نمایندگی تعمیرات فیلکو در مشهد

نمایندگی فیلکو در مشهد با سابقه ای بیش از 10 سال تعمیرات تخصصی و حرفه ای لوازم خانگی این برند آمریکایی و محبوب توانسته، رضایت بسیاری از مشتریان مشهدی را به خود جلب کند. نمایندگی های این کمپانی آمریکایی در سراسر جهان علاوه بر جلب رضایت نظر مشتریان توانسته اند، نظر بسیاری از منتقدین حوزه لوازم خانگی را به خود جلب نمایند. این شرکت آمریکایی با توجه به مشکلاتی که در سال های مختلف تجربه نمود و حتی در برخی موارد تا مرز برشکستگی و تعطیلی کشیده شد، اما توانست کیفیت محصولات خود را حفظ کند و اکنون جزئی از بهترین برندهای لوازم خانگی در جهان باشد.

نمایندگی معتبر تعمیرات تخصصی لوازم خانگی فیلکو در مشهد

نمایندگی معتبر تعمیرات تخصصی لوازم خانگی Philco در مشهد، برای بسیاری از افراد که از لوازم خانگی این برند استفاده می کنند؛ یک موضوع بسیار مهم است تا با خیال راحت لوازم خانگی خود را برای تعمیر یا تعویض قطعات به دست تکنسین ها بسپارند. تعمیر ظرفشویی فیلکو در مشهد با توجه به نوسانات دلاری و عدم وجود قطعات این دستگاه در بازار ایران، برای بسیاری از افراد یک موضوع بسیار چالش برانگیز محسوب می شود. تعمیر یخچال فیلکو در مشهد نیزیکی از تخصصی ترین تعمیرات لوازم خانگی محسوب می شود و برای تعمیرات یا تعویض قطعات این دستگاه کمک گرفتن از یک متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، می تواند کمک شایانی به تعمیراصولی لوازم خانگی شما بکند. ایجاد هرگونه مشکل یا اختلال درماشین لباسشویی های این برند، برای همه صاحبان لوازم خانگی Philco بسیار ناخوشایند است و تعمیر لباسشویی فیلکو در مشهد برای افرادی که ساکن مشهد هستند بسیارمهم و حیاتی است. برای انجام تعمیرات تخصصی لوازم خانگی این کمپانی آمریکایی، درخواست کمک از یک تکنسین فنی و آشنا به تعمیرات لوازم خانگی این برند، قطعا بسیار مسرت بخش است و تکنیک سرویس مشهد افتخار دارد تا با سابقه ای درخشان در تعمیرات لوازم خانگی این برند در کنار شما عزیزان باشد.

نمایندگی فیلکو در مشهد

تاریخچه لوازم خانگی فیلکو

فیلکو یک شرکت الکترونیکی است که در سال 1892 در شهر فیلادلیفا ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. اولین محصولی که درخط تولید این شرکت آمریکایی به ثبت و عرضه رسید، باتری های قابل شارژ بود. این شرکت آمریکایی در زمینه های مختلفی دست به تولید زده است و در سال 1902 خط تولید خود را به صنعت خودروسازی و تولید چراغ های برقی برای ماشین سوق داد. این شرکت پس از گذشت یک دهه تلاش توانست شعب خود را در کشورهای آرژانتین، کانادا و بریتانیا گسترش دهد. این شرکت آمریکایی از سال 1902 تا 1939 در عرصه های مختلف دست به تولید زد. نهایتا در سال 1939 اولین یخچال های عایق دار را  تولید و به بازار عرضه کرد. این شرکت در سال 2011 توانست محصولات خود رابه صورت رسمی وارد بازار اروپا کند و فروش قابل توجهی را به دست آورد.

کیفیت بالا و مسئولیت زیست محیطی کمپانی Philco

کارخانه‌هایی که امروزه محصولات برند Philco در آنها ساخته می‌شود، نه تنها از سخت‌گیرانه ‌ترین استانداردهای کیفیت و فرآوری، بلکه سخت گیری هایی برای حفاظت از محیط زیسترا نیز رعایت می کنند. تولید کننده از کیفیت محصولات خود تا حدی مطمئن است که محصولات دارای پنج سال گارانتی هستند. نه تنها بر عملکرد، کمال فنی، طیف گسترده ای از برنامه های مفید، کنترل های بصری و راحت، بلکه بر توجه به محیط طبیعی اطراف نیز تأکید زیادی می شود. فلسفه تولیدکنندگان Philco را می‌توان اینگونه بیان کرد: ما نمی‌توانیم یک شبه محیط را تغییر دهیم، اما می‌توانیم به بهبود تدریجی آن کمک کنیم، حتی مثلاً با اقدامات کوچک. یکی از نمونه‌های این روند مدرن و روشن‌فکر، سیستم Twinjet است که واشرهای خاص فیلکو به آن مجهز هستند.

خدمات پس از فروش نمایندگی فیلکو در مشهد

خدمات پس از فروش نمایندگی فیلکو در مشهد به قدری برای مشتریان و کاربران این برند آمریکایی حائز اهمیت است که قبل از  خرید محصولات این شرکت از خدمات و امکانات پس از فروش این شرکت از فروشندگان و توزیع کنندگان لوازم خانگی سوالاتی را می پرسند. برخی از جذاب ترین خدماتی که این شرکت آمریکایی برای محصولات خود در نظر گرفته است و سبب رضابت کاربران شده به شرح زیر می باشد:

استفاده از قطعات اصلی

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در زمان تعمیر یا تعویض قطعات لوازم خانگی این برند آمریکایی یکی از پوئن های مثبت و جذاب این شرکت آمریکایی محسوب می شود. نمایندگی های این برند آمریکایی در همه نقاط دنیا متعهد هستند تا علاوه بر خدمات تعمیرات، حتما از نمونه قطعات اصل برای مشتریان خود استفاده کنند تا آسیب و اختلالی در عملکرد لوازم خانگی این برند به وجود نیاید.  در ایران با توجه به تحریمات، مجموعه تکنیک سرویس به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت افتخار دارد که از قطعات اصلی لوازم خانگی این برند را برای مشتریان خود استفاده کند تا علاوه بر رضایت مشتریان، اختلال لوازم خانگی این برند به صورت کامل رفع شود.

کارشناسان مجرب و دوره دیده

کارشناسان مجرب و دوره دیده نمایندگی رسمی برند Philco در مشهد افتخار دارند تا با تجربه ای بیش از 9 سال تعمیرات تخصصی لوازم خانگی این برند در کوتاه ترین زمان ممکن به رفع اختلال ایجاد شده در لوازم خانگی برقی شما مشتریان عزیز بپردازند و به بهترین نحوه تعمیر دستگاه شما را انجام دهند. کارشناسان نمایندگی این برند به صورت 24 ساعته درحال پشتیبانی و پاسخگویی به نیاز شما مشتریان عزیز می باشند.

سرعت خدمات

  سرعت خدمات و حضور در محل یکی دیگر از مزیت های نمایدگی این برند آمریکایی است. نمایندگی رسمی این برند در مشهد در سریع ترین زمان کارشناسان خود را به محل می فرستد تا علاوه بر رفع سریع اختلال ایجاد شده در دستگاه شما، کمترین معطلی و زمان انتظار برای حضور کارشناسان مجموعه تکنیک سرویس مشهد را تجربه کنید. سرعت در انجام خدمات و رفع نیازهای مشتریان از مهم ترین قوانین این شرکت آمریکایی است؛ به  همین علت برای راحتی کارشناسان خود از بهترین تکنولوژی های روز دنیا برای سرعت بخشیدن و سهولت در انجام کار کارشناسان خود استفاده می نماید.

گارانتی خدمات و قطعات

 گارانتی خدمات و قطعات، شاید از مهم ترین ویژگی های برند Philco باشد. اصالت و ضمانت کالا از دلایل اصلی خرید محصولات این شرکت آمریکایی توسط مشتریان است. به دلیل کیفیت بالا و رعایت تمامی استانداردهای جهانی این شرکت تمامی محصولات  خود را گارانتی 5 ساله می کند که این موضوع نشان دهنده اطمینان و اصالت محصولات کمپانی Philco است. البته باید توجه داشت که برای استفاده از گارانتی خدمات و قطعات این شرکت به همراه داشتن برگه اصالت کالا و گارانتی معتبر الزامی است و در صورت عدم وجود مدارک لازم برای اثبات اصالت کالا، گارانتی خدمات و قطعات شامل لوازم خانگی شما مشتریان عزیز نمی شود.