نمایندگی ظرفشویی بکو در مشهد

مجموعه تکنیک سرویس به عنوان نمایندگی ظرفشویی بکو در مشهد ، ارائه دهنده خدمات تعمیرات بکو در مشهد می باشد. اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به راه اندازی مجدد ظرفشویی بکو دارید؛ میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

بکو از جمله شرکت های مهم ترکیه است که انواع لوازم خانگی را به بازار عرضه میکند. این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار ایران را در دست بگیرد. برند بکو با داشتن امکانات به روز  و متناسب با نیاز مشتریان توانسته خود را در جمع بهترین و با کیفیت ترین برند های ترکیه قرار دهد.

یکی از سرویس هایی که باعث ایجاد آسایش و راحتی خانواده های ایرانی شده استفاده از برنامه تاخیر در شستشو ظرف ها می باشد که شما میتوانید با تنظیم دستگاه روی این برنامه از شستشو ظروف در ساعات اوج مصرف جلوگیری کرده و  در مصرف انرژی صرفه جویی کنید این سرویس برند بکو به شما اجازه میدهد با تنظیم ساعت هر زمان که بخواهید به صورت اتوماتیک ظرفشویی شروع به شستشو نماید.

ظرفشویی تولیدی شرکت بکو تولید شده از بهترین قطعات الکترونیکی و متریال ها میباشد که ضمن پاک کنندگی عالی، کم مصرف نیز میباشند اگر قصد خرید ظرفشویی این برند را دارید این کار را با خیال راحت انجام دهید.

ماشین ظرفشویی بکو هم مانند بقیه لوازم خانگی الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و با کارهایی همچون وارد کردن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن بالاخره دچار خرابی میشود و حتی شاید باعث از کار افتادن دستگاه گردد. در چنین شرایطی، بروز مشکلات دیگر و یا به تعویق انداختن تعمیرات ظرفشویی میتواند خسارات بیشتری به بار اورد.

 

تکنیک سرویس نمایندگی مشهد

 

اگر به تازگی نقل مکان کرده اید؛ مجموعه تکنیک سرویس  با نصب ظرفشویی شما بر طبق اصول استاندارد آن می تواند در راه اندازی  ماشین ظرفشویی به شما کمک کند

 نمایندگی بکو در مشهد با تعمیر صدها ظرفشویی و با داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین حرفه ای در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کنار شما هستیم.

 

 

نمایندگی ظرفشویی بکو در مشهد
نمایندگی ظرفشویی بکو در مشهد

خطایابی ماشین ظرفشویی بکو

عدم ورود آب به داخل ظرفشویی بکو

اگر بعد از روشن کردن ظرفشویی بکو متوجه شدید که داخل دستگاه اب وارد نمیشود؛ ابتدا فشار اب منزل خود را چک کرده در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی اب دستگاه بروید. امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ وردی به وجود امده باشد که از ورود اب به داخل دستگاه جلوگیری میکند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد. امکان دارد بعد از چک همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که در این صورت ممکن است شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل از سیم کشی دستگاه  بوده و در نهایت مشکل از برد دستگاه باشد.

 

تکنیک سرویس

 

عدم تخلیه اب از ظرفشویی بکو

اگر در حین کار دستگاه شما ارور تخلیه اب نمایش داد؛ ابتدا به سراغ فیلتر های داخلی دستگاه بروید. امکان دارد مجاری فیلتر ها گرفته باشد.

در صورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاضلاب بیرون کشیده و تخیلیه دستگاه را بزنید. امکان دارد لوله فاضلاب منزل شما گرفته باشد.

اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخیله و سیم کشی و در نهایت برد دستگاه بروید.

تست عدم شستشوی ظروف در ظرفشویی

اگر متوجه شدید دستگاه شما به هیچ وجه ظروف شما را خیس نکرده و شستشو نداده، امکان دارد موتور دستگاه شما قفل کرده باشد که این مورد به علت عدم استفاده کردن شما میباشد. اب داخل دستگاه را خالی کرده 2 لیتر ابجوش داخل دستگاه ریخته و دستگاه را روشن کنید. امیدواریم موتور دستگاه شما راه اندازی مجدد شود.

اگر اطمینان دارید که موتور دستگاه شما کار میکند باید به سراغ ابفشان های دستگاه بروید. امکان دارد به ظروف گیر کرده باشد.

علت بیشتر ابریزی ها در ظرفشویی عدم تراز بودن دستگاه می باشد. دستگاه باید 10 درجه به سمت عقب شیب داشته باشد.

علت دیگر ابریزی امکان نشتی اب از شیلنگ تخلیه یا ورودی اب میباشد و دیگر علت های ایریزی به علت فرسودگی دستگاه است که کابین دچار سوراخ شده است.

 

ظرفشویی بکو

 

عدم روشن شدن ظرفشویی بکو

در صورت عدم روشن شدن ظرفشویی ابتدا اطمینان حاصل کنید که پریز دستگاه برق دارد بعد به سراغ دستگاه بیایید.

از علت های دیگر عدم روشن شدن ظرفشویی، کابل برق دستگاه است که امکان دارد دچار قطعی شده باشد.

 در نهایت نیر ننکن است مشکل در خرابی برد دستگاه باشد که فرمان روشن شدن دستگاه را نمی دهد.

کثیف شستن ظروف در ظرفشویی بکو

علت اصلی کثیف شستن ظروف در دسگاه عدم چیدمان مناسب ظروف، کیفیت پایین مواد شوینده و گیر بودن ابفشان های دستگاه است.

مواد شوینده مناسب برای ظرفشویی بکو

اگر کیفیت عالی شستشو  مد نظر شما نیست ما پیشنهاد میکنیم به سراغ انواع پودر وژل مانند پریل یا فدیشه و فست و...بروید.

اگر کیفیت بالا مدنظر شماست از قرص های چند کاره مانند ماک فنیش و نت کلرو فری  نت پلاس بروید.

سرویس دوره ای

شما با انجام سرویس دوره ای ظرفشویی بکو از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش می یابد.

بازه سرویس دوره ای هر6 ماه یکبار می باشد

تعمیرات ظرفشویی بکو

ما کدام قطعات ظرفشویی بکو را تعمیر میکنیم؟

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های دستگاه شما کاهش یابد.

همچنین در مواقعی که قطعه در بازار و انبار موجود نباشد می توان به رفع اشکال ظرفشویی بکو و ارائه خدمات ادامه داد با این وجود بعد از عیب یابی دقیق تکنسین ظرفشویی بکو در صورت نیاز به تعویض قطعه از دستگاه تمامی مراحل تعمیر تست و نصب قطعه بر طبق استاندارد های موجود بر عهده متخصص ظرفشویی بکو بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه نصب میشود. 

 

شماره تماس

 

برخی از قطعات ظرفشویی بکو که  توسط کارشناسان ظرفشویی بکوتعمیر یا تعویض میشود:

وجه تمایز تعمیر ظرفشویی بکو توسط مجموعه تکنیک سرویس

وجه تمایز نمایندگی ظرفشویی بکو در مشهد عبارت اند از:

استفاده از قطعات اصلی

  مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اوجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد میکند که میتواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند.

کارشناسان مجرب و دوره دیده

 این مجموعه با در اختیار داشتن کاشناسان اموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب و تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند.

سرعت خدمات

 سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت های مجموعه می باشد که در تلاش هستیم در کمترین زمان ممکن  به نیاز مشتری پاسخ داده شود.

گارانتی خدمات و قطعات

تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.