نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الگانس در مشهد

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی الگانس در مشهد، با مجهزترین امکانات می تواند مشکلات مرتبط با لوازم خانگی برقی شما را ساماندهی نماید. کارخانه و نمایندگی های این برند ایتالیایی، بیست سال پیش در ایران راه اندازی شد. این شرکت اولین شرکت خارجی بود که مجوز مونتاژ محصولات خود در ایران را صادر کرد. ابتدا فعالیت این برند با مونتاژ ماشین ظرفشویی رومیزی آغاز شد. و پس از گذشت مدت اندکی همگام با پیشرفت تکنولوژی تولید محصولات دیگر از جمله ماشین لباسشویی، جاروبرقی و … را آغاز کرد. نمایندگی تعمیرات Elegance در مشهد، با کادر متخصص و مجرب  با بیش از 10 سال سابقه در حوزه تعمیرات لوازم خانگی در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. شما میتوانید با شماره تماس های موجود در وب سایت جهت بررسی و مشاوره با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی برند الگانس در مشهد 

نمایندگی تعمیرات تخصصی لوازم خانگی برقی الگانس در مشهد، با پشتیبانی 24 علاوه بر پاسخگویی سریع به سوالات مشتریان آماده اعزام کارشناسان متخصص برای بررسی اختلالات به وجود آمده می باشد. تعمیر ظرفشویی الگانس در مشهد اگر توسط کارشناس مجرب انجام شود بسیار ساده و بدون نقص خواهد بود. تعمیر لباسشویی الگانس در مشهد توسط متخصصان نمایندگی های مجاز این برند انجام میگردد. تعمیرات لوازم خانگی این برند به دلیل دسترسی آسان به قطعات در کشورمان به راحتی انجام می شود. از آنجایی که نمایندگی های این برند بیش از 20 سال است که در کشور ما وجود دارد تعمیرکاران تسلط کامل برای تعمیر لوازم خانگی این برند را دارا می باشند.

 

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برند الگانس در مشهد

تاریخچه لوازم خانگی برند الگانس

شرکت الگانس یا Elegance در سال 1995 در کشور ایتالیا به عنوان گروه صنعتی شهاب تاسیس شد. محصولات این  شرکت در کیفیت و زیبایی شهرت جهانی دارند. این کمپانی با بیش از هفت کارخانه تولیدی قدرتمند در مناطق مختلف ایران فعالیت می کند. نام ایتالیا در کنار آمریکا و آلمان در صنعت لوازم خانگی می درخشد. الگانس اولین شرکت خارجی بود که به مونتاژ محصولات خود در ایران مجوز داد. پس از اینکه این کمپانی مجوز مونتاژ محصولات خود را به ایران داد برندهایی مانند ال جی و سامسونگ به فکر احداث کارخانه و نمایندگی های خود در ایران افتادند.  لوازم خانگی این برند خیلی سریع جایگاه خود را در بازار لوازم خانگی پیدا کردند و محبوبیت ویژه ای را کسب کردند.

کیفیت لوازم خانگی برند الگانس

Elegance یک برند ایتالیایی است  و ایتالیا یکی از پیشگامان تولید لوازم خانگی درجه یک در جهان است. این برند با کمپانی های معروف و قدرتمند سازنده لوازم خانگی رقابت می کند و همین رقابت باعث می شود که الگانس هر لحظه به فکر افزایش کیفیت محصولات خود باشد زیرا؛ در غیر این صورت از سایر رقبا عقب می ماند. کارخانه برند لوازم خانگی الگانس در ایران، تنها قطعات این شرکت را مونتاژ می کند. قطعات لوازم خانگی الگانس، خارجی هستند و کیفیت آنها تایید شده است. این قطعات کاملا استاندار بوده و مونتاژ آن ها با فناوری و تجهیزات روز انجام شده است. همچنین محصولات Elegance در کنار کیفیت خوب مناسب با نیاز کاربران ، از قیمت مناسبی برخوردار هستند 

خدمات پس از فروش لوازم خانگی الگانس

سازمان خدمات پس از فروش لوازم خانگی برند الگانس، یکی از بزرگترین سازمان های خدمات پس از فروش صنعت لوازم خانگی در کشور می باشد. این سازمان به ارائه خدمات برتر برای جلب رضایت مشتری و مصرف کنندگان متعدد است. جهت بهره مندی از مزایای خدمات پس از فروش برند الگانس لازم است به نکات ذیل توجه کنید:

 1. پس از خرید کالا با شماره تلفن 02144478551 داخلی 5 جهت خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
 2. توجه فرمایید کارتن و بسته بندی کالای خریداری شده توسط سرویسکاران مجاز نمایندگی این شرکت باز شود، از باز کردن کارتن دستگاه خودداری کنید.
 3. کارت گارانتی و دفترچه راهنمای محصول در داخل دستگاه خریداری شده قرار دارد.
 4. توجه داشته باشید برای هر دستگاه فقط یک کارت گارانتی با شماره سریال مشخص صادر شده است، لذا در حفظ و نگهداری کارت گارانتی در مدت زمان تعیین شده جهت ارائه خدمات پس از فروش دقت فرمایید.
 5. لازم است بدانید  صدور کارت گارانتی المثنی امکان پذیر نمی باشد.
 6. برای نصب و سرویس دستگاه در تهران و دیگر شهر ها حتما با دفتر خدمات پس از فروش شرکت تماس گرفته شود.
 7. مشخصات کامل مشتری در قسمت معین شده بر روی کارت گارانتی تکمیل و هنگام نصب به سرویس کار تحویل گردد.
 8. تاریخ نصب دستگاه توسط سرویسکار مجاز شرکت بر روی کارت گارانتی قید و مهر و امضا می گردد.
 9. در صورتی که مشخص شود تاریخ(مهر و امضا سرویس کار) بعد از زمان نصب بوده دستگاه از ضمانت خارج و ضمانت نامه فاقد اعتبار می باشد.
 10. کالا از لحاظ ظاهری کامل و سالم تحویل گرفته شود. 
 11. در صورت هرگونه خط خوردگی و پارگی ضمانت نامه فاقد اعتبار است.
 12. ضمانت نامه بدون مهر و امضای فروشنده و سرویس کار شرکت و مهر برجسته فاقد اعتبار می باشد.
 13. از اقدام به نصب یا تعمیر دستگاه توسط سایر افراد غیر از سرویس کاران مجاز شرکت خودداری فرمایید.

خدمات نمایندگی لوازم خانگی برند الگانس در مشهد

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برند الگانس در مشهد، یکی از بهترین نمایندگی ها برای ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی الگانس در مشهد می باشد. برخی از خدماتی که توسط این نمایندگی ارائه می شوند عبارتند از:

شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه نقص در لوازم خانگی این برند با شماره های موجود در وب سایت تکنیک سرویس تماس حاصل فرمایید. کارشناسان این مجموعه به صورت پشتیبانی 24 ساعته برای خدمت رسانی به شما آماده هستند.