نمایندگی تعمیرات دوو در مشهد

نمایندگی دوو در مشهد با سابقه ای طولانی در امر تعمیرات و پاسخگویی به سوالات کاربران افتخار دارد تا امروز به عنوان یکی از برترین نمایندگی های لوازم خانگی در سطح شهرمشهد به صورت حرفه فعالیت کند. نمایندگی رسمی Daewoo در مشهد به جهت رفع نیاز تمامی کاربران از جزئی ترین مسائل تا پیچیده ترین تعمیرات لوازم خانگی را انجام می دهد. نمایندگی رسمی این شرکت هرساله برای تامین نیاز و درخواست های مشتریان خود برنامه های متفرقه و جالبی را تدارک می بیند تا علاوه بر رفع مشکلات کاربران، رضایت و فروش سالانه محصولات خود را افزایش دهد. در صورتی که قصد تعمیرات لوازم خانگی این شرکت را دارید، مجموعه تکنیک سرویس مشهد به عنوان نمایندگی رسمی محصولات این شرکت کره ای در ایران، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم است.

 نمایندگی تعمیرات تخصصی دوو در مشهد

نمایندگی تعمیرات تخصصی دوو در مشهد به عنوان یکی از برترین نمایندگی های لوازم خانگی خارجی در ایران درحال فعالیت است. تعمیر ظرفشویی دوو در مشهد درحال حاضر برای بسیاری از تعمیرکاران به یکی از تعمیرات پیچیده تبدیل شده است. به دلیل عدم  وجود قطعات اصل و استفاده از قطعات مشابه، لوازم خانگی Daewoo پس از ایجاد شدن اختلال در دستگاه های خود ممکن است دیگر کیفیت سابق را نداشته باشند. تعمیر یخچال دوو در مشهد مخصوصا تعمیرات یخچال های کره ای، معمولا از سخت ترین تعمیرات لوازم خانگی محسوب می شود و برای گرفتن بهترین نتیجه از تعمیرات لوازم خانگی این شرکت کره ای، حضور یک تکنسین ماهرو با تجربه در امر تعمیرات لوازم خانگی ضروری است. تعمیر لباسشویی دوو در مشهد برای تمامی تعمیرکاران و تکنسین های تعمیرات لوازم خانه به یکی از معضلات بزرگ تعمیرات بدل شده است. این دستگاه مهم و کاربردی به دلیل وجود برخی قطعات و تکنولوژی ها از تعمیرات پیچیده تری برخوردار است که نیازمند دقت و تجربه بالا می باشد. برای اطمینان از تعمیر صحیح و اصولی لوازم خانگی این شرکت کره ای، مراجعه به نمایندگی های مجاز شرکتی از جمله: تکنیک سرویس مشهد می تواند کمک شایانی برای شما مشتریان محترم باشد.

نمایندگی تعمیرات دوو در مشهد

تاریخچه لوازم خانگی دوو

دوو یکی از شرکت های خوشه ای در کره جنوبی بود که در 27 مارس سال 1967 توسط فردی به نام کیم وو چونگ در  شهر سئول تاسیس شد.  تا قبل از ایجاد بحران های مالی آسیا در سال 1997 بعد از شرکت لوازم خانگی هیوندای در رتبه دوم قرار داشت و کمپانی هایی چون ال جی و سامسونگ در رتبه های سوم و چهارم قرار داشتند. این شرکت کره ای دارای 20 مجموعه و زیر مجموعه می باشد که درحال حاضر برخی از آنها به صورت مستقل همچنان درحال فعالیت و گسترش هستند. امروزه برند Daewoo در کشورهایی چون: مالزی، ویتنام، مکزیک، اسپانیا و چین دارای کارخانه هایی برای تولید و عرضه محصولات این شرکت هستند. این شرکت بزرگ با تمام فعالیت ها و موفقیت هایی که در زمینه تولید لوازم خانه داشت، نهایتا در سال 1996 به دلیل محکوم شدن مدیرعامل این شرکت به رشوه خواری و پس از آن در سال 1999 به دلیل مواجه شدن با بدهی بالغ بر 50 میلیارد دلار برشکسته شد.

محصولات برند دوو ساخت چه کشوری است؟

باتوجه به برشکسته شدن کارخانه لوازم خانگی Daewoo در سئول، اما دیگر مجموعه های این کارخانه به صورت مستقل فعالیت های خود را ادامه دادند و لوازم خانگی Daewoo در هر کشوری که ساخته و مونتاژ شود، قبل از ورود و عرضه به بازارتوسط مهندسین کره جنوبی تایید صلاحیت و اصالت کالا می شود و با توجه به عدم وجود کارخانه ای مستقل برای ساخت لوازم خانگی، محصولات این شرکت همچنان رقیب اصلی لوازم خانگی سامسونگ و ال جی محسوب می شود. البته این نکته قابل ذکر است که همچنان برخی از قطعات اصلی و مهم محصولات برند Daewoo در کره جنوبی و کمپانی اصلی این شرکت ساخته و عرضه می شوند.

کیفیت خدمات محصولات پس از فروش برند دوو چگونه است؟

کیفیت خدمات محصولات پس از فروش این کمپانی محبوب به تمامی مصرف کنندگان و مشتریان این برند، اثبات شده است. این شرکت کره ای با توجه به تمامی چالش هایی که از اولین سال های تاسیس خود تجربه کرده است، اما همواره در تلاش بوده است تا کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش خود را به بالاترین سطح جهانی نزدیک کند تا علاوه بر نوآوری های جدیدی که در محصولات خود استفاده می کند، رضایت صد درصدی کاربران و منتقدین حوزه لوازم خانگی را  به دست آورد.

قیمت محصولات دوو چگونه است؟

قیمت محصولات دوو با توجه به نوسانات دلاری که کشور عزیزمان ایران تجربه می کند،  ثابت نیست و همواره به دلایل مختلف دچار تغییرات قیمتی می شود. اما به طور کلی با توجه به کیفیت بی نظیر محصولات این شرکت کره ای و خدمات پس فروش منحصر به فردی که توسط نمایندگی های رسمی این کمپانی ارائه می شود، هزینه خرید، تعمیرات و نگهداری از لوازم خانگی این برند کاملا مناسب است و بسیاری از اقشار جامعه می توانند با انتخاب و خرید هریک از محصولات این شرکت، تجربه یک زندگی رویایی را داشته باشند؛ همچین برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز محصولات این شرکت کره ای حتما به نمایندگی های مجاز و رسمی مراجعه نمایید تا علاوه بر اطلاع از قیمت دقیق محصولات با توجه به نیازتان برای خرید لوازم خانگی راهنمایی شوید.

کارخانه تولیدی محصولات دوو در ایران کجا قرار دارد؟

کارخانه تولید محصولات دوو در شهر اصفهان قرار دارد و تمامی محصولات تولید شده در این کارخانه منطبق بر استاندارهای تعریف شده، کمپانی Daewoo در کره جنوبی است و تمامی قطعات و لوازم خانگی تولیدی این کارخانه، علاوه بر تحت لیسانس کمپانی کره جنوبی بودن قبل از عرضه، توسط متخصصین کره ای بررسی و پس از  تایید وارد بازار می شوند. با توجه به مطالب بیان شده در این بخش می توان گفت که محصولات این شرکت کره ای همچنان به صوت کامل تحت نظر کمپانی اصلی است و این کمپانی با وجود تمامی چالش هایی که تا کنون داشته است اما اصالت، کیفیت و قدرت خود را حفظ نموده است.

شعبات نمایندگی دوو در مشهد

نمایندگی دوو در مشهد دارای شعبات مختلفی در اقصی نقاط این شهر است و مشتریان می توانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن به نزدیک ترین شعبه نمایندگی دوو مراجعه کنند تا خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. برخی از شعبات نمایندگی یخچال دوو در مشهد به صورت زیر است: