نمایندگی ظرفشویی آبسال در مشهد

نمایندگی ظرفشویی آبسال در مشهد ارائه دهنده خدمات تعمیرات ظرفشویی آبسال می باشد. اگر دستگاه شما دچار اشکال شده است و یا نیاز به راه اندازی مجدد ماشین ظرفشویی آبسال دارید می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید. آبسال از جمله شرکت های مهم ایران است که انواع لوازم خانگی را به بازار عرضه میکند این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود توانسته بازار ایران را در دست بگیرد. برند آبسال با داشتن امکانات بروز  و متناسب با نیاز مشتریان توانسته خود را در جمع بهترین و با کیفیت ترین برند های ایران قرار دهد.

یکی از سرویس هایی که باعث ایجاد آسایش و راحتی خانواده های ایرانی شده استفاده از برنامه تاخیر در شستشو ظرف ها می باشد که شما می توانید با تنظیم دستگاه روی این برنامه از شستشو ظروف در ساعات اوج مصرف جلوگیری کرده و  در مصرف انرژی صرفه جویی کنید این سرویس برند آبسال به شما اجازه می دهد با تنظیم ساعت هر زمان که بخواهیدبه صورت اتوماتیک ظرفشویی شروع به شستشو نماید.

ظرفشویی تولیدی شرکت آبسال تولید شده از بهترین قطعات الکترونیکی و متریال ها موجود می باشدکه ضمن پاک کنندگی عالی کم مصرف نیز می باشند اگر قصد خرید ظرفشویی این برند را دارید این کار را با خیال راحتی انجام دهید.

ماشین ظرفشویی آبسال هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر هر دلایلی همچون وارد کردن ضربه فشار و استفاده نادرست از دستگاه و ... ویا صرفا کارکرد طولانی مدت آن بالاخره دچار خرابی می شود و حتی شاید باعث از کار افتادن گردد در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر و یا به تعویق انداختن تعمیرات ظرفشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.

      ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

      ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

 

اگر به تازگی نقل مکان کرده اید مجموعه تکنیک سرویس  نمایندگی تعمیرات آبسال با نصب ظرفشویی شما برطبق اصول استاندارد آن می تواند در راه اندازی ماشین ظرفشویی به شما کمک کند.

مجموعه تکنیک سرویس نمایندگی تعمیرات آبسال در مشهد با تعمیر صدها ظرفشویی و با داشتن تجربه و داشتن دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آن ها برای رسیدگی به دستگاه شماست.

بدون نگرانی بابت دستگاه خود و بیمه آن در طول تعمیرات ما بخواهید و کیفیت خدمات ارائه شده را با گارانتی معتبر را تجربه کنید.

ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

 

عیب یابی ظرفشویی آبسال

 

عدم ورود اب به داخل ظرفشویی آبسال

اگر بعد از روشن کردن ظرفشویی آبسال متوجه شدید که داخل دستگاه آب وارد نمی شود ابتدا فشار آب منزل خود را چک کرده در صورت فشار مناسب، به سراغ شیلنگ ورودی آب دستگاه بروید. امکان دارد خم خوردگی برای شیلنگ ورودی به وجود آمده باشد که از ورود آب به داخل دستگاه جلوگیری می کند.

در آخر اگر از موارد اشاره شده اطمینان حاصل کردید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد. امکان دارد بعد از چک همه این موارد اشکال دستگاه شما حل نشود که بعد این موارد امکان دارد شیر برقی دستگاه سوخته باشد یا مشکل از سیم کشی دستگاه باشد و در نهایت مشکل از برد دستگاه باشد.

اگر مشکل دستگاه شما حل نشد با ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

عدم تخلیه اب از ظرفشویی آبسال

اگر در حین کار دستگاه شما ارور تخلیه آب نمایش داده شد ابتدا به سراغ فیلتر های داخلی دستگاه بروید امکان دارد مجاری فیلتر ها گرفته شده باشد.

درصورت عدم تخیله در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاظلاب بیرون کشیده تخلیه دستگاه را بزنید امکان داد لوله فاضلاب منزل شما گرفته باشد.

اگر از موارد اشاره شده مشکل شما حل نشد باید به سراغ پمپ تخیله و سیم کشی و در نهایت برد دستگاه بروید.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

تست عدم شستشوی ظروف در ظرفشویی

اگر متوجه شدید دستگاه شما به هیچ وجه ظروف شما را خیس نکرده و شستشو نداده امکان دارد موتور دستگاه شما قفل کرده باشد که این مورد به علت عدم استفاده کردن شما می باشد آب داخل دستگاه را خالی کرده 2 لیتر ابجوش داخل دستگاه ریخته و دستگاه را روشن کنید امیدواریم موتور دستگاه شما راه اندازی مجدد شود.

اگر اطمینان دارید که موتور دستگاه شما کار می کند باید به سراغ ابفشان های دستگاه بروید امکان دارد به ظروف گیر کرده باشد.

اگر مشکل شما حل نشد با در تماس باشید.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری 05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته 09159004867

علت بیشتر آبریزی ها در ظرف شویی عدم تراز بودن دستگاه می باشد به دستگاه باید 10 درجه به سمت عقب شیب داشته باشد. علت دیگر آبریزی امکان نشتی آب از شیلنگ تخلیه یا ورودی آب می باشد و دیگر علت های آبریزی به علت فرسودگی دستگاه است که کابین دچار سوراخ شده است.

عدم روشن شدن ظرفشویی آبسال

در صورت عدم روشن شدن ظرفشویی ابتدا اطمینان حاصل کنید که پریز دستگاه برق دارد بعد به سراغ دستگاه بیایید از علت های دیگر عدم روشن شدن ظرفشویی کابل برق دستگاه است که امکان دارد دچار قطعی شده باشد. درنهایت مشکل در خرابی برد دستگاه است که فرمان روشن شدن دستگاه را نمی دهد.

ثبت درخواست تعمیر درساعات اداری05132170000

ثبت درخواست تعمیر به صورت 24 ساعته09159004867

کثیف شستن ظروف در ظرفشویی آبسال

علت اصلی کثیف شستن ظروف در دستگاه عدم چیدمان مناسب ظروف کیفیت پایین مواد شوینده و گیر بودن آبفشان های دستگاه می باشد.

مواد شوینده مناسب برای ظرفشویی آبسال

اگر کیفیت عالی شستشو  مد نظر شما نیست ما پیشنهاد می کنیم به سراغ انواع پودر و ژل مانند پریل یا فدیشه و فست و ... بروید. اگر کیفیت بالا مدنظر شماست از قرص های چند کاره مانند ماک فنیش و نت کلرو فری نت پلاس بروید.

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال در مشهد

  ثبت درخواست تعمیر در ساعت اداری 0513271000

  ثبت درخواست به صورت 24 ساعته 09159004867

سرویس دوره ای

شما با انجام سرویس دوره ای ظرفشویی آبسال از خرابی دستگاه جلوگیری کرده و کیفیت و طول عمر مفید دستگاه را افزایش داده و اصطحلاک دستگاه کاهش پیدا می کند و کیفیت شستشوی ماشین ظرفشویی آبسال افزایش یابد. بازه سرویس دوره ای هر 6 ماه یکبار می باشد.

تعمیرات ظرفشویی آبسال

ما کدام قطعات ظرفشویی آبسال را تعمیر میکنیم.

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های دستگاه شما کاهش یابد.

همچنین در مواقعی که قطعه در بازار و انبار موجود نباشد می توان به رفع اشکال ظرفشویی آبسال و ارائه خدمات ادامه داد با این وجود بعد از عیب یابی دقیق تکنسین ظرفشویی آبسال در صورت نیاز به تعویض قطعه از دستگاه تمامی مراحل تعمیر تست و نصب قطعه بر طبق استاندارد های موجود بر عهده متخصص ظرفشویی آبسال بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه نصب می شود .

برخی از قطعات ظرفشویی آبسال که توسط کارشناسان ظرفشویی آبسال تعمیر یا تعویض میشود:

امتیازات تعمیر ظرفشویی آبسال توسط مجموعه تکنیک سرویس

مجموعه تکنیک سرویس با نصب قطعات اورجینال این اطمینان را برای مشتری ایجاد میکند که می تواند چندین سال متوالی دیگر از دستگاه استفاده کند.

این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان آموزش دیده با میانگین 9 سال فعالیت در ضمینه نصب و تعمیر لوازم خانگی با بهترین شکل دستگاه شما را تعمیر کنند.

سرعت و پیگیری تعمیر دستگاه مشتری یکی از اولویت های مجموعه می باشد که در تلاش هستیم در کمترین زمان ممکن به نیاز مشتری پاسخ داده شود.

 تمامی قطعات وخدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس شامل گارانتی به مدت 90 الی 180 روز می باشند تا مشتری با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارد.

عضو رسمی اتحادیه مشهد

تماس با ما

آدرس طبرسی جنوبی خیابان نبوت نبوت 15 پلاک 58

شماره تماس:05132170000     

تمامی حقوق این سایت نزد مجموعه تکنیک سرویس محفوظ است

 

نمایندگی ظرفشویی آبسال در مشهد

ظرفشویی های تولیدی شرکت آبسال، تمام اتوماتیک و تهیه شده از بهترین  قطعات برقی-الکترونیکی می باشد که ضمن پاک کنندگی ظروف بسیار کم مصرف است و قطعات آن دوام و عمر طولانی دارد. از آنجا که تعداد نمایندگی ظرفشویی آبسال در مشهد زیاد است خدمات پس از فروش و محصولات را می توان از این مراکز دریافت کرد و هزینه های کمتری نیز برای مشتریان خواهد داشت.

برند آبسال جزء پر طرفدارترین برندهای ایرانی محسوب می شود. ابسال در سال 92 یکی از 100 برند مرغوب در ایران شناخته شد. شرکت تولیدی آبسال در تولید وسایل برقی مانند کولر، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و سایر وسایل برقی فعالیت می کند.

نمایندگی ظرفشویی آبسال شعبات مختلفی را در سراسر کشور دارد و میزان دسترسی مردم برای خرید محصولات شرکت در این مراکز بالاست و همچنین تعمیر ظرفشویی آبسال نیاز به تعمیرکاران متخصص دارد.

 آبسال از جمله برندهایی است که انواع لوازم خانگی را در بازار عرضه می کند. این شرکت با در نظر گرفتن کیفیت و طراحی مخصوص خود با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده است.

این کار باعث می شود تا خریداران کمتر در بازار ضرر کنند و هر گونه عیوب احتمالی در محصولات در ابتدای فروش و نصب مشخص گردد.

نمایندگی برند آبسال در مشهد همچنین قیمت های ثابتی دارد که شرکت برای آن مشخص کرده و بنابراین خریداران می توانند بدون واسطه از شرکت اصلی خرید انجام دهند.

روش فروش محصولات از طریق نمایندگی تعمیر ظرفشویی آبسال در مشهد باعث افزایش رضایت مشتریان شده و تاثیر زیادی روی روند رضایتمندی آن ها خواهد داشت.

بسیاری از مراکز نمایندگی تعمیر ظرفشویی آبسال همچنین از تکنسین فنی و تخصصی برای نصب این محصولات بهره می برد و بدین سبب کارکرد و عملکرد دستگاه ارتقا خواهد یافت.

خدمات مختلف عرضه شده در نمایندگی تعمیر ظرفشویی آبسال موجب شده تا خریداران بتوانند به بهترین نحو در بازار و میان برندهای مختلف، انتخاب درست داشته باشند.

 

 

 

نمایندگی ظرفشویی آبسال در مشهد
نمایندگی ظرفشویی آبسال در مشهد

ماشین ظرفشویی آبسال هم مانند بقیه لوازم خانگی دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارت بیشتری را به بار آورد.
ظرفشویی آبسال از جمله باکیفیت ترین ظرفشویی های موجود در بازار است که بعد از خرید آن باید به دنبال حفظ و نگهداری آن باشیم که این امر از طریق متخصص و تعمیر کار برند آبسال در نمایندگی ظرفشویی آبسال در مشهد می باشد. ما برای کمک به شما و ارائه خدمات تعمیرات ظرفشویی آبسال در مشهد در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
اگر به تازگی نقل مکان کرده اید، نمایندگی ظرفشویی آبسال در مشهد با نصب ظرفشویی شما بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی ظرفشویی به شما کمک کند. سرویس ظرفشویی ابسال با عیب یابی دقیق به وسیله متخصصان این حوزه انجام می پذیرد. همچنین اگر ظرفشویی شما دچار مشکل شده، نمایندگی ظرفشویی آبسال در مشهد با تعمیر صدها ماشین ظرفشویی و داشتن تجربه و دانش فنی متخصصین در این حوزه، می توانند برای رسیدگی و تعمیر ماشین ظرفشویی به شما کمک کنند. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید  

مشکلات ماشین ظرفشویی

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین ظرفشویی شما به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی ما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل های ماشین ظرفشویی پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایع ترند در اینجا ذکر شده اند:

ما کدام قطعات ظرفشویی را تعمیر می کنیم؟

اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل ظرفشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار ظرفشویی آبسال، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص ظرفشویی بوده و تنها قطعات اورجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات ظرفشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات ظرفشویی آبسال که توسط ما تعمیر/ تعویض می شوند: