نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد

نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد ارائه دهنده کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال شما در محل می باشد. ما در مجموعه خود کلیه خدمات تعمیرات آبسال در مشهد را انجام می دهیم. اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به تعمیر و راه اندازی مجدد لباسشویی آبسال دارید، می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

اگر ماشین لباسشویی آبسال شما خراب شده است، نگران نباشید! تعمیرکار لباسشویی ما در مشهد به سرعت در محل شما حاضر خواهد شد تا مشکل را برطرف کند. ما خدمات تعمیر در محل را ارائه می دهیم، بنابراین شما مجبور نیستید ماشین لباسشویی خود را به تعمیرگاه ببرید.

ثبت درخواست تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد

برای ثبت درخواست تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. با نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد تماس بگیرید.
 2. مشکل دستگاه خود را شرح دهید.
 3. تقاضای تکنسین مربوطه را با توجه به برند دستگاه درخواست نمایید.
 4. آدرس و شماره تماس خود را ارائه دهید.
 5. زمان و تاریخ مراجعه تکنسین را مشخص کنید.

همچنین می توانید از طریق فرم تعمیر لباسشویی آبسال در مشهد و انتخاب دستگاه مربوطه و گذاشتن فقط یک شماره تماس، این کار را انجام دهید و تماس را به ما بسپارید.

پس از ثبت درخواست، تکنسین مربوطه در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت و زمان و تاریخ مراجعه خود را مشخص خواهد کرد. ما با استفاده از قطعات اصلی و گارانتی معتبر، لباسشویی شما را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت تعمیر خواهیم کرد.

شماره تماس نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد

اگر به دنبال شماره تماس نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد هستید می توانید با شماره های زیر با مجموعه تکنیک سرویس تماس بگیرید. ما در کمترین زمان ممکن سرویسکاران خود را برای تعمیر لباسشویی شما به محل می فرستیم. درست است که لباسشویی تولیدی شرکت آبسال از بهترین قطعات الکترونیکی و متریال ها موجود ساخته شده است که ضمن پاک کنندگی عالی کم مصرف نیز میباشد اما این وسیله هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر هر دلیلی همچون وارد کردن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و ... یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن بالاخره دچار خرابی می شود و حتی شاید باعث از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر و یا به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.

تعمیرکار لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در مشهد

اگر به تازگی نقل مکان کرده اید، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در مشهد می تواند در راه اندازی ماشین لباسشویی شما کمک کند. ما با تجربه و دانش فنی متخصصین خود و با تعمیر صدها لباسشویی، صلاحیت خود را برای رسیدگی به دستگاه شما نشان داده ایم. بدون نگرانی بابت دستگاه خود و بیمه آن در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات ارائه شده را با گارانتی معتبر تجربه کنید.

ما خدمات زیر را ارائه می دهیم:

ما در سراسر مشهد خدمات ارائه می دهیم و می توانیم در اسرع وقت در محل شما حاضر شویم. برای رزرو وقت یا کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً با ما تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در مشهد

برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در مشهد می توانید از طریق سایت تکنیک سرویس به یکی از روش های ثبت درخواست تعمیر آنلاین یا ثبت درخواست تعمیر تلفنی اقدام نمایید. از طریق این مجموعه می توانید به تعمیرکاران مجرب و متخصص در این زمینه دسترسی داشته باشید. با توجه به مشکلاتی که در ماشین لباسشویی ابسال شما وجود دارد، تعمیرکارانی که تخصص در زمینه برطرف کردن آن مشکل را دارند به محل شما فرستاده می شوند. برای مثال، اگر مشکل مربوط به موتور ماشین لباسشویی است، یک تعمیرکار مجرب در زمینه تعمیر موتور ماشین لباسشویی اعزام می شود.

در هر صورت، توصیه می شود که در صورتی که به دنبال تعمیر ماشین لباسشویی ابسال در مشهد هستید، به تعمیرکاران مجرب و معتبر اعتماد کنید تا مشکلات شما به بهترین شکل حل شود.

ما کدام قطعات لباسشویی آبسال را تعمیر می کنیم؟

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های دستگاه شما کاهش یابد. همچنین در مواقعی که قطعه در بازار و انبار موجود نباشد می توان به رفع اشکال لباسشویی آبسال و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود بعد از عیب یابی دقیق تکنسین لباسشویی آبسال در صورت نیاز به تعویض قطعه از دستگاه تمامی مراحل تعمیر تست و نصب قطعه بر طبق استاندارد های موجود بر عهده متخصص لباسشویی آبسال بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه نصب می شود.

برخی از قطعات لباسشویی ابسال که توسط کارشناسان نمایندگی لباسشویی آبسال مشهد تعمیر یا تعویض می شود.

سرویس دوره ای لباسشویی آبسال

شما با انجام سرویس دوره ای لباسشویی آبسال از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش داده و اصطحلاک دستگاه کاهش و کیفیت شستشوی ماشین لباسشویی آبسال افزایش یابد. بازه سرویس دوره ای هر شش ماه یکبار می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در مشهد

امتیازات تعمیر لباسشویی آبسال توسط مجموعه تکنیک سرویس

 1. استفاده از قطعات اصلی
  مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اورجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد می کند که می تواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند. ما به کمک نمایندگی فروش قطعات لباسشویی آبسال، قطعات اورجینالی که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند را وی دستگاه شما نصب می کنیم.
 2. کارشناسان مجرب و دوره دیده
  این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان آموزش دیده با میانگین 10 سال فعالیت در زمینه نصب تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند. کارشناسان تکنیک سرویس با دانش و تجربه خود می توانند مشکلات دستگاه شما را به سرعت و به بهترین شکل برطرف کنند.
 3. سرعت خدمات
  سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت های مجموعه می باشد که در تلاش هستیم در کمترین زمان ممکن به نیاز مشتری پاسخ داده شود. تکنیک سرویس با داشتن شعبات متعدد در سراسر مشهد و استان خراسان رضوی می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار را به محل شما اعزام کند.
 4. گارانتی خدمات و قطعات
  تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما شامل گارانتی می باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد. گارانتی باعث می شود که شما در صورت بروز هرگونه مشکل در مدت زمان گارانتی بتوانید از خدمات رایگان تکنیک سرویس استفاده کنید.

اگر لباسشویی آبسال شما خراب شده است، مجموعه تکنیک سرویس بهترین گزینه برای تعمیر آن است. ما با استفاده از قطعات اصلی، کارشناسان مجرب و خدمات سریع و گارانتی می توانیم لباسشویی شما را به بهترین شکل تعمیر کنیم.

تعمیرکار لباسشویی در مشهد

امروزه افراد و شرکت های زیادی هستند که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت می کنند و هر کدام به نوع خود ادعای بهترین بودن در کار خود را دارند. اگر ماشین لباسشویی شما در مشهد به مشکل برخورده است، ما به شما توصیه می کنیم کار خود را به دست تکنسین های متخصص شرکت تکنیک سرویس بسپارید.

این مموعه با کوله باری از تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در مشهد توانسته با بکارگیری تکنیسین های حرفه ای و متخصص در مشهد کیفیت خود را به مشتریان نشان دهد. همچنین این شرکت، نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد می باشد. بنابراین در صورت مشکل در لباسشویی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید و از خدمات تعمیرکار لباسشویی در مشهد به همراه ضمانت و با مناسب ترین قیمت برخوردار شوید.

نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد

10 دلیل انتخاب نمایندگی لباسشویی آبسال مشهد

نمایندگی لباسشویی آبسال مشهد با ارائه خدماتی نوین و جدید توانسته جزء برترین نمایندگی های ماشین لباسشویی قرار گیرد. آبسال به دلیل کیفیت بالایی که در محصولات خود ارائه داده است توانسته نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد را در شعب مختلف در سطح شهر ایجاد نماید. در نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد شما می توانید لباسشویی هایی با ظرفیت های 3، 5، 7 و 14 کیلویی انتخاب نمایید.

 1. از ویژگی های ممتاز و منحصر به فرد لباسشویی آبسال کم صدا بودن موتور آن است که موجب شده آسایش و راحتی بیشتر شود.
 2. در هنگام خرید لباسشویی های آبسال شما می توانید با توجه به نحوه شستشوی لباس ها، ماشینی که با شیوه شستشوی شما مطابقت بیشتری دارد را انتخاب نمایید. مثلا ممکن است شما میزان شستشوی لباس های تیره تان زیاد باشد. پس بهتر است از ماشینی که دارای این ویژگی بوده را انتخاب نمایید تا در مصرف مواد شوینده و آب صرفه جویی کنید.
 3. لباسشویی های تولیدی شرکت آبسال تمام اتوماتیک و تهیه شده از بهترین قطعات برقی-الکترونیکی می باشد که ضمن پاک کنندگی مناسب و کم مصرف بودن میزان آب و برق دارای دوام و عمر طولانی نیز می باشد، وجود نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد به مشتریان این برند این اطمینان را می دهد که با خیال راحت آن را خریداری کنند.
 4. نمایندگی لباسشویی آبسال دارای شعبات مختلفی در سراسر کشور هستند و همین مسئله باعث می شود تا میزان دسترسی مردم برای خرید محصولات این شرکت بالا رود و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی آبسال نیاز به تعمیرکاران متخصص و زبده دارد.
 5. آبسال از جمله شرکت های مهم ایرانی است که انواع لوازم خانگی را در بازار عرضه می کند. این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار های ایران را در دست بگیرد و جایگاه ویژه ای را به دست آورده است.
 6. از آنجا که تعداد نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد زیاد است خدمات پس از فروش و محصولات را می توان از طریق این مراکز دریافت کرد و هزینه های کمتری نیز برای مشتریان خواهد داشت. این کار باعث می شود تا خریداران کمتر در بازار ضرر کنند و هر گونه عیوب احتمالی در محصولات در ابتدای فروش و نصب مشخص گردد.
 7. نمایندگی آبسال مشهد همچنین قیمت های ثابتی دارد که شرکت برای آن مشخص کرده و بنابراین خریداران می توانند بدون واسطه از شرکت اصلی خرید انجام دهند.
 8. روش فروش محصولات از طریق نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد باعث افزایش رضایت مشتریان شده و تاثیر زیادی روی روند رضایتمندی آن ها خواهد داشت.
 9. بسیاری از مراکز نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال همچنین از تکنسین فنی و تخصصی برای نصب این محصولات بهره می برند و بدین سبب کارکرد و عملکرد دستگاه ارتقا خواهد یافت.
 10. خدمات مختلف عرضه شده در نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد موجب شده تا خریداران بتوانند به بهترین نحو در بازار و میان برندهای مختلف، انتخاب درست داشته باشند.
نمایندگی لباسشویی آبسال در مشهد

معرفی لباسشویی آبسال

قبل از معرفی لباسشویی آبسال بهتر است ابتدا با خود شرکت آبسال آشنا شوید. آبسال یا همان انویورسال قدیم یکی از قدیمی ترین کارخانه های ایران است که از سال 1335 فعالیت خود را آغاز کرده و در سالیان اخیر به تولید کولر، بخاری و لباسشویی پرداخته است. ظرفیت لباسشویی های آبسال بین 5 تا 8 کیلوگرم است که معمولا برای خانواده های بیشتر از 3 نفر پاسخگو است. همچنین لباسشویی های آبسال معمولا گارانتی 24 ماهه دارند و این موضوع نشان دهنده کیفیت این محصول می باشد.

لباسشویی آبسال یکی از اصلی ترین رقبای خارجی می باشد. این برند توانسته با فروش بالای محصولات خود در ایران علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت خود را هم رخ دیگر برندها بکشد. برند آبسال توانسته برنامه های متنوعی را برای ماشین های لباسشویی خود ایجاد کند. اما بهتر است قبل از خرید این برنامه را بررسی کنید، ممکن است برخی از این برنامه ها را سالی یکبار هم استفاده نکنید.

برای مثال برنامه هایی مانند: شست و شوی لباس های رنگ تیره، شست و شوی ضد چروک و شستشوی مشابه با شست و شوی دستی ممکن است زیاد برای شما کاربردی نباشد، اما در مقابل برنامه های شست و شوی لباس کودک، شست و شوی ملحفه و پتو و شست و شوی روزانه میتواند تا حد زیادی به درد شما بخورد.

مشکلات رایج لباسشویی آبسال

لباسشویی امروزه یکی از اصلی ترین وسایل خانگی است که در هر خانه وجود دارد. با این حال، ممکن است در طول زمان با مشکلاتی روبرو شوید که برای حل آن ها نیاز به کمک تعمیرکار لباسشویی آبسال در مشهد داشته باشید. در ادامه به برخی از مشکلات رایج لباسشویی آبسال اشاره می کنیم:

عدم ورود آب به داخل لباسشویی آبسال

اگر بعد از روشن کردن لباسشویی آبسال متوجه شدید که داخل دستگاه آب وارد نمی شود ابتدا فشار آب منزل خود را چک کرده در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی آب دستگاه بروید. امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود آمده باشد که از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری می کند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد امکان دارد بعد از چک همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که بعد این موارد امکان دارد شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل از سیم کشی دستگاه باشد و در نهایت مشکل از برد دستگاه باشد.

چنان چه نتوانستید مشکل را رفع کنید باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید. می توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی در مشهد تماس برقرار کرده تا در سریع ترین زمان تعمیر ماشین لباسشویی در منزل برایتان انجام شود.

نحوه جرم زدایی لباسشویی آبسال

علت جرم زدایی ماشین لباسشویی آبسال به چه منظور است ممکن است شما هم به مشکل پایین آمدن کیفیت شستشو البسه بعد از چند سال بربخورید که ما به شما پیشنهاد می کنیم دستگاه را جرم زدایی کنید تا کیفیت شستشو دستگاه مثل روز اول شود حال نحوه جرم زدایی ماشین لباسشویی آبسال به چه شکل است؟ شما با مراجعه به یک هایپر مارکت یک بسته جرم گیر لباسشویی خریداری کرده دستگاه را روشن نمایید و روی برنامه کتان تنظیم کنید و دمای آب را نیز روی 90 درجه تنطیم نموده و استارت برنامه را بزنید بعد از گذشت 20 دقیقه از شروع برنامه یک چهارم پودر جرم‎گیر خود را داخل جا پودری اصلی ریخته و با کمی با آن را به داخل لباسشویی هدایت کند تا اتمام برنامه منتظر بمانید تا برنامه به پایان برسد.

لرزش بیش از اندازه دستگاه در هنگام خشک کردن

از دلایل لرزش بیش از حد دستگاه در هنگام خشک کردن میتواند عدم تنظیم مناسب پایه های دستگاه باشد پایه های عقب دستگاه را کاملان بسته و با پایه های جلو تنظیم دستکاه را انجام دهید. اگر با تنظیم پایه مشکل شما حل نشد امکان دارد کمک های دستگاه شما دچار خرابی شده باشد و در نهایت سه نظام و بلبرینگ های دستگاه شما دچار اشکال شده است.

 

علت نشتی آب از ماشین لباسشویی آبسال

عدم تخله آب از لباسشویی آبسال

اگر در حین کار دستگاه شما ارور تخلیه آب نمایش داده شد ابتدا به سراغ فیلتر‎های داخلی دستگاه بروید امکان دارد مجاری فیلترها گرفته شده باشد. درصورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاظلاب بیرون کشیده، سپس تخلیه دستگاه را بزنید. امکان دارد لوله فاظلاب منزل شما گرفته باشد. اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخیله و سیم کشی و در نهایت برد دستگاه بروید.

آبریزی و نشتی آب در لباسشویی آبسال

از علت های آبریزی و نشتی در لباسشویی آبسال می توان به شیلنگ ورودی آب اشاره کرد که دچار نشتی شده است و یا اگر بعد از روشن شدن دستگاه دچار آبریزی شدید می شود دستگاه میتوان به پارگی خرطومی دیگ به پمپ و خرطومی جاپودری به دیگ اشاره کرد.

عدم روشن شدن لباسشویی آبسال

در صورت عدم روشن شدن دستگاه ما به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا به سراغ پریز و دوشاخه دستگاه بروید در صورت اطمینان از برق دار بودن پریز مربوطه امکان دارد پارازیت گیر دستگاه دچار خرابی شده باشد. اگر با چک همه این موارد برق تا ورودی برد وجود داشت خرابی از برد شما می باشد.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

کثیف شستن البسه در لباسشویی آبسال

علت اصلی کثیف شستن لباس در ماشین لباسشویی آبسال به پایین بودن کیفیت مواد شوینده می باشد مواد شوینده خود را عوض کرده دستگاه را جرم زدایی کنید (نحوه جرم‎زدایی در قسمت بالا توضیح داده شده) دمای آب دستگاه را برای شستشوی البسه افزایش دهید مشکل شما حل خواهد شد.

مواد شوینده مناسب برای لباسشویی آبسال

پیشنهاد ما به شما استفاده از مایع شستشو به جای پودر است چون هم کیفیت شستشوی بالاتری دارد و هم بافت لباس های شما کمتر دچار آسیب می‎شود.

علت پاره شدن البسه داخل لباسشویی

ابتدا به سراغ داخل محفظه قرار دادن لباس داخل دستگاه بروید امکان دارد فنر یا یک شئ تیز داخل دستگاه گیر کرده باشد یا درام دستگاه دچار پارگی شده باشد.

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

علت برق دار بودن بدنه دستگاه نداشتن ارت منزل شماست پیشنهاد ما برای رفع این مشکل وصل کردن سیم ارت سیار به دستگاه است یا انداختن یه موکت جلوی دستگاه تا از انتقال برق القایی به شما جلوگیری کند.

بعد از اتمام شستشو درب دستگاه باز نمیشود

بعد از اتمام شستشو شما حتما باید بین 3 الی 5 دقیقه صبر کنید تا بتوانید درب دستگاه را باز کنید. اگر بعد از پنج دقیقه درب دستگاه باز نشد میکروسویچ درب دستگاه شما خراب است و امکان دارد برد شما را نیز آسیب رسانده باشد.

لباس ها بعد از خارج کردن از دستگاه خیلی چروک و داغ هستند

اگر بعد از اسباب کشی این اتفاق برای شما افتاده است باید به سراغ ورودی آب گرم و سرد دستگاه بروید که برعکس بسته شده اند. و اگر جابه جایی نداشته اید این اشکال از برد دستگاه شما می باشد که می توانید برای رفع ایراد با مجموعه ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی صدای زیاد و غیر طبیعی دارد

صدا و لرزش زیاد در پایان هر برنامه نشانگر خرابی بلبرینگ و کاسه نمد و سه نظام دستگاه است که اگر سریع دست به تعمیر نشوید هزینه های سنگینی برای شما می تراشد.

ارورها یا خطا های لباسشویی آبسال و رفع آن

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، با پیشرفت تکنولژی بسیاری از شرکت های تولید کننده ماشین لباسشویی، امروزه سیستمی را برای عیب یابی خودکار ایجاد کرده اند. این سیستم به شما کمک میکند تا در صورت بروز خطا و مشکل به راحتی آن را پیدا کنید و برای رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید.

در ادامه برخی از رایج ترین کدهای خطا که برای لباسشویی آبسال اتفاق می افتاد را به همراه روش رفع آن برای شما شرح میدهیم:

ارور 02F در لباسشویی آبسال

این ارور معمولا زمانی اتفاق می افتد که هیدروستات دستگاه با مشکل مواجه شده باشد یا ایراد کوچکی در سوکت ها یا اتصالات مربوط به هیدروستات ایجاد شده باشد. در مرحله اول تعمیرکار باید اتصالات مربوط به هیدروستات را با دقت بررسی کند و در صورت مشاهده ایراد، آن را تعمیر یا تعویض کند.

همچنین ممکن است برد دستگاه با مشکل مواجه شده باشد که در این صورت میتوانید جهت بررسی و تعمیر با کارشناسان شرکت تکنیک سرویس تماس بگیرید.

ارور 04F در لباسشویی آبسال

در اکثر مواقع هنگامی که دستگاه این ارور را نمایش میدهد، میکروسئیچ درب با مشکل مواجه شده است. البته در برخی از موارد هم ممکن است برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ایراد پیدا کرده باشد.

برای رفع ارور F4 تکنسین حاضر در محل ابتدا باید میکروسئیچ درب لباسشویی را به صورت کامل بررسی کند و در صورت پیدا کردن ایراد، با تشخیص خود اقدام به تعمیر یا تعویض آن نماید.

ارور ّF05 در لباسشویی آبسال

نمایش این خطا به این معنی است که سنسور المنت حرارتی یا همان سنسور NTC با مشکل مواجه شده است. تعمیرکار باید سنسور را بررسی کند و از سالم بودن آن اطمینان کسب کند، یا اقدام به تعویض سنسور کند.

ارور F06 در لباسشویی آبسال

این خطا هم ممکن است مانند خطای قبلی مربوط به المنت حرارتی باشد. البته این خطا میتواند علت دیگری مانند بروز مشکل در اتصالات المنت حرارتی یا بروز مشکل از سمت برد الکترونیکی دستگاه و ارتباط آن با المنت باشد.

برای رفع این مشکل میتوانید در ابتدا المنت و اتصلات مربوط به آن را به صورت کامل بررسی کنید. همچین میتوانید برد الکترونیکی لباسشویی را بررسی کرده و در صورت مشاهده در کدام از موارد گفته شده، با تشخیص تکنسین اقدام به تعویض یا تعمیر آن نمایید.

موارد گفته فقط بخشی از ارورهای احتمالی در ماشین لباسشویی آبسال بود، در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر یا ارسال تکنسین متخصص به محل دارید، همین حالا با کارشناسان تکنیک سرویس تماس حاصل فرمایید.