نمایندگی ظرفشویی کندی در مشهد

نمایندگی ظرفشویی کندی در مشهد، خدمات نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی کندی در محل را با گارانتی قطعات و تضمین خدمات و 24 ساعته به شهروندان مشهدی ارائه می کند. با انتخاب این نمایندگی از تخصص تعمیرکاران حرفه ای ما بهره مند شوید و عملکرد صحیح ظرفشویی خود را بازیابید.

نمایندگی برند کندی در مشهد برای خدمات رسانی به تمام نقاط شهر مشهد با تعمیرکاران مجربی در تمام سطح مشهد همکاری دارد که همین امر موجب اعزام سریع تکنسین به محل شما می شود. پس برای تعمیرات ماشین ظرفشویی خود با مجموعه تکنیک سرویس تماس بگیرید تا خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب دریافت کنید.

خدمات تعمیر ظرفشویی کندی در مشهد

خدمات تعمیر ظرفشویی الگانس در مشهد با گارانتی در اختیار شما قرار می گیرد. ما قادر به بررسی کلیه قطعات داخلی ظرفشویی کندی هستیم و در صورت وجود عیب یا خرابی، قطعات معیوب را تعمیر و اصلاح می کنیم. همچنین، قطعات آسیب دیده یا خراب شده را نیز تعویض می کنیم. در پایان، ظرفشویی کندی را مجدداً راه اندازی می کنیم و همچنین تعمیرات و سرویس دوره ای آن را انجام می دهیم. اگر به دنبال یک تکنسین ماهر برای رفع مشکلات ماشین ظرفشویی کندی خود هستید، با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

شماره تماس نمایندگی ظرفشویی کندی در مشهد

ماشین ظرفشویی کندی هم مانند سایر لوازم خانگی الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت و نگهداری صحیح است. عواملی مانند وارد کردن ضربه، فشار زیاد، استفاده نادرست و همچنین کارکرد طولانی مدت می توانند باعث خرابی ماشین ظرفشویی شوند. در صورت نیاز به تعمیرات ظرفشویی کندی در مشهد، با شماره های زیر تماس بگیرید.

ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

 

تکنیک سرویس

عیب یابی ظرفشویی کندی

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی کندی

ماشین ظرفشویی کندی به دلیل قابلیت اطمینان و کارایی خود شناخته شده است. با این حال، مانند هر دستگاه دیگری، ممکن است در طول زمان مشکلات خاصی را تجربه کنند. در اینجا برخی از مشکلات رایجی که ممکن است صاحبان ماشین ظرفشویی کندی با آنها مواجه شوند آورده شده است:

علت سفیدک زدن ظروف در ماشین ظرفشویی کندی چیست؟

سفیدک زدن ظروف در ماشین ظرفشویی کندی علل مختلفی دارد که در اینجا برخی از متداول ترین دلایل آن بیان شده است.

 1. مقدار پودر یا مایع جلا دهنده بیش ازحد نیاز است. دفترچه راهنمای ظرفشویی کندی بخش شوینده را مطالعه نمایید.
 2. درب محفظه نمک ظرفشویی را مورد بررسی قرار دهید، احتمالا به درستی بسته نشده است.
 3. آب سرد نمی تواند به خوبی پودر را حل کند، درجه حرارت آب را بررسی کنید.
 4. فشار آب به اندازه نیست. سعی کنید در پیک مصرف از ظرفشویی کندی استفاده نکنید.
 5. برنامه شستشوی مناسب ماشین ظرفشویی کندی را انتخاب نمایید.

درصورتی که با انجام راه حل های فوق مشکل برطرف نشد، با نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در مشهد تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرکاران ما برای رفع ایراد دستگاه شما در محل حاضر شوند.

چگونه ماشین ظرفشویی کندی که روشن نمی شود را تعمیر کنیم؟

روشن نشدن ماشین ظرفشویی کندی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از ایرادات سطحی و قابل حل توسط کاربران تا مشکلات اساسی و داخلی که توسط تکنسین های مجرب باید انجام شود. برخی از دلایل رایج که می تواند منجر به روشن نشدن ظرفشویی کندی شود را در این بخش بیان کرده ایم.

 1. از اتصال ماشین ظرفشویی کندی به پریز دو شاخه اطمینان حاصل کنید.
 2. بسته نبودن درب ظرفشویی کندی از علل رایج روشن نشدن این دستگاه است.
 3. نسبت به سالم بودن واشر دور درب ظرفشویی کندی خود اطمینان حاصل کنید.
 4. خرابی برد ظرفشویی Candy از دیگر علل روشن نشدن این دستگاه است.
 5. آسیب دیدن موتور ماشین ظرفشویی کندی از مهم ترین دلایل روشن نشدن این دستگاه است.

در صورتی که با بررسی موارد فوق مشکل روشن نشدن ظرفشویی کندی شما حل نشد، ایراد می تواند فنی باشد که برای رفع آن نیاز به حضور یک تعمیرکار مجرب دارید.

در صورت اختلال در تخلیه ظرفشویی کندی چه باید کرد؟

در صورتی که تخلیه ظرفشویی کندی شما به درستی عمل نمی کند، پیشنهاد ما تماس با نمایندگی تعمیر ظرفشویی کندی در مشهد یا یک تعمیرکار حرفه ای برای رفع ایراد ظرفشویی شما است. درصورتی که می خواهید خودتان برای رفع ایراد تخلیه ظرفشویی اقدام کنید، مراحل زیر را اجرا نمایید.

 1. درب ظرفشویی را باز کرده و سپس قفسه پایین ظرفشویی را بیرون بکشید.
 2. بخش بالایی فیلتر را گرفته و به اندازه یک چهارم دور کامل در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید و سپس بیرون بکشید.
 3. لوله را بشویید و اجازه دهید تا کاملا خشک شود.
 4. تا حد امکان آب داخل مخزن را خالی کنید و سپس باقی مانده آن را با حوله بگیرید.
 5. پیچ های نگه دارنده پوشش پمپ تخلیه را در سمت چپ کف مخزن تخلیه پیدا کنید و با استفاده از یک پیچ گوشتی شماره 5 آن ها را باز کنید.
 6. زبانه سمت چپ پوشش پمپ را که بالا آمده است، بگیرید و آن را به بالا و جلو بکشید.
 7. هر کثیفی و آشغالی که به دوره تیغه هایی ایمپلر پیچیده شده است را با استفاده از یک وسیله مناسب کاملا تمیز کنید.
 8. بالای لاستیک مشکی که از جریان برگشتی آب جلوگیری می کند و در نزدیک به ایمپلر پمپ تخلیه و در پشت آن قرار دارد را گرفته و آن را به بالا کشیده و بیرون آورید.
 9. سطح آن را تمیز کرده و بررسی کنید که چیزی آن را مسدود نکرده باشد.
 10. در صورت نیاز قطعه جلوگیری کننده از جریان آب برگشتی را تعویض کنید.
 11. پوشش پمپ تخلیه را در جای خود گذاشته و پیچ های آن را محکم ببندید.
 12. لوله ورودی فیلتر را دوباره در جای خود نصب کنید.
 13. آن را به اندازه یک چهارم دور کامل در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید تا در جایش ثابت شود.

چرا ماشین ظرفشویی کندی با آب پر نمی شود؟

 1. فشارآب ورودی کافی نیست.
 2. شلنگ را در طول مسیر چک کنید ممکن است خم شده باشد.
 3. قفل درب ورودی ظرفشویی کندی دچار مشکل شده است.

علت سر و صدای ماشین ظرفشویی کندی چیست؟

 1. پمپ ماشین ظرفشویی کندی دچار مشکل شده است.
 2. ظروف به درستی در داخل ظرفشویی چیده نشده است.
 3. مهر و موم بازوهای آب پاش بالا یا پایین ظرفشویی کندی دچار شکستگی یا فرسودگی شده است.
 4. ماشین ظرفشویی کندی به درستی تراز نشده است.

نمایندگی نصب ماشین ظرفشویی کندی در مشهد

خدمات نمایندگی نصب ماشین ظرفشویی کندی در مشهد شامل مراحل زیر می شود:

 1. بررسی محل نصب: تکنسین های نمایندگی ابتدا محل نصب ماشین ظرفشویی را بررسی می کنند. آن ها موقعیت مناسبی برای نصب ماشین ظرفشویی را انتخاب می کنند و هوارد مختلف از جمله اتصال به سیستم آب و فاضلاب را بررسی می کنند.
 2. نصب ماشین ظرفشویی: پس از بررسی محل نصب، تکنسین ها ماشین ظرفشویی را بر اساس دستورالعمل های تولید کننده نصب می کنند. آن ها ماشین را به سیستم آب و فاضلاب متصل می کنند و از اطمینان حاصل می شوند که همه قطعات به درستی نصب شده اند.
 3. تنظیمات و آزمایش عملکرد: پس از نصب، تکنسین ها تنظیمات ماشین ظرفشویی را بررسی و اعمال می کنند. آن ها مطمئن می شوند که دمای آب، زمان شستشو و سرعت چرخش اسکاچین ها به درستی تنظیم شده اند. سپس عملکرد ماشین را با اجرای یک دوره شستشوی آزمایشی بررسی می کنند.
 4. راهنمایی و آموزش: تکنسین ها به مالک ماشین ظرفشویی راهنمایی می کنند و نکات مربوط به استفاده صحیح، نگهداری و تعمیرات را توضیح می دهند. آن ها مطمئن می شوند که مالک ماشین ظرفشویی از عملکرد صحیح آن آگاهی دارد و برای مشکلات رایج قابلیت رفع آن ها را دارد.

اهمیت نصب ماشین ظرفشویی توسط نمایندگی به این دلیل است که شما از نصب صحیح و بهینه ماشین ظرفشویی خودتان مطمئن می شوید. نصب نادرست می تواند منجر به مشکلات فنی، عملکرد نامناسب و حتی آسیب به ماشین و محیط زندگی شما شود.
شاید برخی از تولید کنندگان ماشین ظرفشویی نیاز به نصب توسط نمایندگی را الزامی بدانند تا به ضمانت نصب صحیح و پوشش گارانتی برای محصولات خود برسند. بنابراین، در صورت خرید ماشین ظرفشویی کندی جدید، می توانید با تولید کننده یا شرکت وارد کننده تماس بگیرید تا درباره خدمات نمایندگی نصب مطلع شوید و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

سرویس دوره ای ظرفشویی کندی در مشهد

شما با انجام سرویس دوره ای ظرفشویی کندی از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش می دهید. بازه سرویس دوره ای هر6 ماه یکبار می باشد.

سرویس دوره ای ظرفشویی کندی در مشهد