نمایندگی ظرفشویی هیوندای در مشهد

ارور ماشین ظرفشویی هیوندا

ارور در ماشین ظرفشویی در مواقعی برروی نمایشگر نمایش داده می‌شود که یکی از المان‌های دستگاه دچار اشکال شده شده است و دستگاه برای جلوگیری از صدمات بیشتر دستگاه را متوقف و ارور قطعه مورد نظر را نمایش می‌دهد.

حال ما با ارائه این ارور‌های علت و نحوه بر طرف کردن آن را توضیح می‌دهیم تا بتوانید با کمترین هزینه دستگاه خود را مجدد راه‌اندازی کنید.

با استفاده از خدمات تکنیک سرویس می‌توانید تا 75٪ در هزینه‌های تعمیرات ماشین ظرفشویی هیوندا صرفه‌جویی کنید.

ارور E1 ماشین ظرفشویی هیوندا

علت ارورE1: این ارور به علت عدم آب‌گیری دستگاه می‌باشد.

نحوه رفع ارورE1: شیلنگ ورودی آب و فیلتر شیلنگ را چک کنید.

 

خدمات فنی مهندسی تکنیک سرویس ارائه دهنده خدمات  ماشین ظرفشویی هیوندا در مشهد

05132710000 و 09159004867

ارور E4 ماشین ظرفشویی هیوندا

علت ارور E4: یکی از المان‌های دستگاه یا کابین دستگاه دچار نشتی شده است.

نحوه رفع ارور E4: کابین دستگاه را از لحاظ سوراخ بودن چک کنید.

ارور E8 ماشین ظرفشویی هیوندا

علت ارور E8: دستگاه بیش از اندازه آب‌گیری کرده است.

نحوه رفع ارور E8: شیر برقی ورودی و سنسور سنجش آب چک شود.

ارور E9 ماشین ظرفشویی هیوندا

علت ارور E9: دکمه روی پنل گیر کرده است یا بیشتر از 30 ثانیه نگه داشته شده است.

نحوه رفع ارور E9:  دکمه های پنل چک شود.

نمایندگی ظرفشویی هیوندای در مشهد

مجموعه تکنیک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات هیوندا در مشهد می باشد اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به راه اندازی مجدد ظرفشویی هیوندا دارید میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

هیوندا از جمله شرکت های مهم کره  است که انواع لوازم خانگی را به بازار عرضه میکند این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار ایران را در دست بگیرد. برند هیوندا با داشتن امکانات به روز  و متناسب با نیاز مشتریان توانسته خود را در جمع بهترین وبا کیفیت ترین برند های کره قرار دهد.

ظرفشویی های تولیدی شرکت هیوندای، تمام اتوماتیک و تهیه شده از بهترین مواد اولیه و قطعات برقی-الکترونیکی می باشد که ضمن پاک کنندگی مناسب و کم مصرف بودن میزان برق، دارای دوام و عمر طولانی است.

هیوندای جزء شناخته شده ترین برندهای کره ای محسوب می شود. این شرکت ابتدا کار خود را با تولید ماشین آلات و خودرو آغاز کرده سپس با گسترش بیزینس خود توانست وارد بازار محصولات خانگی نیز شود.

 

ظرفشویی هیوندای

 

نمایندگی ظرفشویی هیوندای شعبات مختلفی را در سراسر کشور دارد و میزان دسترسی مردم برای خرید محصولات شرکت در این مراکز بالاست و همچنین تعمیر ظرفشویی الکتریک نیاز به تعمیرکاران متخصص دارد.

هیوندای از جمله برندهایی است که انواع لوازم خانگی را در بازار عرضه می کند. این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده است.

از آنجا که تعداد نمایندگی ظرفشویی هیوندای زیاد است خدمات پس از فروش و محصولات را می توان از این مراکز دریافت کرد و هزینه های کمتری نیز برای مشتریان خواهد داشت.

این کار باعث می شود تا خریداران کمتر در بازار ضرر کنند و هر گونه عیوب احتمالی در محصولات در ابتدای فروش و نصب مشخص گردد.

نمایندگی ظرفشویی هیوندای در مشهد همچنین قیمت های ثابتی دارد که شرکت برای آن مشخص کرده و بنابراین خریداران می توانند بدون واسطه از شرکت اصلی خرید انجام دهند.

روش فروش محصولات از طریق نمایندگی لوازم خانگی هیوندای در مشهد باعث افزایش رضایت مشتریان شده و تاثیر زیادی روی روند رضایتمندی آن ها خواهد داشت.

بسیاری از مراکز نمایندگی تعمیر ظرفشویی هیوندای همچنین از تکنسین فنی و تخصصی برای نصب این محصولات بهره می برد و بدین سبب کارکرد و عملکرد دستگاه ارتقا خواهد یافت.

خدمات مختلف عرضه شده در نمایندگی تعمیر ظرفشویی هیوندای موجب شده تا خریداران بتوانند به بهترین نحو در بازار و میان برندهای مختلف، انتخاب درست داشته باشند.

یکی از سرویس هایی که باعث ایجاد آسایش و راحتی خانواده های ایرانی شده استفاده از برنامه تاخیر در شستشو ظرف ها می باشد که شما میتوانید با تنظیم دستگاه روی این برنامه از شستشو ظروف در ساعات اوج مصرف جلوگیری کرده و  در مصرف انرژی صرفه جویی کنید این سرویس برند هیوندای به شما اجازه میدهد با تنظیم ساعت هر زمان که بخواهیدبه صورت اتوماتیک ظرفشویی شروع به شستشو نماید

ظرفشویی تولیدی شرکت هیوندای تولید شده از بهترین قطعات الکترونیکی و متریال ها موجود میباشد که ضمن پاک کنندگی عالی، کم مصرف نیز میباشند اگر قصد خرید ظرفشویی این برند را دارید این کار را با خیال راحتی انجام دهید

ماشین ظرفشویی هیوندای هم مانند بقیه لوازم خانگی الکتریکی ومکانیکی نیازمند مراقبت است وبنابر هر دلایلی همچون وارد کردن ضربه فشار و استفاده نادرست از دستگاه یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن بالاخره دچار خرابی میشود و حتی شاید از کار افتادن گردد در چنین شرایط تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر و یا به تعویق انداختن تعمیرات ظرفشویی میتواند خسارات بیشتری به بار اورد.

 

تکنیک سرویس نمایندگی

 

اگر به تازگی نقل مکان کرده اید مجموعه تکنیک سرویس با نصب ظرفشویی شما برطبق اصول استاندارد آن می تواند در راه اندازی ماشین ظرفشویی به شما کمک کند

 نمایندگی ظرفشویی هیوندای در مشهد با تعمیر صدها ظرفشویی  وبا داشتن تجربه وداشتن دانش فنی متخصصین در کنار شما هستیم.

عیب یابی ظرفشویی هیوندای

عدم ورود اب به داخل ظرفشویی هیوندای

اگر بعد از روشن کردن ظرفشویی هیوندای متوجه شدید که داخل دستگاه اب وارد نمیشود ابتدا فشار اب منزل خود را چک کرده در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی اب دستگاه بروید امکان دارد  خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود امده باشد که از ورود اب به داخل دستگاه جلوگیری میکند

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد امکان دارد بعد از چک همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که بعد این موارد امکان دارد شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل ازسیم کشی دستگاه باشد ودر نهایت مشکل از برد دستگاه باشد

عدم تخلیه اب از ظرفشویی هیوندای

اگر در حین کار دستگاه شما ارور تخلیه اب نمایش داد ابتدا به سراغ فیلتر های داخلی دستگاه بروید امکان دارد مجاری فیلتر ها گرفته شده باشد

درصورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته واز داخل لوله فاضلاب بیرون کشیده تخلیه دستگاه را بزنید امکان دارد لوله فاضلاب منزل شما گرفته باشد

اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخیله و سیم کشی و در نهایت برد دستگاه بروید.

 

شماره تماس

 

تست عدم شستشوی ظروف در ظرفشویی

اگر متوجه شدید دستگاه شما به هیچ وجه ظروف شما را خیس نکرده وشستشو نداده  امکان دارد موتور دستگاه شما قفل کرده باشد که این مورد به علت عدم استفاده کردن شما میباشد اب داخل دستگاه را خالی کرده 2 لیتر ابجوش  داخل دستگاه ریخته و دستگاه را روشن کنید امیدواریم موتور دستگاه شما راه اندازی مجدد شود.

اگر اطمینان دارید که موتور دستگاه شما کار میکند باید به سراغ ابفشان های دستگاه بروید امکان دارد به ظروف گیر کرده باشد.

علت بیشتر ابریزی ها در ظرفشویی عدم تراز بودن دستگاه می باشد. دستگاه باید 10 درجه به سمت عقب شیب داشته باشد.

علت دیگر ابریزی امکان نشتی اب از شیلنگ تخلیه یا ورودی اب میباشد و دیگر علتهای ابریزی به علت فرسودگی دستگاه است که کابین دچار سوراخ شده است.

عدم روشن شدن ظرفشویی هیوندا

در صورت عدم روشن شدن ظرفشویی ابتدا اطمینان حاصل کنید که پریز دستگاه برق دارد بعد به سراغ دستگاه بیاید

از علت های دیگر عدم روشن شدن ظرفشویی کابل برق دستگاه است که امکان دارد دچار قطعی شده باشد.

در نهایت مشکل در خرابی برد دستگاه است که فرمان روشن شدن دستگاه را نمی دهد.

 

تکنیک سرویس نمایندگی

 

کثیف شستن ظروف در ظرفشویی هیوندای

علت اصلی کثیف شستن ظروف در دستگاه عدم چیدمان مناسب ظروف کیفیت پایین مواد شوینده و گیر بودن ابفشان های دستگاه می باشد.

مواد شوینده مناسب برای ظرفشویی هیوندای

اگر کیفیت عالی شستشو  مد نظر شما نیست ما پیشنهاد میکنیم به سراغ انواع پودر وژل مانند پریل یا فدیشه و فست و...بروید

اگر کیفیت بالا مدنظر شماست از قرص های چند کاره مانند ماک فنیش و نت کلرو فری  نت پلاس بروید

سرویس دوره ای

شما با انجام سرویس دورهای ظرفشویی هیوندای از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش داده و کیفیت شستشوی ماشین ظرفشویی هیوندا افزایش یابد.

بازه سرویس دوره ای هر6 ماه یکبار می باشد

امتیازات تعمیر ظرفشویی هیوندا توسط مجموعه تکنیک سرویس

امتیازات تعمیر ظرفشویی هیوندا توسط مجموعه تکنیک سرویس عبارت اند از:

استفاده از قطعات اصلی

  مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اورجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد میکند که میتواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند.

کارشناسان مجرب و دوره دیده

 این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان اموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند.

سرعت خدمات

 سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت های مجموعه می باشد که در تلاش هستیم در کمترین زمان ممکن  به نیاز مشتری پاسخ داده شود.

گارانتی خدمات و قطعات

تمامی قطعات وخدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.

نمایندگی ظرفشویی هیوندای در مشهد
نمایندگی ظرفشویی هیوندای در مشهد

ماشین ظرفشویی هیوندای هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات ظرفشویی می تواند خسارت بیشتری را به بار آورد.
ظرفشویی هیوندای از جمله باکیفیت ترین ظرفشویی های موجود در بازار است که بعد از خرید آن باید به دنبال حفظ و نگهداری آن باشیم که این امر از طریق متخصص و تعمیر کار برند هیوندای در نمایندگی ظرفشویی هیوندای در مشهد می باشد. ما برای کمک به شما و ارائه خدمات تعمیرات ظرفشویی هیوندای در مشهد در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
اگر به تازگی نقل مکان کرده اید، نمایندگی ظرفشویی هیوندای در مشهد با نصب ظرفشویی شما بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی ظرفشویی به شما کمک کند. سرویس ظرفشویی هیوندای با عیب یابی دقیق به وسیله متخصصان این حوزه انجام می پذیرد. همچنین اگر ظرفشویی شما دچار مشکل شده، نمایندگی ظرفشویی هیوندای در مشهد با تعمیر صدها ماشین ظرفشویی و داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین در این حوزه، می توانند برای رسیدگی و تعمیر ماشین ظرفشویی به شما کمک کنند. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید  

مشکلات ماشین ظرفشویی

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین ظرفشویی شما به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی ما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل های ماشین ظرفشویی پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایع ترند در اینجا ذکر شده اند:

ما کدام قطعات ظرفشویی را تعمیر می کنیم؟

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل ظرفشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار ظرفشویی هیوندای، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص ظرفشویی بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات ظرفشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات ظرفشویی هیوندای که توسط ما تعمیر/ تعویض می شوند: