که توسط ما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

 

نمایندگی لباسشویی اسنوا در مشهد