تکنیک سرویس | نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در مشهد
تکنیک سرویس

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در مشهد

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

مجموعه تکنیک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات  سامسونگ در مشهد می‌باشد اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به راه‌اندازی مجدد ظرفشویی سامسونگ دارید، می‌توانید با مجموعه ما تماس بگیرید. سامسونگ از جمله شرکت‌های مهم می‌باشد که انواع لوازم خانگی را به بازار عرضه می‌کند. این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار ایران را در دست بگیرد. برند سامسونگ با داشتن امکانات بروز و متناسب با نیاز مشتریان توانسته خود را در جمع بهترین و با‌کیفیت‌ترین برند‌های ایران قرار دهد.

یکی از سرویس‌هایی که باعث ایجاد آسایش و راحتی خانواده‌های ایرانی شده استفاده از برنامه تاخیر در شستشو ظرف‌ها می‌باشد که شما می‌توانید که شما میتوانید با تنظیم دستگاه روی این برنامه از شستشو ظروف در ساعات اوج مصرف جلوگیری کرده و در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید این سرویس برند سامسونگ به شما اجازه می‌دهد با تنظیم ساعت هر‌زمان که بخواهید به صورت اتوماتیک ظرفشویی شروع به شستشو نماید.

ظرفشویی تولیدی شرکت سامسونگ تولید شده از بهترین قطعات الکترونیکی و متریال‌ها موجود می‌باشد که ضمن پاک کنندگی عالی کم مصرف نیز می‌باشند اگر قصد خرید ظرفشویی این برند را دارید این کار را با خیالی راحت انجام دهید. ماشین ظرفشویی سامسونگ  هم مانند بقیه لوازم‌خانگی دستگاه الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است؛ و بنابر هر‌دلیلی همچون وارد کردن ضربه فشار و استفاده نادرست از دستگاه و ... و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن بالاخره دچار خرابی می‌شود و حتی شاید باعث از کار افتادن گردد در چنین شرایط تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر و یا به تعویق انداختن تعمیرات ظرفشویی می‌تواند خسارات بیشتری به بار اورد.

      ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

      ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

      ارتباط با مدیریت وکارشناس فنی     05132702968  

اگر به تازگی نقل مکان کرده‌اید مجموعه تکنیک سرویس نمایندگی تعمیر با نصب ظرفشویی شما برطبق اصول استاندارد آن می‌تواند در راه‌اندازی ماشین ظرفشویی به شما کمک کند. مجموعه تکنیک سرویس نمایندگی تعمیرات سامسونگ در مشهد با تعمیر صدها ظرفشویی و با داشتن تجربه و داشتن دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آن‌ها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود و بیمه آن در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات ارائه شده را با گارانتی معتبر را تجربه کنید.

ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

ارتباط با مدیریت وکارشناس فنی     05132702968  

عیب یابی ظرفشویی سامسونگ

 

عدم ورود آب به داخل ظرفشویی سامسونگ

اگر بعد از روشن کردن ظرفشویی سامسونگ متوجه شدید که داخل دستگاه آب وارد نمیشود ابتدا فشار آب منزل خود را چک کرده در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی آب دستگاه بروید امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود آمده باشد که از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری می‌‎کند

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر‎‌برقی بروید که کثیف نباشد امکان دارد بعد از چک همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که بعد این موارد امکان دارد شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل از سیم‌کشی دستگاه باشد و در نهایت مشکل از برد دستگاه باشد.

اگر مشکل دستگاه شما حل نشد با ما تماس بگیرید

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته09159004867

 

عدم تخلیه آب از ظرفشویی سامسونگ

اگر در حین کار دستگاه شما ارور تخلیه آب نمایش داده شد ابتدا به سراغ فیلتر‌های داخلی دستگاه بروید امکان دارد مجاری فیلتر‌ها گرفته شده باشد. درصورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاظلاب بیرون کشیده تخلیه دستگاه را بزنید امکان دارد لوله فاظلاب منزل شما گرفته باشد.

اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخلیه و سیم‌کشی و در نهایت برد دستگاه بروید.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته09159004867

 

تست عدم شستشوی ظروف در ظرفشویی

اگر متوجه شدید دستگاه شما به هیچ‌وجه ظروف شما را خیس نکرده و شستشو نداده امکان دارد موتور دستگاه شما قفل کرده باشد که این مورد به علت عدم استفاده کردن شما می‌باشد. آب داخل دستگاه را خالی کرده 2 لیتر ابجوش داخل دستگاه ریخته و دستگاه را روشن کنید، امیدواریم موتور دستگاه شما راه اندازی مجدد شود. اگر اطمینان دارید که موتور دستگاه شما کار می‌کند باید به سراغ آبفشان‌های دستگاه بروید امکان دارد به ظروف گیر کرده باشد.

اگر مشکل شما حل نشد با در تماس باشید

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

علت بیشتر آبریزی‌ها در ظرف‌شویی عدم تراز بودن دستگاه می‌باشد به دستگاه باید 10 درجه به سمت عقب شیب داشته باشد.

علت دیگر آبریزی امکان نشتی آب از شیلنگ تخلیه یا ورودی آب میباشد و دیگر علت‎های آبریزی به علت فرسودگی دستگاه است که کابین دچار سوراخ شده است.

عدم روشن شدن ظرفشویی سامسونگ

در صورت عدم روشن شدن ظرفشویی ابتدا اطمینان حاصل کنید که پریز دستگاه برق دارد بعد بع سراغ دستگاه بیاید از علت های دگیر عدم روشن شدن ظرفشویی کابل برق دستگاه است که امکان دارد دچار قطعی شده باشد در نهایت مشکل در خرابی برد دستگاه است که فرمان روشن شدن دستگاه را نمی‌دهد.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

کثیف شستن ظروف در ظرفشویی سامسونگ

علت اصلی کثیف شستن ظروف در دستگاه عدم چیدمان مناسب ظروف کیفیت پایین مواد شوینده و گیر بودن آبفشان‌های دستگاه می‌باشد.

اگر کیفیت عالی شستشو  مد نظر شما نیست ما پیشنهاد می‌کنیم به سراغ انواع پودر و ژل مانند پریل یا فدیشه و فست و ... بروید. اگر کیفیت بالا مدنظر شماست از قرص‌های چند‌کاره مانند ماک فنیش و نت کلرو فری‌ نت پلاس بروید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در مشهد

  ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

  ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 0915900486

سرویس دوره‌ای

شما با انجام سرویس دوره‌ای ظرفشویی سامسونگ از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش داده و اصطحلاک دستگاه کاهش پیدا میکند. همچنین کیفیت شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ افزایش می‌یابد و بازه سرویس دوره ای هر6  ماه یکبار می‌باشد.

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

ما کدام قطعات ظرفشویی سامسونگ را تعمیر می‌کنیم

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه‌های دستگاه شما کاهش یابد. همچنین در مواقعی که قطعه در بازار و انبار موجود نباشد می‌توان به رفع اشکال ظرفشویی سامسونگ و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود بعد از عیب‌یابی دقیق تکنسین ظرفشویی سامسونگ در صورت نیاز به تعویض قطعه از دستگاه تمامی مراحل تعمیر تست و نصب قطعه بر طبق استاندارد‌های موجود بر عهده متخصص ظرفشویی سامسونگ بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه نصب می‌شود.

برخی از قطعات ظرفشویی سامسونگ که  توسط کارشناسان ظرفشویی سامسونگ تعمیر یا تعویض میشود:

 

امتیازات تعمیر ظرفشویی سامسونگ توسط مجموعه تکنیک سرویس

مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اورجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد می‌کند که می‌تواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند.

این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان آموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند.

سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت‌های مجموعه می‌باشد که در تلاش هستیم در کمترین زمان ممکن به نیاز مشتری پاسخ داده شود.

تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می‌باشند؛ تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.

عضو رسمی اتحادیه مشهد

 

تماس با ما

آدرس طبرسی جنوبی خیابان نبوت نبوت 15 پلاک 58

شماره تماس:05132170000     051327029698

 

تمامی حقوق این سایت نزد مجموعه تکنیک سرویس محفوظ است.

 

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در مشهد
نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در مشهد

 

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در مشهد

  ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

  ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

 

سرویس دوره ای

شما با انجام سرویس دورهای ظرفشویی سامسونگ از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت وطول عمر مفید دستگاه را افزایش داده واصطلاک دستگاه کاهش پیدا میکند وکیفیت شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ افزایش یابد

بازه سرویس دوره ای هر6 ماه یکبار می باشد

 

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

ما کدام قطعات ظرفشویی سامسونگ را تعمیر میکنیم

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های دستگاه شما کاهش یابد

همچنین در مواقعی که قطعه در بازار و انبار موجود نباشد می توان به رفع اشکال ظرفشویی سامسونگ و ارئه خدمات ادامه داد با این وجود بعد از عیب یابی دقیق تکنسین ظرفشویی سامسونگ در صورت نیاز به تعویض قطعه از دستگاه تمامی مراحل تعمیر تست و نصب قطعه بر طبق استاندارد های  موجود بر عهده متخصص ظرفشویی سامسونگ بوده وتنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه نصب میشود 

 

برخی از قطعات ظرفشویی سامسونگ که  توسط کارشناسان ظرفشویی سامسونگ تعمیر یا تعویض میشود

 شیر برقی

هیدروستات

میکروسوئیچ

فیلتر

موتور شستشو

پارازیت گیر

شیلنگ تخلیه

شیلنگ ورودی اب

و...

 

امتیازات تعمیر ظرفشویی سامسونگ توسط مجموعه تکنیک سرویس

 

استفاده از قطعات اصلی

  مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اوجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد میکند که 

   میتواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند

کارشناسان مجرب و دوره دیده

   این مجموعه با در اختیار داشتن کاشناسان اموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب

   تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند

سرعت خدمات

  سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت های مجموعه می باشد که در تلاش هستیم  

  در کمترین زمان ممکن  به نیاز مشتری پاسخ داده شود

گارانتی خدمات و قطعات

 تمامی قطعات وخدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد

عضو رسمی اتحادیه مشهد

 

تماس با ما

آدرس طبرسی جنوبی خیابان نبوت نبوت 15 پلاک 58

شماره تماس:05132170000     051327029698

 

تمامی حقوق این سایت نزد مجموعه تکنیک سرویس محفوظ است

 

نمایندگی ظرفشویی الگانس در مشهد
مجله خبری