نمایندگی ظرفشویی مجیک در مشهد

آیا برترین نمایندگی ظرفشویی مجیک در‌ مشهد را می شناسید؟ می دانید که ظرفشویی های تولیدی شرکت مجیک، تمام اتوماتیک و تهیه شده از بهترین مواد اولیه و قطعات برقی-الکترونیکی می باشد که ضمن پاک کنندگی مناسب و کم مصرف بودن میزان برق، دارای دوام و عمر طولانی است.

دلایل انتخاب نمایندگی ظرفشویی مجیک در مشهد

1- از آنجا که تعداد نمایندگی ظرفشویی مجیک زیاد است، باید معتبرترین نمایندگی را پیدا کرده تا با خیال راحت تعمیرات ماشین ظرفشویی های خود را به آن بسپارید. تکنیک سرویس معتبرترین نمایندگی مجیک در مشهد است که می توانید خدمات پس از فروش محصولات را از این مراکز، با هزینه ای بسیار مناسب دریافت کنید.

2- خرید از نمایندگی ها باعث می شود تا خریداران کمتر‌ در بازار ضرر کنند و هر گونه عیوب احتمالی در محصولات در ابتدای فروش و نصب مشخص گردد.

3- نمایندگی ظرفشویی مجیک در مشهد همچنین قیمت های ثابتی دارد که شرکت برای آن مشخص کرده و بنابراین خریداران می توانند بدون واسطه از شرکت اصلی خرید انجام دهند.

4- روش فروش محصولات از طریق نمایندگی تعمیرات مجیک در مشهد باعث افزایش رضایت مشتریان شده و تاثیر زیادی روی روند رضایتمندی آن ها خواهد داشت.

5- سرویسکار ظرفشویی مجیک در مشهد یکی از مراکز معتبر تشخیص و تعمیر انواع مدل های ماشین ظرفشویی است. امروزه ماشین ظرفشویی یکی از وسایل مهم و کاربردی در هر خانواده است که خرابی آن می تواند باعث بروز مشکلات زیادی شود. به همین دلیل عیب یابی صحیح آن و تعمیر به موقع و اصولی ماشین ظرفشویی اهمیت زیادی دارد.

مجموعه تکنیک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات مجیک در مشهد می باشد. اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به راه اندازی مجدد ظرفشویی مجیک دارید می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

    تکنیک سرویس نمایندگی

 

اگر به تازگی نقل مکان کرده اید مجموعه تکنیک سرویس با نصب ظرفشویی شما برطبق اصول استاندارد آن می تواند در راه اندازی  ماشین ظرفشویی به شما کمک کند

 نمایندگی ظرفشویی مجیک در مشهد با تعمیر صدها ظرفشویی  وبا داشتن تجربه وداشتن دانش فنی متخصصین ما صلاحیت انها برای رسیگی به دستگاه شماست.

عیب یابی ظرفشویی مجیک

اگر ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعمیرات دارد،می توانید به ما که برترین نمایندگی لوازم خانگی مجیک در مشهد هستیم اعتماد کنید. به هنگام بروز هریک ازمشکلات زیر با ما تماس برقرار کنید.

عدم ورود اب به داخل ظرفشویی مجیک

اگر بعد از روشن کردن ظرفشویی مجیک متوجه شدید که داخل دستگاه آب وارد نمیشود؛ ابتدا فشار آب منزل خود را چک کرده و در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی آب دستگاه بروید. امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود آمده باشد که از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری میکند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد؛ باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد. امکان دارد بعد از چک کردن همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که بعد از بررسی این موارد، می توان احتمال داد که شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا سیم کشی ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده و در نهایت مشکل از برد دستگاه می توان باشد.

 

تکنیک سرویس نمایندگی

 

عدم تخلیه آب از ظرفشویی مجیک

اگر در حین کار، دستگاه شما ارور تخلیه آب را نشان داد؛ ابتدا به سراغ فیلتر های داخلی دستگاه بروید. امکان دارد مجاری فیلتر ها گرفته شده باشد.

در صورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاضلاب بیرون کشیده و تخلیه دستگاه را بزنید. امکان دارد لوله فاضلاب منزل شما گرفته باشد.

اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخیله و سیم کشی و در نهایت برد دستگاه بروید.

تست عدم شستشوی ظروف در ظرفشویی

اگر متوجه شدید ماشین ظرفشویی تان به هیچ وجه ظروف شما را خیس نکرده و ظف ها شسته نشده اند؛ امکان دارد موتور ماشین ظرفشویی قفل کرده باشد که این مورد به علت عدم استفاده کردن شما میباشد. آب داخل دستگاه را خالی کرده 2 لیتر ابجوش داخل دستگاه ریخته و ظرفشویی را روشن کنید. امیدواریم موتور دستگاه شما راه اندازی مجدد شود.

اگر اطمینان دارید که موتور ماشین ظرفشویی کار میکند؛ باید به سراغ ابفشان های دستگاه بروید. امکان دارد به ظروف گیر کرده باشد.

آبریزی و نشتی آب در ظرفشویی مجیک

علت بیشتر ابریزی ها در ظرفشویی، عدم تراز بودن دستگاه می باشد. باید دستگاه 10 درجه به سمت عقب شیب داشته باشد تا تراز شده و آبریزی صورت نگیرد.

علت دیگر ابریزی، امکان نشتی اب از شیلنگ تخلیه یا ورودی اب میباشد و دیگر علت های ایریزی به دلیل فرسودگی دستگاه است که کابین دچار سوراخ شده است.

عدم روشن شدن ظرفشویی مجیک

در صورت عدم روشن شدن ظرفشویی ابتدا اطمینان حاصل کنید که پریز دستگاه برق دارد. سپس به سراغ دستگاه بیایید.

از علت های دیگر عدم روشن شدن ظرفشویی، کابل برق دستگاه است که امکان دارد دچار قطعی شده باشد.

در نهایت مشکل در خرابی برد دستگاه است که فرمان روشن شدن دستگاه را نمی دهد.

کثیف شستن ظروف در ظرفشویی مجیک

علت اصلی کثیف شستن ظروف در ماشین ظرفشویی، عدم چیدمان مناسب ظروف، کیفیت پایین مواد شوینده و گیر بودن ابفشان های دستگاه است.

 

شماره تماس

 

مواد شوینده مناسب برای ظرفشویی مجیک

اگر کیفیت عالی شستشو  مد نظر شما نیست؛ ما پیشنهاد میکنیم به سراغ انواع پودر و ژل مانند پریل یا فدیشه و فست و...بروید.

اگر کیفیت بالا مدنظر شماست از قرص های چند کاره مانند ماک فنیش و نت کلرو فری نت پلاس استفاده نمایید.

امیدواریم با اطلاعات داده شده در این مقاله بتوانید عیب یابی ماشین ظرفشویی خود را به درستی انجام دهید. همچنین اگر نیاز به مشاوره و یا تعمیر ظرفشویی مجیک در مشهد داشتید؛ می توانید با نمایندگی ظرفشویی مجیک در مشهد تماس بگیرید.

 

نمایندگی تعمیر ظرفشوییبسیاری از مراکز نمایندگی ظرفشویی مجیک همچنین از تکنسین فنی و تخصصی برای نصب این محصولات بهره می برد و بدین سبب کارکرد و عملکرد دستگاه ارتقا خواهد یافت.

خدمات مختلف عرضه شده در نمایندگی ظرفشویی مجیک موجب شده تا خریداران بتوانند به بهترین نحو در بازار و میان برندهای مختلف، انتخاب درست داشته باشند.

سرویس دوره ای

شما با انجام سرویس دوره ای ظرفشویی مجیک از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت وطول عمر مفید دستگاه را افزایش داده و اصطلاک دستگاه کاهش پیدا میکند وکیفیت شستشوی ماشین ظرفشویی مجیک افزایش یابد

بازه سرویس دوره ای هر6 ماه یکبار می باشد

امتیازات تعمیر ظرفشویی مجیک در مشهد توسط مجموعه تکنیک سرویس

تفاوت تیم تکنیک سرویس با سایر نمایندگی عبارت اند از:

استفاده از قطعات اصلی

  مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اورجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد میکند که میتواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند.

کارشناسان مجرب و دوره دیده

   این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان اموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند.

سرعت خدمات

  سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت های مجموعه می باشد که در تلاش هستیم  در کمترین زمان ممکن  به نیاز مشتری پاسخ داده شود

گارانتی خدمات و قطعات

 تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.

نمایندگی ظرفشویی مجیک در مشهد
نمایندگی ظرفشویی مجیک در مشهد

ماشین ظرفشویی مجیک هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات ظرفشویی می تواند خسارت بیشتری را به بار آورد.
ظرفشویی مجیک از جمله باکیفیت ترین ظرفشویی های موجود در بازار است که بعد از خرید آن باید به دنبال حفظ و نگهداری آن باشیم که این امر از طریق متخصص و تعمیر کار برند مجیک در نمایندگی ظرفشویی مجیک در مشهد می باشد. ما برای کمک به شما و ارائه خدمات تعمیرات ظرفشویی مجیک در مشهد در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
اگر به تازگی نقل مکان کرده اید، نمایندگی خدمات ظرفشویی مجیک در مشهد با نصب ظرفشویی شما بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی ظرفشویی به شما کمک کند. سرویس ظرفشویی مجیک با عیب یابی دقیق به وسیله متخصصان این حوزه انجام می پذیرد. همچنین اگر ظرفشویی شما دچار مشکل شده، نمایندگی ظرفشویی مجیک در مشهد با تعمیر صدها ماشین ظرفشویی و داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین در این حوزه، می توانند برای رسیدگی و تعمیر ماشین ظرفشویی به شما کمک کنند. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید  

مشکلات ماشین ظرفشویی مجیک

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین ظرفشویی شما به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی ما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل های ماشین ظرفشویی پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایع ترند در اینجا ذکر شده اند:

ما کدام قطعات ظرفشویی مجیک را تعمیر می کنیم؟

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل ظرفشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار ظرفشویی مجیک، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص ظرفشویی بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات ظرفشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات ظرفشویی مجیک که توسط ما تعمیر/ تعویض می شوند:

نمایندگی ظرفشویی مجیک در مشهد
نمایندگی ظرفشویی مجیک در مشهد

مجموعه تکنیک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات مجیک در مشهد می باشد. اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به نصب وراه اندازی مجدد ظرفشویی مجیک دارید؛ میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

 

برند مجیک

 

ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 05132710000

 ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

 

 

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در مشهد

  ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 05132710000

  ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

 

سرویس دوره ای

شما با انجام سرویس دوره ای ظرفشویی مجیک از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش داده و اصطلاک دستگاه کاهش پیدا میکند و کیفیت شستشوی ماشین ظرفشویی مجیک افزایش یابد.

بازه سرویس دوره ای هر 6 ماه یکبار می باشد.

تعمیرات ظرفشویی مجیک

ما کدام قطعات ظرفشویی مجیک را تعمیر میکنیم.

اولویت متخصصین ما، تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های دستگاه شما کاهش یابد.

همچنین در مواقعی که قطعه در بازار و انبار موجود نباشد؛ می توان به رفع اشکال ظرفشویی مجیک و ارائه خدمات ادامه داد با این وجود بعد از عیب یابی دقیق تکنسین ظرفشویی مجیک در صورت نیاز به تعویض قطعه از دستگاه تمامی مراحل تعمیر، تست و نصب قطعه بر طبق استاندارد های موجود بر عهده متخصص ظرفشویی مجیک بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه نصب میشود. 

برخی از قطعات ظرفشویی مجیک که توسط کارشناسان ظرفشویی مجیک تعمیر یا تعویض میشود.

امتیازات تعمیر ظرفشویی مجیک توسط مجموعه تکنیک سرویس

امتیازات تعمیر ظرفشویی مجیک عبارت اند از: 

استفاده از قطعات اصلی

مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اورجینال، این اطمینان را برای مشتری ایجاد میکند که میتواند چندین سال متوالی از دستگاه استفاده کند.

کارشناسان مجرب و دوره دیده

این مجموعه با در اختیار داشتن کاشناسان اموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب و تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر می کنند.

سرعت خدمات

سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری، یکی از اولویت های مجموعه می باشد که در تلاش هستیم در کمترین زمان ممکن به نیاز مشتری پاسخ داده شود.

گارانتی خدمات و قطعات

تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.